moonchild moonchild komentáře u knih

Tajemné touhy Tajemné touhy Jennifer L. Armentrout

Skvělá kniha,hltala jsem jí jedním dechem

14.08.2016 5 z 5

Ledový oheň Ledový oheň Kai Meyer

Dobrá kniha,líbila se mi

14.08.2016

Keltské rituály Keltské rituály Caitlin Matthews

Kniha je pro praktikující kelty výborná.Kdo se rád modlí a provádí meditace tak knihu si musí minimálně půjčit a přečíst

31.07.2016

Keltské mýty Keltské mýty Miranda Green

Zajímavá kniha ale čekala jsem od ní více.Myslela jsem že témata více rozepíše.

31.07.2016 3 z 5

Měděná rukavice Měděná rukavice Holly Black

Ještě lepší než první díl železná zkouška,takové knihy můžu pořád číst

23.01.2016 5 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

Sice kniha opravdu je podobná Harrymu Potterrovi ale je neméně skvělá.Knihu jsem hltala jedním dechem.Hodně mě chytla.Těším se na další pokračování.

23.01.2016 4 z 5

Magie pro šťastný domov Magie pro šťastný domov Tess Whitehurst

Vynikající kniha se skvělými radami a jednoduchými rituály.Doporučuji všem,od začátečníků kouzelníků až po zkušené mágy.A nejen jim.

15.11.2015 4 z 5

Bellman & Black Bellman & Black Diane Setterfield

Kniha mě trochu zklamala.Myslela jsem že bude mnohem lepší.Nudila jsem se u ní.Téma je pěkné ale mohla to napsat trochu zajímavěji.

07.08.2015 3 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Knihu jsem dostala od kamarádky a hned v autobuse jsem jí začla číst a nemohla se odpoutat od ní.Miluju spojení láska,upíři a slunná Itálie(Florencie).

21.06.2015 5 z 5

Okultní povídky a jiné děsivé příběhy Okultní povídky a jiné děsivé příběhy Helena Petrovna Blavatská (p)

Velmi zajímavá kniha.Miluji okultismus,takže jsem jí musela přečíst.Doslova jsem jí hltala.Za dvě hodinky přečteno.

Vinaři Vinaři Jan Janula

Kniha se mi mooooc líbila.Zasmála jsem se všem příhodám co se v ní odehráli.Líbí se mi jak kniha byla napsána,fotografie i popisky u nich.Doporučuji všem co mají rádi seriál podle kterého byla kniha napsána

21.06.2015 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Musím se přiznat,první jsem viděla film a pak četla knihu.Kniha se mi líbí mnohem mnohem více,protože ve filmu není obsažená celá kniha a není tolik poutavý.Kdyby to šlo dám knize 10 hvězdiček

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Kniha lepší jako film.Jako vždy.Líbí se mi jakým stylem a humorem Jane Austen knihu napsala.Patří mezi mé oblíbené

Bratrovražedná válka Bratrovražedná válka Alex Rutherford

Knihu jsem si koupila společně s Nájezdníky ze severu.Moooooc se mi líbí.Už se těším až si přečtu další díl

Nájezdníci ze severu Nájezdníci ze severu Alex Rutherford

Knihu jsem si koupila jen kvůli obálce a názvu.V tramvaji jsem jí začla číst a nemohla přestat.Nakonec jsem byla ráda že jsem si jí koupila.Doporučuji všem

02.05.2015 4 z 5

Meditace Meditace Lorraine Turner

Super kniha.Hodně jsem se z ní naučila

06.04.2015 5 z 5

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Barbara Erskine

Jako vždy skvělá kniha.Barbara nikdy nezklame

25.01.2015 5 z 5

Jak určili bohové Jak určili bohové Bohuslav Švec

Zajímavá kniha.Nejdříve jsem myslela že bude nezajímavá ale nakonec mě úplně dostala.Doporučuji všem

12.11.2014 5 z 5

Vaříme s Láďou Hruškou Vaříme s Láďou Hruškou Ladislav Hruška

Prvně jsem si přečetla ukázku v elektronické podobě a pak šla si jí koupit.Nelituji toho,jednoduchá,levná a rychlá jídla

07.11.2014 4 z 5

Vaříme expres Vaříme expres Nigella Lawson

Nigellu miluju.Příjemná žena s dobrými nápady.Její pořad znám již několik let ale až teď jsem si koupila její knihu a nelituji

07.11.2014 5 z 5