Jak určili bohové

Jak určili bohové https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/6260/keltska-odysea-jak-u.jpg 4 29 6

Keltská odysea série

< 2. díl

Kniha pojednává o osudech a cestě životem bojského hrdiny, který je nucen opustit svou vlast a hledat štěstí i obživu v dalekých zemích. Prožije mnoha dobrodružství a dopustí se hrůzného činu, který jeho mysl přivede až na pokraj šílenství. Jen láska, přátelství a lidskost jej může zachranit

Artep071
20.01.2022 3 z 5

tohle opravdu není můj šálek kávy, po hodně stránkách a nucení se pokračovat, což u mě nebývá zvykem mě to vlastně chytlo a v 5 ráno jsem si při zavření knihy , řekla...: jako že cožeeeeeeee ??? Směle do ní a uvidíte sami :)

alabra
03.08.2015 3 z 5

Velmi nezáživný začátek, pokud člověk překlene tuto část, dostává se do čtivější. Spíše pro milovníky historie.

braunerova
20.06.2015 3 z 5

Kniha mě moc nezaujala. Příběh se zaměřuje spíše na filosofii a psychologii než na historii, koneckonců autor je psycholog.

moonchild
12.11.2014 5 z 5

Zajímavá kniha.Nejdříve jsem myslela že bude nezajímavá ale nakonec mě úplně dostala.Doporučuji všem

Blíženec
22.05.2013 4 z 5

Volné pokračování knihy Soumrak keltského meče.Opravdu silný příběh na pozadí nejstarších dějin.
Příběh začíná v keltské Bohemii napadené Germány odkud odchází mladý Arenix do světa římského impéria.
Je zajímavé srovnání dvou rozdílně vyvinutých civilizací.
PS.Naprosto souhlasím s phalko a doporučuji

phalko
15.01.2013 5 z 5

Pokračování knihy Soumrak keltského meče. Nenechte se odradit popisem obsahu výše :D byla by to škoda....... ......hlavně vaše.

Bohuslav Švec
česká, 1947