Ledový oheň

Ledový oheň https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1347/bmid_ledovy-ohen-njY-1347.jpg 4 48 13

Tajemný příběh z mrazivého Petrohradu – souboj mezi kouzelnicí Tamsin a chladnou Sněhovou královnou. O vítězce nerozhodne magie, ale odvaha malého děvčátka... Nejúspěšnější titul autora fantasy trilogie „Piráti z Karibiku“ získal prestižní mezinárodní cenu Corine 2005.

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Nava

Frostfeuer , 2006

Jeynna
Jeynna
27.02.2020 5 z 5

Krásná kniha,nejdříve mě moc neoslovila,ale nakonec jsem ji četla jedním dechem.Konec byl úplně jiný než jsem čekala.

kubakubikula
kubakubikula
16.11.2019 4 z 5

Je to spíše pohádka pro děti nebo fantasy pro mladé čtenáře. Ale nemůžu říct, že to nebylo hezké, jen nejsem cílová skupina... Četlo se to dobře, děj ubíhal, napětí bylo.

Paj-Inka
Paj-Inka
12.05.2019 5 z 5

Milý příběh, krásně napsaný. Nemám co vytknout. Navíc je tam spousta sněhu :3

Twinny
Twinny
27.12.2018 5 z 5

Kniha byla velmi dobře napsaná. Četla se opravdu příjemně. To je asi tak to jediné, co si pamatuji. Vím, že se mi moc líbila a myslela jsem, že na příběh nezapomenu. No, zapomněla. Ale v poznámkách po přečtení mám poznačeno pět hvězd, takže je sem také dám.

Aniday
Aniday
06.05.2017 4 z 5

"Erlen nesl Myšku světu vstříc." ... milá pohádka, které by určitě slušelo "disneyovské" ztvárnění 8)...

PeťkaW.
PeťkaW.
23.03.2017 3 z 5

Moje první setkání s tímto spisovatelem je víceméně dílem náhody. Každopádně jsem si řekla, že když už mám knihu doma, byla by škoda ji nepřečíst. Ledový oheň je spíš taková milá pohádka pro mladší generace náctiletých, ale musím říct, že se moc dobře četla. Kniha je v první půlce taková poznávací. Seznamujeme se s postavami, jejich životy, strachy, minulostí. Až na konci druhé půlky se začne taky něco dít. Děj ničím extra nepřekvapí, ale díky stylu psaní nenudí a i slabší místa s pramálem akce rychle utíkají. Meyer mě zaujal a pokud budu mít možnost přečíst si od něj nějaká další díla, udělám to ráda.

jirkapos
jirkapos
30.01.2017 5 z 5

Pěkný příběh, místy jsem trnula co bude s hl. hrdinkou...

moonchild
moonchild
14.08.2016

Dobrá kniha,líbila se mi

verryb
verryb
10.06.2015 4 z 5

Zajímavý příběh o pravém přátelství a o tom, čeho všeho je člověk schopen kvůli pomstě.

warca
warca
16.12.2014 4 z 5

Knihu jsem četla kdysi dávno, ale nebylo to nejhorší... myslím, že se mi to celkem líbilo :)

Cyanine
Cyanine
28.06.2013 odpad!

Strašná nuda. Toto že je fantasy? Očekával jsem fantasii, ale přišla jen nudná realita.

Dandulka
Dandulka
21.05.2012 5 z 5

Nejhezčí scéna z celé knihy je praskající ledový most........ Moc hezky vykresleno....

ice.cool
ice.cool
17.08.2011 3 z 5

Docela to ušlo, ale... žádná změna! Na celou knihu jsem neměl dost energie, když ještě za polovinou knihy se děj odehrává v klidných prostrorech hotelu.