Monuli36 Monuli36 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Naprosto nádherná,ale zároveň smutná knížka.Dlouho na ní budu myslet.Určitě všem DOPORUČUJI přečíst.

17.02.2022 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Tuto knihu jsem přečetla během několika hodin a stejně jako HANA,byla úžasná.Nešlo přestat číst.Téma sice smutné,ale prostě já tyhle knížky miluji.DOPORUČUJI přečíst

11.09.2022 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Nádherná knížka!!!Dlouho na ni nezapomenu.Všem DOPORUČUJI

09.04.2022 5 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Od knihy jsem čekala něco jiného.Chvilkama mě až nudila :( Mrzí mě,že musim hodnotit špatně takto smutné téma.Kniha se dle mého názoru moc nepovedla

18.11.2020 2 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Čtivá,super napsaná a napínavá knížka.Určitě se poohlédnu po dalších dílech autora

16.05.2021 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Hodně silný příběh.Víc asi netřeba slov...

27.03.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Jako vždy super :) Shari prostě umí :) Manželé odvedle se mi od ní zatím líbila nejvíc,ale tahle je hned za ní :) Doporučuji

08.07.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Po dlouhé době knížka,co mě nadchla od první až do poslední stránky.DOPORUČUJI

30.04.2021 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Smutný a bohužel reálný příběh.Za mě,je mnohem lepší jak Tatér z Osvětimi.Místsma mi až trnulo v kostech,když si člověk uvědomí jak reálné to bylo.Myslím,že si přestanu furt stěžovat na maličkosti,kterým říkám problémy.

05.04.2021 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Bryndza opět nezklamal :) Neni co vytknout,on prostě umí :) Těším se na další :)

03.07.2021 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Tuto knížku jsem přečetla během pár hodin,nešlo se odtrhnout....Doporučuji na 100% :)

11.06.2021 5 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Smutná,ale nádherná knížka.Já tohle téma vyhledávám a mám k takovým knihám veliký vztah.Rozhodně DOPORUČUJI

10.06.2021 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Není co dodat :) Bavilo mě to ještě víc,jak dívka v ledu.Jdu čmuchat po dalších dílech :)

25.05.2021 5 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Je mi těžko.Nemůžu už knížky takového tématu číst.Nechápu a ani nechci pochopit lidi,který jsou schopni se něčeho takového dopustit na vlastním bezbranném děcku :( Koukám na svého 4letého chlapečka a mám slzy na krajíčku,když si jen trochu představim,že by měl jen malinko podobně trpět.Bohužel věřím,že se to děje denně ohromné spoustě dětem po celém světě :( Hrozný....

21.04.2021 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Hodně silný příběh...Knížku jsem přečetla během 2 dnů a musim na ní furt myslet.DOPORUČUJI přečíst a možná bych to zavedla i jako povinnou četbu ve školách

12.01.2021 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

DOPORUČUJI.Těším se na další knihy autorky.

01.01.2021 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Naprosto super knížka.Dobře se mi četla a příběh velice zajímavej.Přečteno za 3 večery.Dporučuji

28.11.2020 5 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Na toto téma,mám přečtených spousty knih.Při každé mě mrazí...Hrozný

16.09.2022 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Bryndza prostě nikdy nezklame Opět napínavé,čtivé prostě super

10.09.2022 5 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Hodně průměrná knížka,nebo spíš trochu podprůměrná.Začátek strašně zdlouhavý a nudný.Chtěla jsem ji odložit,ale pak jsem se nějak donutila ji přečíst.Úplnej propadák to pro mě nebyl,ale kdoví jaká senzace taky ne.

13.03.2022 3 z 5