monulam monulam komentáře u knih

Já, doktor(in) Já, doktor(in) Kateřina Karolová

knížka se mi líbila, ačkoliv v ní některé části byly už moc popisné a klidně bych je trochu zredukovala. Je to zajímavý pohled z druhé strany pro nás rodiče jak složité to vlastně někdy mají doktoři.

09.01.2023 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Kniha se mi moc líbila i když hlavní hrdinka mě chvílemi dost rozčilovala jak si nevšímala zásadních věcí

12.10.2022 5 z 5

Coura Coura Jana Bernášková

knihu jsem začala číst bez velkých očekávání. Je to taková oddechovka která mě mile překvapila svojí čtivostí.

26.05.2022 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Kniha mi trochu připomíná Sedmilharky, každopádně se mi moc líbila, příběh je zajímavý a napínavý do poslední chvíle

18.05.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Krásný příběh, předvídatelný, ale přesto budete nervózně čekat jak to dopadne

07.02.2020 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Kniha se čte velmi dobře, neotřelý příběh i styl psaní z pohledu více postav

07.02.2020 3 z 5

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Další skvělá kniha od J.Picoult. moc dobře vykreslený příběh, prolínání času a postav mi z počátku dělalo trošku problém, ale brzy jsem se zorientovala

07.02.2020 5 z 5

Obhájce Obhájce Victor Methos

Perfektní kniha, první co jsem od autora četla. Žádné zbytečné odklony od děje, závěr byl předvídatelný, přesto se mi líbil.

05.02.2020 5 z 5

Soukromá tajemství Soukromá tajemství * antologie

Některé povídky byly moc pěkné, jiné moc nezaujaly, celkově ale pěkná kniha

23.08.2022 4 z 5

Prázdniny v Česku Prázdniny v Česku Ladislav Zibura

Kniha se mi mi líbila mám ráda autorův styl

05.04.2022 4 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Kniha se mi od autora zatím líbí nejvíc, i když je v ní dost smutných momentů, čte se jedním dechem

02.01.2022 5 z 5

Najdi Rebeccu Najdi Rebeccu Eoin Dempsey

Na knihu jsem se moc těšila ale trochu mě zklamala, začátek mi přišel jako by v něm něco chybělo, postava Rebeky mi nebyla moc sympatická, vystavila svoje nejbližší nebezpečí svým hloupým rozhodnutím a všichni ji přesto opěvovali a zbožňovali, konec knihy se vlekl a hodně věcí se tam opakovalo, samotný příběh byl zajímavý škoda jen že nebyl lépe zpracován

13.09.2021 2 z 5

Štěstí Aloise Peina Štěstí Aloise Peina Magda Váňová

Kniha se mi dostala do ruky náhodou a příběh mě dost nadchl. Hlavní hrdina působí obyčejně a předvídatelně, až ho občas litujete, dokud se v jeho životě něco zásadního nestane

09.02.2020 4 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Kniha se mi nelíbila, do konce jsem docela jen ze zvědavosti, příběh a styl psaní mi úplně nesedl

07.02.2020 2 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Kniha mi připomíná Agathu Christie 10 malých černoušků. napětí nechybí do poslední chvíle.

07.02.2020 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Skvělá kniha, zajímavý námět, četla se sama.

15.11.2016 5 z 5

Ikabog Ikabog J. K. Rowling (p)

pro děti mi kniha přijde moc přeplněná smrtí, ale příběh je jinak moc pěkný a poučný i pro nás dospělé

06.05.2023 4 z 5

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

Kniha se mi líbila ale konec už mi přišel takový moc rychlý a stručný

12.10.2022 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Kniha je napínavá do poslední chvíle, líbila se mi jako ostatně všechny autorčiny knihy

02.07.2022 4 z 5

Přitažlivost planety Krypton Přitažlivost planety Krypton Jiří Mádl

autorova prvotina se mi moc líbila, hlavě vykreslování prostředí, propojení dvou příběhů. těším se na další

20.06.2022 5 z 5