moma08 moma08 komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

To jsem si tak včera řekla, že bych si mohla přečíst celou sérii, a jelikož jsem už měla tento díl a vybavovala jsem si to jen matně, tak jsem se do něj znovu pustila.
Byla to čtivé, nebylo to moc náročné, i když hlavní hrdinka to neměla určitě lehké, tak to zvládla skvělé.
Tak a hurá na další díly.

25.11.2022 5 z 5

Chce sa mi s tebou m(a)ilovať Chce sa mi s tebou m(a)ilovať Teagan Hunter

Taková veselá romantická kniha, ve které to jde hezky hladce, až na pár tajemství, které má hlavní hrdina, ve finále nejsou zase tak strašné, jak by se mohly zdát.
Dala bych 3,5 ⭐️.

24.11.2022 3 z 5

Milovaný nevlastní bratr Milovaný nevlastní bratr Penelope Ward

Dneska jsem dostala chuť si tuto knihu přečíst znova, už to bude nějaký ten pátek, kdy jsem jí držela poprvé v ruce a zjistila jsem, že se mi stále líbí.
Je napsaná tak čtivé, že během odpoledne jsem to měla přečtené a nepřeskakovala jsem nic.
Jak se znám, tak si ji po nějakém tom roce přečtu zas, patří mezi mé oblíbence, i když není zcela dokonalá a za tu dobu jsem poznala lepší knihy, tak i přesto mi přirostla k srdci.

22.11.2022 5 z 5

Sladký nepřítel Sladký nepřítel Kristen Callihan

Ano, je to sladké až moc sladké, jak říká název knihy, ale já tohle asi právě potřebovala, dát si takovou dobrůtku.
I když to bylo hodně předvídatelné už od začátku a určitě to nebyl ani originální příběh, tak já jsem překvapivě spokojená.

21.11.2022 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Knihu jsem četla naposledy před rokem a něco a pamatovala si jen útržky, takže jsem si řekla, že si jí opět přečtu a zase mě dostala svou čtivostí.
Začala jsem během odpoledne a skončila během večera.
Tento příběh se mi líbil a vím, že v této době je takových plno, ale pro mě měl své kouzlo.

19.11.2022 5 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Další kniha ke které jsem se dostala díky čtenářek, které sleduji a jsem za to opravdu ráda, jelikož by mě ani nenapadlo si tento žánr přečíst.
Příběh byl hodně čtivý a dobře napsaný.
Jsem naprosto unešena a těším se na další díl.

18.11.2022 5 z 5

Dokážete udržet tajemství? Dokážete udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Tohle bylo opravdové překvapení, autorku jsem vůbec neznala, a tak jsem si řekla, že to zkusím a udělala jsem dobře.
Kniha se perfektně četla, zasmála jsem se u ní, a to hlavně na začátku, díky Emmě, která byla na svůj věk totálně střeštěná.
Ale nebyli to jen veselé chvilky, občas mi jí bylo líto.
Díky tomuto příběhu si člověk uvědomí, že se najde spousta lidí, která se před svým okolím přetvařuje, jen aby se někomu zavděčili.
Možná zkusím i nějaké jiné knihy od této autorky.

17.11.2022 5 z 5

Láska z Manhattanu aneb Jak vyrobit gentlemana Láska z Manhattanu aneb Jak vyrobit gentlemana Lauren Layne

Tohle byla (pro mě mile) překvapující romantická jednohubka, která se opravdu dobře četla, i když to bylo napsáno stylem, kdy vypráví pouze jeden hrdina (osobně mám raději, když si mohu přečíst, co si myslí i protějšek).
Ze začátky knihy je jasné, jak to dopadne, ale to se dá od toho žánru čekat.
Já jsem si čtení užila.

16.11.2022 5 z 5

Cesta na vrchol Cesta na vrchol Ewelina Dobosz

Pěkný romantický příběh, který byl hodně čtivý.
O horách a výpravách na hory jsem snad četla poprvé, takže pro mě novinka.
Ze startu jsem byla překvapená, jak šlo všechno hop, hop a už spolu spali, ale potom mě to po čase knihy vyvedlo z omylu.
A dost mi vadilo, jak Daniel říkal Livi pořád kočko, tohle oslovení mi tam moc nesedělo.
Pro mě je to za 4,5 ⭐️

14.11.2022 4 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

Tohle bylo opět čtivé.
Hlavní hrdiny jsem si oblíbila a tu chemii, která mezi nimi byla jsem cítila s nimi.
Plný počet hvězdiček nedám jen kvůli toho, že mi tam chyběla pořádná zápletka u které bych se jako čtenářka modlila, aby jim to vyšlo, ale tam to bylo skoro vše nějaké růžové.
Jsem zvědavá na další pokračování.

13.11.2022 4 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Teda tak to bylo zase něco, i když musím souhlasit s komentáři od děvčat, že takových příběhů je mnoho, ale i přesto jsem ráda, že jsem si příběh přečetla.
Ale mám tady takové ale, protože necítím, že by to bylo na pět hvězdiček.
No čtivé to bylo a já jsem zvědavá jestli se přeloží i zbytek dílů, i když to skončilo dobře.

11.11.2022 4 z 5

Pod maskou nevinnosti Pod maskou nevinnosti Alessandra Torre

Jaj, mě tohle moc nesedlo.
Určitě znám lepší erotické knihy a ten příběh, ve kterém vše hladce plynulo nebyl asi pro mě.
I tak nevadí a jsem ráda, že jsem jí dočetla do konce.

10.11.2022 3 z 5

Sny v nás Sny v nás Anna Savas

Joj, pro mě zcela zajisté slabší než první díl. Buď jsem neměla zrovna na tuhle knihu a příběh náladu, a nebo mi to nesedlo.
První polovina se dala a byla fajn, ale potom už jsem se přistihla, že jsem dokonce přeskakovala, abych se dostala na konec a to já dělám jen málo kdy..
Snad bude další díl lepší.

08.11.2022 3 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Zcela souhlasím s komentáři, kde se píše o tom, že to byl klidný romantický příběh.
Zápletka nechyběla, ona se dala i čekat, ale na mě zase rychle uspěchaný konec.

06.11.2022 4 z 5

Rytíř Rytíř Devney Perry

Do poloviny knihy byly moje emoce někde na mínus deseti, kdy jsem si říkala, že to je vše smutné a hlavní hrdinové se utápějí jen ve smutku.
Potom se to konečně zlomilo a svitla naděje.
Každopádně první díl se mi líbil více, ale i tak jsem spokojená, že jsem si tento příběh přečetla a znovu se setkala s postavami z prvního dílu.
Byla to jednohubka na jeden den.

03.11.2022 4 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Osobně si myslím, že po dlouhé době jedna z lepších knih těchto autorek.
Trochu jsem se zasmála, zamilovala se do hlavního hrdiny a chvílemi se mi i lámalo srdce, než vše skončilo opět tak, jak mělo.
Dokonce si troufám říct, že příběh je i reálný.
Ano je to romantika, ve které najdeme i erotiku a předvídatelný konec, ale s tím do toho čtenář u těchto dvou autorek jde.
Já jsem naprosto spokojená.

31.10.2022 5 z 5

Planoucí oblaka: Nebe ve tvých barvách Planoucí oblaka: Nebe ve tvých barvách Gabriella Santos de Lima

Jaj, další romantický příběh, který jsem zhltla během sobotního dne a večera.
Když jsem četla anonci, tak jsem si myslela, že to bude něco kousek jiného, ale tohle bylo hlubší než jen vztah mezi letuškou a pilotem.
Bojuje, co se týče hvězdiček, jelikož jsem ze začátku nemohla moc pobrat myšlenkové pochody Olivie, ale to asi kvůli jejímu matematickému mozku. No a občas jsem měla problém pochopit o čem spolu vlastně diskutují ona a Nick.
Ale nechám tomu 5 ⭐️ a jsem zvědavá na osudy dalších dvou hrdinek.

30.10.2022 5 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

No tak ale, tohle bylo pro mě jedno velké milé překvapení.
Kniha byla neuvěřitelně čtivá, nemohla jsem ji pustit z ruky a za den jí přečetla jako nic, jen mě mrzí, že to tak rychle uteklo.
Hlavní hrdinové super, k tomu vedlejší postavy byly fajn a moc doufám, že se dočkáme i jejich příběhů a budou přeloženy do českého jazyka.
Ano, našla bych pár drobností, které mi vadily, třeba to, že příběh nebyl vyprávěn i z pohledu Chase, a nebo pro mě moc uspěchaný konec, ale i přesto jsem velmi spokojená.
A jako třešnička na dortu je ta obálka.

29.10.2022 5 z 5

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

Podle hodnocení, které je vlastně více než průměr, jsem si říkala "raději nečekej žádný zázrak ", někdy se stane, že jsem mile překvapená, ale tady to bohužel nebylo.
Nevím jestli to bylo špatným překladem, ale vůbec mi nesedl styl psaní, o slově "perplex" ani nemluvím.
Dám 3,5 ⭐️ a někdy zkusím přečíst i 2 díl, třeba bude lepší a já budu překvapená.

27.10.2022 3 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Celkově jsem velice překvapená, jak to všechno autorka zpracovala.
Příběh byl za mě originální díky prostředí ve kterém vystupují hlavní postavy a vlastně i díky nim.
V žánru, ve kterým je napsán má za mě 4,5 ⭐️.

23.10.2022 4 z 5