moma08 moma08 komentáře u knih

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

Podle hodnocení, které je vlastně více než průměr, jsem si říkala "raději nečekej žádný zázrak ", někdy se stane, že jsem mile překvapená, ale tady to bohužel nebylo.
Nevím jestli to bylo špatným překladem, ale vůbec mi nesedl styl psaní, o slově "perplex" ani nemluvím.
Dám 3,5 ⭐️ a někdy zkusím přečíst i 2 díl, třeba bude lepší a já budu překvapená.

27.10.2022 3 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Celkově jsem velice překvapená, jak to všechno autorka zpracovala.
Příběh byl za mě originální díky prostředí ve kterém vystupují hlavní postavy a vlastně i díky nim.
V žánru, ve kterým je napsán má za mě 4,5 ⭐️.

23.10.2022 4 z 5

Pan O Pan O Lauren Blakely

Takové nenáročné čtení, které nezabere ani moc času.
Vůbec jsem si nepamatovala o čem byl první díl, takže jsem si musela u ní přečíst anonci a byla překvapená, že jsou tam postavy se kterými jsme se setkaly v předchozím příběhu.
V téhle kategorii znám určitě o dost lepší, ale nelituji toho času, který jsem téhle knize věnovala.
No jistě vím, že si za týden nevzpomenu o čem to bylo.

21.10.2022 3 z 5

Léto lásky Léto lásky Helen Paris

Autorka tohoto romantického příběhu popsala detailně snad každý kousek v knize, někdy mi přišlo, že tam bylo více těch detailů než samotné romantiky.
Příběh to byl jinak klidný, takové pohodové čtení.

19.10.2022 4 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Tijan (p)

Teda, jsem z toho docela zmatená a to až tak, že to bude snad poprvé, kdy nedám žádné hvězdičky, protože nevím, jak bych to vlastně měla ohodnotit.
Zkusím počkat na další díly a podle toho hodnotit.
Ve finále asi ani nevím o čem to pořádně bylo, teda něco vím, ale jak píšu, jsem zmatená, ale taky jsem ráda, že jsem se nenechala odradit komentáři a přečetla jsem si tuto knihu, abych si udělala obrázek sama...

16.10.2022

Drahá Ava Drahá Ava Ilsa Madden-Mills

Tohle bylo opravdu něco, protože moje emoce při čtení této knihy byly jak na houpačce.
Klobouk dolů před hlavní hrdinkou, která to teda v životě měla sakra těžké a jsem opravdu ráda, že to byla jen fikce, i když samozřejmě nejsem tak naivní, abych nevěděla, že tohle se bohužel děje.
Příběh se četl opravdu dobře, ač to bylo, jaké to bylo, nemohla jsem knihu odložit.
No a hlavní hrdina, achhh, to byl kluk se srdcem na správném místě, přestože se ze začátku choval zvláště.
Konec mě rozsekal.

15.10.2022 5 z 5

Fake Fake Kylie Scott

Ano, tenhle příběh nebyl v ničem originální, taky mi chyběl pohled z mužské strany, k tomu tam nebyla žádná velká zápletka, ale i přesto všechno se mi to nakonec líbilo.
Bylo to odlehčené čtení na pár hodin u kterého jsem se i občas zasmála.

14.10.2022 4 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Ze začátku knihy jsme byla hodně překvapená, kolik je tam erotiky, jelikož v předchozích dílech určitě toho tolik nebylo.
Navíc jsem si říkala, že to je hned nějaké sladké než jsem se tedy přehoupla dál, kde už to bylo plné emocí.
Tenhle díl se mi osobně líbil se všech nejvíce.

13.10.2022 5 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Takové pohodové čtení, které v sobě neskrývá ani velké drama, ale za to trošku romantiky, trošku erotiky a trošku humoru..

12.10.2022 4 z 5

Jestli mi uvěříš Jestli mi uvěříš Katarína Gillerová

Sama bych si tuhle knihu asi nezvolila, ale když jsem byla v knihovně, tak mi jí doporučila paní knihovnice.
Je pravda, že mi trvalo nějakou dobu, než jsem se dala do čtení, ale nakonec jsem to zvládla a musím říct, že to nebylo špatné.
Moje hodnocení by bylo na 3,5 hvězdiček.

09.10.2022 4 z 5

Tohle bylo fajn na odreagování u kterého jsem se dobře pobavila díky Chrisovi.
Díky tomu, jak je to krátké, tak to člověk zfoukne během odpoledne.
Jsem ráda, že se tam objevili i postavy z minulého dílu.
Každopádně první díl je lepší.

07.10.2022 4 z 5

Knihkupectví ztrát a nálezů Knihkupectví ztrát a nálezů Susan Wiggs

Pěkný příběh, který v sobě nese hodně smutku.

06.10.2022 4 z 5

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Tenhle díl byl pro mě, co se hodnocení týče, na stejné úrovni jako, ten druhý.
Pořád mým favoritem ze všech zůstává první příběh.
Co se týče autorky, tak píše dobře, její knihy byly čtivé, i když jsem se někdy musela povznést na některé pasáže, ale i tak.

03.10.2022 3 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

Tenhle příběh v sobě ukrýval hodně smutku, ale i přesto, jsem se jako čtenář, cítila dobře.
Postavy v knize byli super a líbila se mi chemie, kterou mezi sebou měli Liv a Finn, i když se tolik let neviděli.
V poděkování bylo napsáno, že je to série, takže budu doufat, že se třeba dočkáme i příběhu, který nám budou vyprávět zbývající tři hrdinky.

01.10.2022 5 z 5

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Krásný příběh, který byl plný emocí.
Hlavní hrdinka to rozhodně neměla lehké kvůli zážitku, kterým si musela projít.
Vždy obdivuji autora/rku, že dokáží něco takového vymyslet a popsat.
Konec byl sice předvídatelný a o Danovi jsem si už taky ze startu myslela své, ale vůbec mi to nevadilo, jsem ráda, že to takhle dopadlo.

29.09.2022 5 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

Pořád nechápu, jak může tahle autorka něco takového vymyslet.
Čtivé to bylo pro mě dost, ale o kousíček se mi více líbil první díl.
Jsem velice zvědavá na další díl.

27.09.2022 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Jo, tak tohle bylo super!!!
I když to nebylo určitě něco originálního a takový příběh už jsem četla ve spoustě knih, tak mě tohle dostalo a jsem ráda, že tuhle knihu vlastním.
Opět se těším na další příběh, který nám autorka připravila.

24.09.2022 5 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Opět a zase nemám slov.
Já prostě Miu , jako autorku miluji a i když to bylo něco kousek jiného než jsem čekala, tak jsem velmi s knihou spokojená.
Přečteno během dne, protože to ani jinak nešlo.

23.09.2022 5 z 5

Zima bez tebe Zima bez tebe Beth Good

Tahle kniha mi dala zabrat, jelikož jsem po dlouhé době četla příběh, kde byl do detailu popsaný skoro každý prd, jestli to tak mohu nazvat, takže jsem se nemohla pořádně začíst. Než se začalo něco dít, už byl konec.
Ve finále to byla pěkná romantika.
Pro mě je to 3,5 hvězdičky.

22.09.2022 4 z 5

Sváděj mě Sváděj mě Stacey Kennedy

Příběh byl na mě krátký, určitě by se mi libilo, kdyby to mělo více stran, sotva jsem začala číst, už jsem skončila.
Tohle byla vlastně taková romantická pohádka, kde se do sebe zamilovali na první pohled. Neděje se v ní ani velké drama.
Určitě si přečtu i zbytek dílů, pokud se u nás přeloží.

19.09.2022 4 z 5