Jestli mi uvěříš

Osmadvacetiletá Viki má za sebou několik neblahých událostí a životních ran. Zrušení vlastní svatby kvůli hloupému nedorozumění, smrt blízkého člověka… Ze všeho se vzpamatovává a stará se přitom o svého malého synovce. Snaží se najít své místo v životě a nemá čas na vztahy. Potom však potká muže, kterého už zná z minulosti, a všechno je jinak. Další román oblíbené slovenské autorky Kataríny Gillerové, tentokrát o tom, co všechno může způsobit jedna náhoda!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/354376/jestli-mi-uveris-ern-354376.jpg 4.258

Ak mi uveríš

Vydáno:, Motto

Kniha Jestli mi uvěříš

beruska

Moje první kniha od paní autorky :) ... Trošku jsem se bála "červené knihovny", ale příběh byl velmi hezky napsaný, ze života... Vicky byla skvělá, jak zvládala starost o synovce Romanka, kterému zemřela maminka. Bylo tam i pár záhad, které se dozvíte až na konci knihy.. Udělala jsem si radost a koupila jsem další tři knihy této autorky, protože je skvělá !! A řadím si ji do "oblíbených autorů" :) ... Ráda dám 5 * a určitě doporučuji :) ...

adriane9

Za mě zklamání. První kniha od této autorky a tuším, že poslední. Vzdala jsem to zhruba ve třetině, ty ženské drby v kanclíku, neustálé a zoufalé vzpomínání hlavní hrdinky už byly přes čáru.

Lofda
30.12.2018

Paní Gillerová je pro mě milým překvapením. Děj pěkně utíká, pár zvratů se najde, do konce pořád netušíte jak to bude, příběh moc hezky napsaný. Jen vykreslení postav není až tak úplně podle mého gusta. Občas se mi zdálo, že jsou příliš černobílé.. Omlouvám se za možný spoiler, kdyžtak dál nečtěte!
Viki byla fajn, ale občas mi přišla až moc jako Slečna Bezchybná a Jediná spravedlivá. Vznik oné velké lásky je moc hezky napsán a pak lusknutí prstu a všechno pryč? To jako fakt? Nejlepší kamarádka a najednou plná chyb a nikdy ti neodpustím? Pan Nevěřím ti a téměř z ničeho nic Jseš láska mého života..? Trochu překombinované, bohužel. Hodně jsem přemýšlela o Romanovi a jeho životě, přístupu k synovi, bylo to hodně smutné.. Ale jo, dávám 4* a nejspíš se časem pustím ještě do další z autorčiných knih, přeci jen je to ze života ;-)

Páájinka
18.12.2018

Romantický příběh. Trochu někdy přitažené za vlasy, ale četlo se to hezky.

LeSk
21.10.2018

Nejlepší kniha, co jsem zatím od autorky četla ... přečteno jedním dechem.

Vatter83
14.09.2018

Oddychová četba. Na můj vkus příliš překombinované - prvky detektivky, komedie, romantiky, tragédie. Působí to příliš nuceně, i když celkový dojem z knihy je pozitivní. Happy end nepřekvapil.

helenkan
02.09.2018

Tohle mě bavilo. Možná jsem našla další oblíbenou spisovatelku.

Ankavi
01.09.2018

Moc hezká kniha pro ženy, řekla bych průměrná, taková další Keleová - Vasilková, mohu li přirovnat... Vadily mně jen určité skoky v ději, se kterými se setká čtenář v druhé části knihy - jakoby si autorka uvědomila, že kniha nesmí mít moc stran. Chvíli děj setrvává "na místě" a pak je najednou v jednom odstavci popsán zásadní zvrat. Tak to mně nesedělo. Jinak trochu naivní, ale čtivé.

RADOST
27.06.2018

Čtení pro ženy nevyhledávám, tentokrát jsem udělala výjimku. Nebyla jsem zklamaná, ale ani nadšení se nekonalo. Jako oddychové čtení posloužila kniha dobře, v rámci knih pro ženy je to lepší průměr. Vadila mi však určitá schématičnost, rozvláčnost i občasná naivita. Ale možná to bylo cílené, možná chtěla autorka zdůraznit mládí a nezkušenost hlavní hrdinky a její pozvolné poznávání světa jinak smýšlejících lidí. I její schopnost poučit se a hledat správné cesty. Je to příběh vyzrávání mladé ženy.

Danago
22.06.2018

Příběh Viki která se vzpamatovává ze starých ran zrušení svatby, a stará se přitom o svého malého synovce. V práci si hledá své místo a na vztahy nemá chuť ani čas. V knížce se prolíná současnost se vzpomínkami na několik let starou minulost.
Příběh je poutavě a věrohodně napsaný bavila mě jak současnost tak jsem byla zvědavá, co odkrývá minulost. A co Viki přinese budoucnost.
Knížka je skvělá. Autorka mě opět velice mile překvapila a už se těším na další její knížky.

Januli
12.05.2018

Asi zatím nejlepší kniha autorky, co jsem četla. Baví mě, že se "prolíná" minulost s přítomností. SPOILER jsem moc ráda, že Viky byla s Richardem a ne se Šimonem, což jsem si tak trochu myslela a překvapilo mě, že bratr Viky zůstal s Ivankou (nějak jsem tam čekala happy end, ale vůbec mi nevadí, že nebyl) těším se na další knížky autorky.

Sofie75
10.05.2018

Pro mě to byla také druhá kniha od této autorky a moc se mi líbila. Už se těším na další.

Bobina74
30.04.2018

Tak tohle klidně ano. Druhá knížka od této slovenské autorky a opět mně nezklamala. Tvrdí se o ní, že je to slovenská Danielle Steelová, ale to teda promiňte, kam se na ni americká spisovatelka hrabe.
P.s. : jen tak dál a doufám, že všechny její knihy se přeloží do češtiny...

1casper
30.03.2018

Pěkná, čtivá oddychovka.
Příběh Viktorie mě bavil a nutil číst dál a dál.
Byly zde i zvraty, které jsem nečekala, ale tak to přece v životě chodí..
Doporučuji.

laura
29.03.2018

Přečteno během dvou dní... Příběh mě zaujal, místy rozplakal, prožívala jsem bolest, lásku, zklamání, stejně jako bych s Viki její příběh žila... Občas přišly nečekané zvraty, občas ty očekávané. I tuto knihu zařadím k těm oblíbeným...

certik003
23.03.2018

Oddechovka, která se příjemně čte, od "spolehlivé" autorky, která umí psát příběhy ze života.

Dagmar58
16.03.2018

Dobře se četlo a zřejmě si přečtu nějakou další knížku autorky.

alzbeta4340
24.02.2018

Tuto autorku jsem zatím neznala a ke knize jsem se dostala náhodou při jednom dlouhém čekání. Rozečtenou knihu jsem si musela vzít domů a ještě večer dočíst. Prostě mi to nedalo, potřebovala jsem vědět, jak to s Viky dopadne.
Pro mě to bylo příjemné čtenářské překvapení.

Toňula
07.02.2018

Další ze čtivých příběhů ze života se sympatickou hlavní hrdinkou řešící starosti, které mohou potkat kteroukoliv z nás - nedůvěru ze strany milovaného muže, nedorozumění mezi kolegy či přáteli, odvahu vyrovnat se s minulostí i s vlastní slabostí a nakonec odvahu jít vstříc lásce,ve kterou nedoufala..

anunulinka
21.01.2018

Hezky napsaný příběh.

LucaRLuca
13.01.2018

Krasne a ctive napsane. Precteno za vikend

zdehan
06.01.2018

Krásná kniha dobře napsaná stojí za přečtení.

Milena1967
28.12.2017

Nenáročná oddechovka.

zuzana2599
14.11.2017

Moc hezký, čtivý příběh mladé Viktorie, která hledá své místo v životě a zároveň bojuje s nepřízní osudu.
Večer po dočtení knihy jsem po uspokojivém konci spokojeně usínala. Je to velmi pěkné, o obyčejném životě a o obyčejných lidech, to umí paní Gillerová skvěle !!

dencuska
21.04.2014

Výborná oddychovka zo života :)