Jestli mi uvěříš

Jestli mi uvěříš

Osmadvacetiletá Viki má za sebou několik neblahých událostí a životních ran. Zrušení vlastní svatby kvůli hloupému nedorozumění, smrt blízkého člověka… Ze všeho se vzpamatovává a stará se přitom o svého malého synovce. Snaží se najít své místo v životě a nemá čas na vztahy. Potom však potká muže, kterého už zná z minulosti, a všechno je jinak. Další román oblíbené slovenské autorky Kataríny Gillerové, tentokrát o tom, co všechno může způsobit jedna náhoda!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/354376/jestli-mi-uveris-ern-354376.jpg 4.322

Ak mi uveríš

Vydáno:, Motto

Toňula

Další ze čtivých příběhů ze života se sympatickou hlavní hrdinkou řešící starosti, které mohou potkat kteroukoliv z nás - nedůvěru ze strany milovaného muže, nedorozumění mezi kolegy či přáteli, odvahu vyrovnat se s minulostí i s vlastní slabostí a nakonec odvahu jít vstříc lásce,ve kterou nedoufala..

anunulinka

Hezky napsaný příběh.

LucaRLuca

Krasne a ctive napsane. Precteno za vikend

zdehan

Krásná kniha dobře napsaná stojí za přečtení.

Milena1967
28.12.2017

Nenáročná oddechovka.

zuzana2599
14.11.2017

Moc hezký, čtivý příběh mladé Viktorie, která hledá své místo v životě a zároveň bojuje s nepřízní osudu.
Večer po dočtení knihy jsem po uspokojivém konci spokojeně usínala. Je to velmi pěkné, o obyčejném životě a o obyčejných lidech, to umí paní Gillerová skvěle !!

dencuska
21.04.2014

Výborná oddychovka zo života :)