Jestli mi uvěříš

Jestli mi uvěříš

Osmadvacetiletá Viki má za sebou několik neblahých událostí a životních ran. Zrušení vlastní svatby kvůli hloupému nedorozumění, smrt blízkého člověka… Ze všeho se vzpamatovává a stará se přitom o svého malého synovce. Snaží se najít své místo v životě a nemá čas na vztahy. Potom však potká muže, kterého už zná z minulosti, a všechno je jinak. Další román oblíbené slovenské autorky Kataríny Gillerové, tentokrát o tom, co všechno může způsobit jedna náhoda!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/354376/jestli-mi-uveris-ern-354376.jpg 4.347

Ak mi uveríš

Vydáno:, Motto

Vatter83

Oddychová četba. Na můj vkus příliš překombinované - prvky detektivky, komedie, romantiky, tragédie. Působí to příliš nuceně, i když celkový dojem z knihy je pozitivní. Happy end nepřekvapil.

helenkan

Tohle mě bavilo. Možná jsem našla další oblíbenou spisovatelku.

Ankavi

Moc hezká kniha pro ženy, řekla bych průměrná, taková další Keleová - Vasilková, mohu li přirovnat... Vadily mně jen určité skoky v ději, se kterými se setká čtenář v druhé části knihy - jakoby si autorka uvědomila, že kniha nesmí mít moc stran. Chvíli děj setrvává "na místě" a pak je najednou v jednom odstavci popsán zásadní zvrat. Tak to mně nesedělo. Jinak trochu naivní, ale čtivé.

RADOST

Čtení pro ženy nevyhledávám, tentokrát jsem udělala výjimku. Nebyla jsem zklamaná, ale ani nadšení se nekonalo. Jako oddychové čtení posloužila kniha dobře, v rámci knih pro ženy je to lepší průměr. Vadila mi však určitá schématičnost, rozvláčnost i občasná naivita. Ale možná to bylo cílené, možná chtěla autorka zdůraznit mládí a nezkušenost hlavní hrdinky a její pozvolné poznávání světa jinak smýšlejících lidí. I její schopnost poučit se a hledat správné cesty. Je to příběh vyzrávání mladé ženy.

Danago

Příběh Viki která se vzpamatovává ze starých ran zrušení svatby, a stará se přitom o svého malého synovce. V práci si hledá své místo a na vztahy nemá chuť ani čas. V knížce se prolíná současnost se vzpomínkami na několik let starou minulost.
Příběh je poutavě a věrohodně napsaný bavila mě jak současnost tak jsem byla zvědavá, co odkrývá minulost. A co Viki přinese budoucnost.
Knížka je skvělá. Autorka mě opět velice mile překvapila a už se těším na další její knížky.

Januli

Asi zatím nejlepší kniha autorky, co jsem četla. Baví mě, že se "prolíná" minulost s přítomností. SPOILER jsem moc ráda, že Viky byla s Richardem a ne se Šimonem, což jsem si tak trochu myslela a překvapilo mě, že bratr Viky zůstal s Ivankou (nějak jsem tam čekala happy end, ale vůbec mi nevadí, že nebyl) těším se na další knížky autorky.

Sofie75

Pro mě to byla také druhá kniha od této autorky a moc se mi líbila. Už se těším na další.

Bobina74

Tak tohle klidně ano. Druhá knížka od této slovenské autorky a opět mně nezklamala. Tvrdí se o ní, že je to slovenská Danielle Steelová, ale to teda promiňte, kam se na ni americká spisovatelka hrabe.
P.s. : jen tak dál a doufám, že všechny její knihy se přeloží do češtiny...

1casper

Pěkná, čtivá oddychovka.
Příběh Viktorie mě bavil a nutil číst dál a dál.
Byly zde i zvraty, které jsem nečekala, ale tak to přece v životě chodí..
Doporučuji.

laura

Přečteno během dvou dní... Příběh mě zaujal, místy rozplakal, prožívala jsem bolest, lásku, zklamání, stejně jako bych s Viki její příběh žila... Občas přišly nečekané zvraty, občas ty očekávané. I tuto knihu zařadím k těm oblíbeným...

certik003

Oddechovka, která se příjemně čte, od "spolehlivé" autorky, která umí psát příběhy ze života.

Dagmar58

Dobře se četlo a zřejmě si přečtu nějakou další knížku autorky.

alzbeta4340

Tuto autorku jsem zatím neznala a ke knize jsem se dostala náhodou při jednom dlouhém čekání. Rozečtenou knihu jsem si musela vzít domů a ještě večer dočíst. Prostě mi to nedalo, potřebovala jsem vědět, jak to s Viky dopadne.
Pro mě to bylo příjemné čtenářské překvapení.

Toňula

Další ze čtivých příběhů ze života se sympatickou hlavní hrdinkou řešící starosti, které mohou potkat kteroukoliv z nás - nedůvěru ze strany milovaného muže, nedorozumění mezi kolegy či přáteli, odvahu vyrovnat se s minulostí i s vlastní slabostí a nakonec odvahu jít vstříc lásce,ve kterou nedoufala..

anunulinka

Hezky napsaný příběh.

LucaRLuca

Krasne a ctive napsane. Precteno za vikend

zdehan

Krásná kniha dobře napsaná stojí za přečtení.

Milena1967
28.12.2017

Nenáročná oddechovka.

zuzana2599
14.11.2017

Moc hezký, čtivý příběh mladé Viktorie, která hledá své místo v životě a zároveň bojuje s nepřízní osudu.
Večer po dočtení knihy jsem po uspokojivém konci spokojeně usínala. Je to velmi pěkné, o obyčejném životě a o obyčejných lidech, to umí paní Gillerová skvěle !!

dencuska
21.04.2014

Výborná oddychovka zo života :)