moma08 moma08 komentáře u knih

Pod maskou smyslnosti Pod maskou smyslnosti Mon Coucou

Knihu jsem přečetla během dneška, ale vůbec mi nesedl styl psaní, přitom nápad na příběh to nebyl špatný.
Nechci to hodnotit hvězdami, jelikož si uvědomuji, že napsat knihu tak, aby sedla každému nejde a dle hodnocení vidím, že jsou ženy, kterým se líbila a to je dobře, ale já mezi ně bohužel nepatřím.

31.12.2022

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Tohle jsem přečetla během pár hodin, jelikož to nešlo odložit a udělala jsem velkou chybu, měla jsem počkat na další díl, protože ten konec??
Určitě to byla trošku temnější romance, ale ve finále mi to tak strašně nepřišlo, protože jsem četla příběhy s většími blbci, kteří šikanovali i hůře svojí budoucí partnerku. To ale neznamená, že se mi chování od Aidena líbilo, to vůbec.
Jen mě trošku mrzí, že u nás nevyšel díl o Astrid a Levim.
Tak a teď jen počkat několik měsíců na další pokračování.

30.12.2022 5 z 5

Polib mi dortík Polib mi dortík Helena Hunting

Ojojoj, tohle byl opravdu čtivý příběh a ač obálka není moc přitažlivá, tak vnitřek stojí za přečtení.
No, ale pořád uvažuji, jestli ten, kdo navrhoval obálku četl o čem to je.
Osobně se mi líbilo špičkování mezi hlavními hrdiny a jak je to k sobě táhlo.
V této knize mi ani nevadilo, že tam není nějaký velký zvrat, nepotřebovala jsem ho tam, přišlo mi to vše tak přirozené. Dokonce si myslím, že by to bylo reálné.

29.12.2022 5 z 5

Poškození Poškození Tijan (p)

Já tuhle knihu asi zase nebudu hodnotit, jako první díl.
Vůbec nechápu o co tam šlo. Jsem totálně zmatená a už v polovině jsem si říkala, proč ji sakra čtu.
Spousta věcí nedávalo vůbec smysl a některé scény mi přišli strašně směšné.
Pro mě asi hodně špatný....

28.12.2022

Travis Travis Mia Sheridan

Další kniha od autorky, kterou vezmete do ruky a jen s těžkým srdcem jí pouštíte z ruky.
Příběh je pokračování, kde byl hlavní hrdina Archer bratr Travise a určitě nejsem sama, když napíšu, že mě tam Travis neskutečně štval, ale za to tady, tady se vysvětlilo spousta věcí, takže jsem ho měla možnost pochopit a nakonec si dokázal zístkal mé sympatie.
V jedné věci musím souhlasit s komentářem od Raislin, kde píše o městské radě, že to bylo trošku moc, tady se mi to zdálo zbytečné.
Každopádně Travis byl fajn, ale na Archera nemá, ten je zatím má srdcovka a já se moc těším na další knihy od Mie.

26.12.2022 5 z 5

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

Knihu jsme si původně chtěla nadělil pod stromeček, ale nevydržela jsem to a vzala jí do ruky odpoledne a do půlnoci jsem jí měla přečtenou, nemohla jsem přestat číst.
Byla plná emocí a já je budu během dneška vstřebávat.
V příběhu mě potěšily vsuvky, které tam autorka vložila, tohle bych asi nečekala.
Určitě si tento příběh ještě v budoucnu přečtu.

24.12.2022 5 z 5

Ex v éteru Ex v éteru Rachel Lynn Solomon

Já jsem teda velice spokojená, i když jsem nedala plný počet hvězdiček, tak musím napsat, že se mi to dobře četlo, hlavní postavy mi sedly, prostředí bylo pro mě něco nového v tomto žánru, takže jsem ráda, že jsem si knihu přečetla.
Dám knize krásných 4,5 ⭐️

22.12.2022 4 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Teda to bylo zajímavé čtení, kdy v knize bylo i spoustu vědeckých dat a tohle vždy obdivuji, jak může někdo něco takového vymyslet.
Bylo tam i trošku humoru, špetka erotiky a vice romantiky.
Kniha byla určitě příjemná oddychovka.

19.12.2022 4 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

To bylo skvělé a čtivé.
Moc jsem si příběh s Lily a Alexem užila, ale mohl být delší, tohle byla právě ta kniha u které by mi to nevadilo.
Smekám autorce za děj, který vymyslela.

16.12.2022 5 z 5

Až se zase usmíříme Až se zase usmíříme Bianca Iosivoni

Takových příběhů, kterých je o přitažlivosti mezi nevlastními sourozenci jsem už četla více, takže tohle nebyla žádná novinka.
Tenhle byl ale takový jiný díky hlavní hrdince, která byla uzavřená někde v minulosti a strašně těžko se přes to dostávala, po čase už mě to docela štvalo.
Kaith byl zlatíčko a byla velká škoda, že nedostal stránky na to, aby se sám vyjádřil.

15.12.2022 4 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Jsem spokojená a jelikož znám tvorbu této autorky, tak jsem věděla, co můžu přibližně očekávat.
Líbilo se mi popichování obou hlavních hrdinů a celkově jsem si je oblívila.
Kniha, kterou člověk přečte během dne.

12.12.2022 4 z 5

Leť & zapomeň Leť & zapomeň Nena Tramountani

Já se pořád po přečtení tohoto příběhu nemůžu rozhodnout, jak ho vlastně ohodnotit.
Než jsem došla do poloviny, tak jsem si myslela, že to je fajn čtení, ale potom nastal nějaký zvrat a už jsme se musela v určitých částech do toho nutit.
Možná to bylo tím, jak píše v komentáři Happy19, že určitě věci už četla v jiných knihách, ale narozdíl od ní to mě odrazovalo.
Taky je možné, že jsem zrovna neměla náladu.
No, nemůže se mi líbit asi vše (to si píšu hlavně pro sebe, abych věděla v budoucnu jestli dát znovu opáčko)
Já bych tomu dala 3,5⭐️

10.12.2022 3 z 5

Královsky spolu Královsky spolu Emma Chase

Typická oddechovka, ve které se neděje moc zvratů a já dostala, co jsem očekávala, takové to klidné čtení.
Musím říct, že třičtvrtě knihy se dalo, ale jakmile přišlo to po skončení reality show (nechci dávat spoiler), tak to bylo divné. Nesedělo mi to tam, vůbec to nemuselo být, aby oba udělali, co udělali.
Tady bych dala jen 3,5 hvězdy.

08.12.2022 4 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Tohle byla ta kniha, kterou jsem vzala do ruky a nemohla jí odložit, dokud nebyl konec a teď mě štve, že už je po všem.
Mezi Elenou a Nicolasem to jiskřilo, až by to snad zapálilo barák.
Byli chvíli, kdy jsem si říkala, proč ti dva spolu více nekomunikují, hlavně Elena, jelikož by neměli mezi sebou tolik problémů, ale zase by chyběli zápletky, co?
No a já se budu těšit na další díly téhle série, protože tohle byla jízda a já se zamilovala.

06.12.2022 5 z 5

Příští rok v tento den Příští rok v tento den Sophie Cousens

Tohle bylo něčím zvláštní, ne špatně zvláštní, ale na pět hvězdiček mi tam něco prostě chybělo.
Čekala jsem od toho asi trošku veselejší příběh, i když tam bylo něco málo zábavných momentů, ale i tak pro mě to bylo dost smutné, díky hlavní hrdince, která na mě působila smutně a tak nějak zmučeně.
Přišlo mi škoda, že najednou byl konec a to dobré se stalo na pár posledních stranách.

05.12.2022 4 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Tak tohle bylo zase něco neuvěřitelného, v tom dobrém slova smyslu.
Tento příběh nebyla klasická romantická oddechovka, to teda ne, tady to bylo silné a někdy dost, svým způsobem depresivní.
Jsem plná emocí a strašně mě mrzí, že to už skončilo, určitě bych se nezlobila, kdyby to mělo o 150 stran více.
Autorka to prostě umí a já knihu zhltla, jako malinu.
Jsem ráda, že tuto sérii vlastním, určitě se k ní ještě vrátím.

03.12.2022 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Tohle bylo super, moc se mi to líbilo, bylo to čtivé a vtipné a chvilkami i malinko napínavé.
Prostě jsem si tenhle díl užila.
Jsem ráda, že jsem takhle knihy četla za sebou a nemusela jsem pátrat v paměti, co a jak bylo v jakém dílu.

02.12.2022 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Když jsem začala knihu číst, tak mi bylo líto, že v třetím díle jsme se dozvěděli na konci velkou novinu, protože čtvrt knihy byla vlastně o tom, jak se poznali a já pořád čekala, kdy zjistí tu osudnou věc.
Tucker byl vážně miláček a tak moc trpělivý, že to snad není ani možné a Sabrina, tak ta byla teda pěkně tvrdohlavá a v některých věcech zbytečně. Občas mi tím lezla na nervy.
Určitě se mi tenhle díl líbil více než druhý a třetí, ale na první prostě za mě nemá.

30.11.2022 4 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tak jo, mám za sebou další díl a pořád jsem toho názoru, že první je nejlepší.
Nemůžu si pomoct, ale už mi to nepříjde takové to wau.
Tato autorka to umí dobře se slovy, takže jsou její knihy čtivé, ale je to lehká romantiká s velkou erotikou.
Tady bych dala asi jen 3,5 hvězdičky.

28.11.2022 4 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Tak tohle byl další čtivý díl, ale pro mě zatím vede teda první a na pět hvězdiček to nevidím.
Tak a jdeme pokračovat.

26.11.2022 4 z 5