moma08 moma08 komentáře u knih

Pak ses objevila ty Pak ses objevila ty Helen Paris

Pro mě byl tohle slabší kousek než předchozí díl.
Nemohla jsem se pořádně začíst a měla jsem pocit, jako by se tam nic závratného nedělo, to přišlo až skoro na konci.
Jsem ráda, že jsme se mohli setkat s hlavními hrdiny z minulého dílu.
V hodnocení je to pro mě takový střed...

27.04.2023 3 z 5

Moje (tak trochu) dočasná chůva Moje (tak trochu) dočasná chůva Penelope Bloom

Ze všech tří dílů byl tento pro mě určitě nejslabší.
Bylo to klasicky vtipné, oddechové a nekonalo se tam žádné velké drama. Takové pohodové čtení.

07.04.2023 3 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Já jsem po dlouhé době zase začala číst a vzala do ruky tuhle knihu.
Musím říct, že první díl byl pro mě určitě lepší.. Nějak se mi to více táhlo..
Tady mi vůbec nesedlo chování Riley, za to Jack byl zlatíčko.

18.03.2023 3 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Já jsem naprosto spokojená s příběhem, který jsem právě dočetla.
Dle mého to bylo od každého něco, takže pro mě o to lepší a čtivější.
Určitě si s radostí přečtu další dvě knihy s těmito hrdiny.

20.02.2023 5 z 5

Láska nadivoko Láska nadivoko Christina Lauren

Teda uf, vůbec netuším, jak tuto knihu ohodnotit. Dala jsem sice 3 hvězdy, ale pořád si říkám, že jsem asi mírná.
Trvalo mi jí přečíst celých 5 dní a to já čtu takové knihy během dne. Pořád jsem dělala vše okolo jen abych nemusela číst.
Určitě jsem od autorek zvyklá na lepší příběhy a tohle bylo zcela něco jiného.

17.02.2023 3 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Jako vždy super čtění, jelikož s touto autorko člověk šlápne vedle málokdy.
Ano, příběh není ničím originálním, ale tady to vůbec nevadí, protože Shen to umí prodat.
Díky poděkování jsem zjistila, že nás čekají i další příběhy dvou kamarádu, tak se budu těšit.

08.02.2023 5 z 5

666 anjelov 666 anjelov Emily D. Beňová (p)

Jsem ráda, že jsem na tuhle sérii narazila a ve finále i smutná, že už vlastně skončila...Bude mi moc smutno..

06.02.2023 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Přečetla jsem si jí podruhé a pořád z ní mám skvělý pocit.
Autorka píše svižně a dobře, i když je tahle kniha několik let stará, pořád je dobrá.
Zápletka není ani moc obvyklá, je to něco jiného než jsem zvyklá a to je plus.

28.01.2023 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Tento příběh jsem měla, jako autdioknihu a musím říct, že se mi velice líbil a dobře se poslouchal.
Byla jsem překvapená, že je to od autorky, která napsala Harryho Pottera.
Tady jsem do skoro samého konce netušila, kdo to mohl udělat.
Určitě se pustím do dalších dílů.

25.01.2023 5 z 5

Leova šance Leova šance Mia Sheridan

Leo nám v této knize vypráví, jaké to bylo z jeho pohledu a je to velice zajímavé (jen bych doporučovala, jako pár ostatních čtenářů, dát si delší pauzu od prvního dílu, protože máte potom pocit, že je to skoro to samé).
Jsem ráda, že jsem si mohla přečíst tuto knihu.

23.01.2023 5 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Jako tahle kniha mi vyrazila dech!
To se tak dobře četlo a mělo to takový spát až tomu nemůžu uvěřit.
Ano autorku znám, mám už načtení od ní spoustu knih, ale tímto mě dostala.
Děj nebyl ničím úplně neobvyklým, ale i přesto mi to sedlo.
Těším se na další díl.

20.01.2023 5 z 5

Twisted Love: Bezpodmienečná láska Twisted Love: Bezpodmienečná láska Ana Huang

V tomhle asi půjdu proti proudu s komentáři, které tady zatím jsou.
Začátek knihy byl fajn, užívala jsem si čtení a Avu jsem si hned oblíbila, ale jakmile přišla část, kdy Alex otočil o 180 stupňů vůči svým zásadám a mě to najednou nesedělo.
Do konce knihy jsem se musela vyloženě nutit, abych to dočetla.

19.01.2023 3 z 5

Projekt snov Projekt snov Lauren Asher

Tohle bylo fajn čtení, které jsem si užila.
U knihy jsem se pobavila, občas jsem byla smutná a nakonec, jak už to bývá u romantických knih, tak i potěšená šťastným koncem.
Jsem zvědavá na nejstaršího bratra, druhý díl si určitě přečtu.

14.01.2023 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Tenhle díl je z téhle série pro mě jeden z nej.
Opět těžké téma a hlavní hrdinka není vůbec dokonalá a přesto jí hlavní hrdina, ač má taky vlastní jizvy miluje se vším všudy..
Jsem ráda, že jsem si příběh o Calle a Jaxovi znovu přečetla.
A ano je tam trošku směšná zápletka z drogového prostředí, ale mě to ani nevadilo.

11.01.2023 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Tuto sérii mám moc ráda, a protože už je to nějaký ten pátek, kdy jsem jí četla, tak jsem se rozhodla, že si pár dílů přečtu zas.
Zjistila jsem, že poprvé jsem byla nadšena z této ústřední dvojce více než dnes, kdy už mám za sebou přečteno mnohem více knih, ale to ničemu nevadí.
Autorka píše neuvěřitelně čtivě a v ději se zaměřuje na těžší témata, takže není vše jen sluníčkové.

10.01.2023 5 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Když byl začátek knihy, tak jsem si říkala: jo to bude dobrý, ale čím jsem byla ve čtení dále, tak tím mé nadšení nějak upadalo.
Nebylo to úplně špatné, líbil se mi pohled obou hrdinů, jenže já už mám v tomto směru přečteno s tou tématikou tolik, že mě to na zadek neposadilo.
Jsem ráda, že i u nás jsou tyto autorky a pokud je tohle prvotina, tak se budu těšit na další knihy autorky.

08.01.2023 3 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Jsem ráda, že jsem si tuhle knihu přečetla. Dokázala mě zcela pohltit a já si to užívala, i když byly chvíle, kdy jsem uvažovala, proč se Olivie chová na svůj věk takhle, ale omlouvá jí to, že se byla oddaná vědě a své svědomí měla někde hodně nízko. Za to Adam, to byl zlatíčko, plachý, ale ve finále hodně trpělivý.
Určitě si v budoucnu přečtu i ostatní knihy, které se u nás od autorky přeloží.

06.01.2023 5 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Díky této knihy se stala autorka mou oblíbenkyní.
Dneska jsem si jí po nějakém tom pátku přečetla znovu a pořád jí mám ráda.
Přečteno během pár hodinek, taková je to čtivost.

04.01.2023 5 z 5

666 démonov 666 démonov Emily D. Beňová (p)

O jojoj, tohle bylo teda něco.
Začátek byl plný bolesti, který zažívala Vivian, ale potom se nám to pěkně rozjelo.
Jsem překvapená, jak pojala autorka peklo a vše okolo, jelikož já sama mám nakoukaného Lucifera, tak jsem myslela, že to bude něco takového, ale ono vůbec ne.
Moc mě mrzelo, jak to dopadlo s Chrystal, protože jsem si jí oblíbila.
Jsem zvědavá, jestli bude příběh pokračovat a tiše doufám, že ano.

03.01.2023 5 z 5

666 duší 666 duší Emily D. Beňová (p)

Tohle byla totální jízda a já se nechala unést a teď, když jsem na konci, tak mám slzy v očích.
Jsem velice spokojená a potřebuji druhý díl.

01.01.2023 5 z 5