666 démonov

666 démonov https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499435/bmid_666-demonov-6IS-499435.jpg 4 30 6

666 série

Zahrávať sa so silami pekla nemôže priniesť nič dobré. Alebo je to naopak? Vivien prežila stratu, s ktorou sa iba ťažko vyrovnáva. Život pokračuje bezohľadne ďalej, no pre ňu bez jej osudovej lásky, temného démona Adriena, už nemá žiaden zmysel. Ibaže v tajuplnom svete mimo toho ľudského sa veci neustále hýbu a stret týchto dvoch sfér je nezvratný. Ustojí ho Vivien? Dokáže znova otvoriť svoje srdce citu, ktorý bol zabitý spolu s jej milovaným pri nohách Diabla? Kto je spojenec a kto zradca v boji, ktorý rozpúta samotný vládca pekla, ale aj nevyspytateľná démonka Deryona? Ponorte sa do pokračovania bestsellera „666 duší“, v ktorom sa nielenže dostanete až do najhlbších útrob pekla, ale vás tiež presvedčí, že sila skutočnej lásky dokáže poraziť i tie najpodlejšie úklady.... celý text

LenkaNovotna32
06.02.2024 3 z 5

Prvý diel bol ohromny a plny nečakaných zvratov. No tu v tejto knihe je akosi zo všetkého vela, pride mi to ako fantasy rozpravka kde maju v pekle vrazdiace macky tykadla a demoni si navzajom pomahaju... Nevravím ze je to zle,pribeh je plny napetia a intríg, pomaly clovek nedýcha a hlta strany, ALE menej je niekedy viac, aspon z mojho pohľadu. Autorka nie je zla ale strasne tlaci na pílu a miestami mi prislo ze je to z každého rožku trosku, dusi ten pribeh medzi hlavnými postavami. Nic závratné v tejto casti necitala,som trocha sklamana.

TerkinKnižnySve
07.11.2023 5 z 5

Druhý diel série 666 bol jednoducho úžasný a dychvyrazajuci.
Zo začiatku beznádej nad stratou milovaného človeka , tak som s Vivien sucitila, že mi bolo ľúto aj za ňu.
potom to ale už opäť začalo naberať ten správny smer, nové priateľstvo - mala záplata za stratu lásky chvíľkovú oddych od temného sveta ale samozrejme sa dali čakať, že to nebude trvať dlho a na tu chvíľku som sa tešila. Vivien opäť našla to čo hľadala a opäť sa jej otvoril temný svet plný obáv, podrazov , klamstiev ... hoci .. bolo tam samozrejme par svetlých chvíľ ale tak od trištvrte knihy a od opätovného návratu Deryony som nevedela knihu pustiť z rúk. Akcia, boj, neuveriteľna fantázia , peklo jednoducho jeden skvelý a úžasný fantasy čitateľský zážitok a už sa neviem dočkať tretej časti .

Matri
20.02.2023 4 z 5

Áno, táto časť sa mi páčila! Dokonca viac ako prvá, ale stále bohužiaľ nemôžem dať 5 hviezdičiek (nebolo wow). Aj v tejto časti som na dvoch miestach našla podobnosť s Twilightom haha ;-) ... ale nevadí, lebo okrem toho to bolo naozaj originálne a napínavé. Idem sa teda vrhnúť na záverečný diel.

Bryel
05.02.2023 5 z 5

„Jsem sobec a pokrytec, a všechno to, co jsi mi kdysi řekla, je pravda. Život bez tebe je jedna velká prázdnota a uvědomuju si, že tak nedokážu žít. Vezmi si mě v tomto života a složím ti k nohám celou věčnost. Vzlétneme spolu až k nebesům a stvoříme nový svět. Náš svět.“

Nic tomu nechybí! Série 666 je temný svět prošpikovaný démony a zlem, kde se temný princ a jeho anděl snaží ubránit svou lásku a sebe navzájem. Přibyla i větší porce napětí a akce. Za mě naprosto perfektní kniha!

moma08
03.01.2023 5 z 5

O jojoj, tohle bylo teda něco.
Začátek byl plný bolesti, který zažívala Vivian, ale potom se nám to pěkně rozjelo.
Jsem překvapená, jak pojala autorka peklo a vše okolo, jelikož já sama mám nakoukaného Lucifera, tak jsem myslela, že to bude něco takového, ale ono vůbec ne.
Moc mě mrzelo, jak to dopadlo s Chrystal, protože jsem si jí oblíbila.
Jsem zvědavá, jestli bude příběh pokračovat a tiše doufám, že ano.

evineckY
04.08.2022 5 z 5

(SPOILER) Tak, jako předešlý díl, přesně v tomto duchu a ještě víc nabitá akcí je tato kniha !
Paní spisovatelka vytvořila úžasnou fantasy - erotický svět plný démonů, s pomoci zasahující Archanděl Gabriel,
milující démon Adrien, plná světla Vivien, ďábel, žárlivá a šílená Deriona a
další příšery z pekla
Doufám, že to není konec a ještě se setkáme s těmito hrdiny v další knize :-)

Malá ochutnávka:
Toto urobil pre mňa. Kvôli mne.
Neviem, čo povedať. Som dojatá a taká ohromená, že sa nedokážem
ani pohnúť. Spojím ruky ako pri modlitbe a priložím si ukazováky k
perám. Naozaj nie som schopná zo seba dostať ani slovko, a on na to ani
nečaká. Náhle je za mnou a objíma ma.
„Nie je nič, čo by som pre teba neurobil. Ak mi to dovolíš, znesiem ti
k nohám aj celé nebesá.“
Otočím sa k nemu a pozriem sa do tváre, ktorú tak milujem. Položím
mu dlaň na hruď, na miesto, kde má srdce, a pocítim teplo, ktoré mu
sála spod trička.
„Mám tvoje srdce. Viac nepotrebujem.“