Příští rok v tento den

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Minnie ví dvě věci: že její narozeniny na Nový rok trvale provází neštěstí, a že za to všechno může Quinn Hamilton, muž, kterého nikdy nepotkala. Minnie a Quinn se před třiceti lety narodili ve stejný den – prvního ledna –, ve stejné nemocnici. Nejenže jí a její rodině tehdy ukradl odměnu za první narozené dítě, ale i jméno, které měla dostat. A od té doby už jsou každé narozeniny horší než ty předchozí. Když pak jednoho dne Minnie na Quinna náhodou narazí na jedné silvestrovské párty, vidí, že je skutečně dítětem štěstěny. Je atraktivní, vede úspěšný byznys a má dokonalou přítelkyni. A přestože jsou oba z úplně jiných světů, něco jako by je k sobě přitahovalo a jejich cesty se protínají čím dál častěji. Je to jenom náhoda, nebo je za tím něco víc?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474653/big_pristi-rok-v-tento-den-ebA-474653.jpg 4.313
Žánr:
Literatura světová, Romány

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

This Time Next Year, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Příští rok v tento den

Ketfl
19. září

Na jedné straně se jedná o opravdu krásný, romantický příběh o dvou spřízněných duších, jejichž životy se v průběhu let neustále nějakým způsobem proplétají a střetávají. Je hodně zajímavé sledovat, jak se spolu v průběhu let setkávají a třeba o tom ani nevědí. Na druhé straně mi tam chyběla nějaká větší jiskra, na to, že to měly být spřízněné duše. Jako ano, příběh je opravdu hezký, skvěle napsaný, čtenář nahlíží do životů hlavních hrdinů - hlavní hrdinka byla dost třeštidlo a smolařka a hlavní hrdina měl velké trápení s matkou, ale aby to bylo na 100%, tak mi tam nějaká drobnost chyběla. Určitě bych si ale knihu přečetla do budoucna znovu. Pěkné.

Kešu1981
17. září

Podle mě to bylo zbytečně depresivní a do komedie to mělo hodně daleko. A na romantiku v tom pro změnu chyběla chemie hlavních postav... takové nemastné neslané, ale pěkně napsané ;o)


nina3905
12. září

Kniha je pohladením pre romantické duše. Ak niekto z vás, nemá rád červenú knihovňu v podobe príliš štylizovaného príbehu, hrdinov a happyendu , tak sa tomuto príbehu vyhýbajte. Fanúšikovia tohto žánru si prídu na svoje a kniha stojí za prečítanie.

kanitsuj
09. září

Pro milovnice romantických komedií jde o vydařenější počin, ale na plný počet hvězdiček to bohužel nestačí. Některé scény už mi přišly příliš idealizované a sovy v břiše (modří vědí)...kdo o nich kdy slyšel??? Nad tímto přirovnáním mi zůstal rozum stát:-)