Příští rok v tento den

Minnie ví dvě věci: že její narozeniny na Nový rok trvale provází neštěstí, a že za to všechno může Quinn Hamilton, muž, kterého nikdy nepotkala. Minnie a Quinn se před třiceti lety narodili ve stejný den – prvního ledna –, ve stejné nemocnici. Nejenže jí a její rodině tehdy ukradl odměnu za první narozené dítě, ale i jméno, které měla dostat. A od té doby už jsou každé narozeniny horší než ty předchozí. Když pak jednoho dne Minnie na Quinna náhodou narazí na jedné silvestrovské párty, vidí, že je skutečně dítětem štěstěny. Je atraktivní, vede úspěšný byznys a má dokonalou přítelkyni. A přestože jsou oba z úplně jiných světů, něco jako by je k sobě přitahovalo a jejich cesty se protínají čím dál častěji. Je to jenom náhoda, nebo je za tím něco víc?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474653/big_pristi-rok-v-tento-den-ebA-474653.jpg 4.178

Vydáno: , Ikar (ČR)

This Time Next Year, 2020

Kniha Příští rok v tento den

adelaska
26. listopadu

Jee to bylo takové příjemné pohlazení po duši. Dlouho se mi nestalo, že bych knihu přečetla tak rychle a zároveň si přála, ať ještě nekončí.

mynonka
23. listopadu

K dokonalosti maličko chybělo, ale už dlouho jsem s knížkou nešla i na záchod. A ten humor mi přesně seděl. Od první kapitoly jsem byla "zaháčkovaná" a tak to má být. Moc doporučuji.

hlavajda93

Moc pěkná kniha a vývoj jednotlivých postav. Líbilo se mi, jak se ukazovalo, že se postavy během let vlastně několikrát potkali a táhlo je to k sobě.

aNGie5

Taky jste měli pocit u někoho, že jste se museli už někdy někde setkat, nebo aspoň že se znáte odjakživa? Pak je tato kniha pro vás :) A že život není černobílý, to bychom se snad měli už dávno poučit...

lucie2371

Myslím, že se mi ještě u žádné knihy nestalo aby mi nějaká postava lezla tak silně na nervy jako v téhle Greg!
Ale ani to mi nezkazilo požitek z této úsměvné knihy.

evineckY

Kde chceš být za rok?
U této knihy jsem se skvěle bavila - vysněné zásnuby neměly chybu !
Krásně propojené příběhy dvou lidí, kteří se setkávali dávno před tím, než se seznámili.
Úžasná pospolitost a přátelství, rozhodně stojí za přečtení a doporučuji.

Jeho kancelář velikostí předčila její byt. Proboha, možná chystá něco jako z Padesáti odstínů šedi a koláče byly jenom zástěrka pro to, aby ji dostal sem, ukázal jí svou přepychovou kancelář a tajnou kobku k sexuálním hrátkám. Minnie se rozhlédla a uvažovala, kde by mohl být vchod do té tajné kobky. Na opačném konci místnosti byla knihovna – možná stačí vytáhnout nějakou knížku a celá stěna se otočí. Možná je na gauči páčka, která otevře propadlo do nějaké krypty. To by ale asi spíš odpovídalo Jamesi Bondovi, a ne Christianu Greyovi.

Ralemo

Moc hezký příběh se zajímavou, neokoukanou zápletkou.Vtipně a romanticky napsáno. Kniha se krásně četla, nemohla jsem se odtrhnout a vážně jsem se pobavila nad příběhem Quinna a Minnie. Líbilo se mi propojení současnosti a vzpomínek z minulosti. Takže s hlavními hrdiny prožíváme jejich vzpomínky a příhody.
Nejen hlavní hrdinové, ale i jejich kamarádi a rodiče vás určitě zaujmou, každá postava v této knize si prochází něčím výjimečným a určitě tento příběh stojí za přečtení!

E.T.007

Veľmi príjemný príbeh so sympatickými hlavnými postavami, ktoré majú svoje svetlé aj temné stránky - a možno aj preto vám prirastú k srdcu. V knihe sa striedajú pasáže z minulosti s tými zo súčasnosti, takže vieme, čím si obaja museli prejsť a čo ich formovalo.
Quinna a Minnie som si veľmi obľúbila, no k srdcu mi prirástli aj mnohé ďalšie postavy a rodičov Minnie som doslova zbožňovala, najmä jej oca aj s tými jeho hodinami. :)

A ako píše Aziza23, je tu veľa pekných myšlienok. Tiež jednu pridám:

"Život je dar, netreba ho premrhať plakaním nad krivdami, ktoré sa nám stali." (str.330)

Vtip, romantika, dráma aj životné múdrosti - za mňa rozhodne päť hviezdičiek.