Mišule_11 Mišule_11 komentáře u knih

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Kdo by nechtěl si přečíst zajímavý příběh, kdy hlavní hrdinka si splní svůj sen a pracuje s knihami! :) To, co jsem přesně od knihy očekávala jsem v určitých měřítkách dostala, ale stejně i tak mi na knize něco chybělo..
Z počátku jsem měla problém se začíst, později jsem četla již plynule bez problému, ale stejně ani tak to nebylo ono (jako bych neměla ten správný impuls)..
Ale krásná příroda a trochu té romantiky určitě nechybělo, což mě potěšilo! :)

15.01.2020 3 z 5

U konce s dechem U konce s dechem Rebecca Donovan

Napínavé zakončení celé série, které jinak snad ani dopadnout nemohlo! :)
Je pravda, že některé věci se opakovali a příběh byl místy zdlouhavý, ale nevadilo mi to, protože i tam jsem se konce dočkala. A hlavně se mi líbilo, jak v tomto díle byli zapojeni skoro všichni přátelé Emmy i Evana, nějaký ten další příběh o nich by určitě také nebyl k zahození! :)

29.12.2019 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Příjemná oddechová knížka s příběhem tří kamarádů z dětství, kdy si stejně nakonec jednoho musí přece jen vybrat! :)
Občas jsem měla chuť Amber propleskat za její chování a rozhodování :D
Ale nakonec mě i tak příběh nezklamal, hlavně konec se mi líbil a jsem ráda, že si Amber nakonec vybrala, tak jak si vybrala! :)
I když se musím přiznat, že při čtení jsem měla pocit, jako kdybych příběh už znala a někdy jej v minulosti již četla! :D

29.09.2019 4 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Tuto knihu mi půjčila kamarádka, s tím že jsem si jí mohla dát nejen do knižní výzvy, ale také proto že má knihy tohoto autora ráda! :) A musím přiznat, že na první zkušenost se mi kniha líbila! Byla krátká, dobře a rychle se četla! :) I příběh byl zajímavý a plný fantazie, kterou má kde kdo z nás pěkně bujnou..! :)

22.03.2019 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Páni! Tak tohle jsem nečekala! Knížka se mi líbila, byla čtivá a zaujala mě již od prvních řádků a to jsem přesně potřebovala..:) Rozhodně jí nic nechybí a člověk se u ní ani nenudí a ještě i odpočine :) Zkusím se pustit i do dalších knih od autorky :)

05.03.2019 5 z 5

Láskou ji nespoutáš Láskou ji nespoutáš Atticus (p)

Krásné úryvky, ve kterých se člověk najde a ztotožní se..! :) Avšak o všech se to říct až tak nedá..

04.01.2019 4 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

O této knize jsem neměla ani páru, dokud jsem jí nevyhrála v soutěži, ale po jejím přečtení jsem byla mile překvapena..! :) Hezký a romantický příběh,do kterého jsem se bez problému začetla a vůbec nelitovala jeho přečtení..:)

02.01.2019 4 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Tuto knihu jsem si přečetla na doporučení a rozhodně jsem toho nelitovala! :) Příběh se mi četl dobře, byl napínavý a taky poutavý pro mě po celou dobu. V kůži hlavní hrdinky bych rozhodně být nechtěla! Stejně tak jako bych nechtěla být bez kousku prstu, což i některé další situace dávaly ději určité napětí..a nebo bych také nechtěla být na rozhraní při výběru mezi vlastním otce a mužem, kterého milujete a o oba poté přijít..! V takový konec jsem tak nějak věřila, ale určitá místa v ději mě překvapily..! :)

30.09.2018 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Ztratit paměť a nepamatovat si svých deset let života..? Páni..nevím, jak to ta autorka dokázala takto napsat, ale příběh mě pohltil a nedokázala jsem se od příběhu odpoutat! :) Stále jsem si nedokázala uvědomit, jak je to vůbec možné a jestli se Alici vůbec vrátí paměť a jestli se vůbec dokáže vrátit zpátky do života, proto jsem nakonec z konce byla ráda, že to takhle dopadlo. Rozhodně tuto autorku a její knihy doporučuji! :)

23.09.2018 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Harryho Pottera jsem nejen viděla, ale i četla a tak jsem byla zvědavá na tuto knihu! Krátké pohádky se mi líbily, vysvětlivky Albuse mi někdy napomohly něco objasnit, ale někdy bych je tam ani nepotřebovala. Pokud jste milovníky Harryho a ještě jste knihu nečetli, tak určitě si ji přečtěte! :)

05.04.2018 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Pěkná a oddechová kniha! :) Obzvlášť, když Autumn uvízne v knihovně, což je sen snad každého knihomola :D Autumn mi bylo líto, protože trpěla úzkostmi a nikomu se o tom nezmínila až Daxovi, se kterým uvízla v knihovně. Což byl úplný začátek všeho, ale nedivím se, že sama Autumn nevěděla koho si vybrat a co ke komu cítí..! :) Jeff to vzal, ale nakonec statečně na to, jak mu na Autumn záleželo! První kniha této autorky a už se těším na další..! :)

01.01.2018 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Pohled na všechno z druhé strany tedy z té Holderovi bylo také zajímavé a kniha se mi líbila, ale už ne tolik jako, když jsem četla první díl předtím..! :) Člověk docela věděl, co se kdy odehraje a co čekat, ale určitě se dozvěděl také něco navíc..! Ale konec se mi líbil..:)

12.12.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se mi líbila! :) Její příběh mě nutil číst pořád dál a dál...abych nakonec vůbec věděla, kdo to vlastně udělal! A že jsem koukala, jak to nakonec bylo všechno propletené..! :)

12.11.2017 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Páni! Takovou knihu, kde jsou osoby až tak propleté spolu dohromady nějakým způsobem jsem dlouho nečetla.. Některé osudy osob byly smutnější, některé trochu šťastnější..ale kniha se mi líbila! :)

19.10.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Sedmilhářky jsou mojí druhou knihou od této autorky, ale určitě ne poslední! Sice mi chvíli na začátku prvá než se dostanu do děje, než si vše uspořádám, ale nakonec se konce doberu a dočkám se jej! :)
Jane, Madeline i Celeste se k sobě hodily jako kamarádky, každá měla něco do sebe a ke každé z nich se vázal určitý příběh, který je problémem i v normálním světě. Příběh musíte číst, protože vás vlastně zajímá, kdo to byl a kdo koho zabil! Líbily se mi i ty komentáře při výslechu detektiva, u některých se i člověk pobavil!

22.07.2017 4 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

V Las Vegas se dějí tedy věci..! :D Kniha se mi líbila, přečetla jsem ji rychle a chvílemi jsem se i bavila, rozhodně se autorce povedla! :) Těším se na další díly! :)

29.01.2017 5 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Myslela jsem, že ji budu číst docela dlouho, na to jak tlustá je! Ale opak byl pravdou! Strany mi ubíhaly, jedna po druhé a kniha se mi velice líbila! Dlouho jsem čekala, kdy se oba příběhy nějak propletou, aby spolu souvisely. Nakonec to stálo za to! Sparks umí vystihnout všechno a tento děj stál opravdu za to, si ho přečíst! :-)

13.06.2016 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Nevím, co někteří proti knize namítají, ale každému se líbí něco jiného! Ale mě osobně se tahle kniha líbila a jsem schopna si ji přečíst klidně i podruhé :-) Přečetla jsem si na jeden nádech. Již od začátku mě tenhle nápad na děj od autorky zaujal a nemohla jsem se od knihy odtrhnout, jak už jsem chtěla vědět, jak to bude pokračovat! :-) Určitě doporučuji, nenudila jsem se! :-)

20.01.2016 5 z 5

Náhodou Náhodou Petra Martišková

(SPOILER) Náhodou je zimní romance z pera české autorky a příběh vypráví osudy dvou hlavních náctiletých hrdinů - Nathana :) Nadějného basketbalisty, který se mimo jiné také stará o svou mladší sestru po odchodu jejich rodičů :( Za to má i skvělé spoluhráče a přátelé, ale život a osud se s ním rozhodně nepáře.
A také Eleny :).. ta je dcera vlivných a bohatých rodičů žijící v luxusu a přepychu, kteří jí stěží dovolí studovat na veřejné škole.

Oba dva žijí v odlišných světech a přece se jejich cesty zkříží/setkají ba dokonce spolu budou bydlet pod jednou střechou..

Příběh je čtivý, oddechový a přesto vás upoutá svým vyprávěním :) Dokonce se i zasmějete :D
A to hlavně s Eleninou babičkou, která si rozhodně nenechá nic líbit a nebere si žádné servítky, doslova. Natálie (Elenina nejlepší kamarádka) je také pěkné éro. Vůbec by mi nevadilo si o ní přečíst nějaký její příběh! :)
Naopak Eleniny rodiče si mé sympatie moc nezískali.. obzvlášť její matka. Tato osoba mi v příběhu pila krev, hodně :/

Náhodou je sice teprve moje třetí přečtená kniha od autorky, ale troufám si říct, že rozhodně nee poslední! Už mám zálusk na její další!
Děkuji mockrát za poskytnutí knihy k recenzi samotné autorce! :)

13.02.2024 5 z 5

Hotel 69 Hotel 69 Sonia Rosa

Tento příběh jsem četla v rámci společného čtení a jsem ráda, že jsem na něj nebyla sama. Musím se totiž přiznat, že anotace a obálka byla pro mě mnohem lákavější než samotný příběh..
I když byl čtivý a krátké kapitoly ubíhaly rychle.

Bohužel na mě bylo v pokojích až moc různých osob s odlišnými životy až jsem se místy ztrácela. Ocenila bych více v příběhu hlavní manažerku nebo nového majitele hotelu! :) Jejich osudy mě totiž zaujaly už od samotného začátku a líbily se mi.

Upřímně jsem čekala i více divočejších scén. Místy mi přišly některé příběhy až nereálné.. ale asi je to někde možné než si já dokážu vůbec uvědomit.

05.07.2023 3 z 5