Miška935 Miška935 komentáře u knih

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Jedním slovem bomba!!!! Nemam slov dokonalost… Tik….Tak ty decka byli naprosto dokonale, nasmala jsem se

03.08.2022 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Tohle bylo jedno velké WOW! Taková krása, romantika. A taky na to šli pomalu, ne jak v ostatních knihách. Četlo se to jedna báseň, usmívala jsem se u toho. :)

16.09.2021 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Dokonalá kniha, vtipná, romantická proste svá :)

25.09.2022 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Chytlava, ctiva od začátku až do konce. Velice nadherna kniha. Sice příběh je takový klasicky, ale i přesto nádherný :)

05.08.2021 5 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Ja se do této knihy naprosto zamilovala. Příběh byl podle mého gusta. Občas me Sam dost stvala, mohlo tam o ni byt něco více. Ale kniha me nesmírně bavila.

22.05.2022 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Velice ctiva kniha. Vandrak z trávníku byl fakt ohromně vtipný. Jako za me fakt dobra kniha měla i smysl pro humor.

30.03.2022 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Tohle bylo jedním slovem wow! Krasne napsána kniha, cely příběh byl dokonalý. A četl se jedna báseň. :)

24.03.2022 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Luxus kniha, moc jsem si to užila :) vtipná kniha a hlavně i romantická. :)

24.01.2022 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Já která miluji erotické romány, toho sexu tam bylo na mě až moc. A dost často jsem i ty stránky o sexu i přeskakovala. Příběh byl, ale čtivý a četlo se to samo. Další díl si přečtu, protože ten konec skončil tak, že musíte si přečíst další díl. :D

25.08.2021 3 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Hokej miluji a i tento díl byl naprosto famózní. Daleko lepší, než první díl

25.12.2022 5 z 5

Exodus Exodus Kate Stewart

(SPOILER) Tohle byla doslova jízda. Když mi tam umřela postava, tak jsem myslela ze se zblázním! Má oblíbená postava, které jsem fandila. Tento díl opravdu stal za to, díl plný zvratu, ale i objasnění co a jak. Moje nejlepší série tento rok!

24.07.2022 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Tahle kniha je dokonalá a tajemství havranů začíná byt docela dost zajimave, ikdyz se odhalila jen část a ne všechno. Nutně potřebuji a doufám, ze bude další díl.

13.02.2022 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Začátek této knihy byl pro mě dost nudný a měla jsem nutkání knihu odložit, ale nakonec jsem to neudělala a dočetla jsem ji dokonce, protože v polovině knihy se to už rozjelo a docela se mi to líbilo. Za mě zatím tato série je taková jiná, více nudnější, ale sérii rozhodně dočtu a jsem zvědavá na další díl. :)

30.07.2021 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Nemam slov, kniha je ctiva a velice dobre napsána. I to prostředí je naprosto skvěle.

10.08.2023 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Autorka si s knihou opravdu pohrala. Moc pěkný příběh, který byl i dojemný. Kniha je ctiva a opravdu doporučuji všem co chtějí zažít knižní romantiku :)

05.01.2023 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Jednoduchá oddechovka u které nemusíte moc přemýšlet. Je to kniha tak na jeden večer. Zápletku to mělo docela slabou, ale i tak budu hodnotí kladne. Kniha je ctiva a bavila me.

30.12.2022 4 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Opět dokonalý díl, nemam slov. Tato série mě neskutečně baví :)

23.04.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Obalka knihy je naprosto kouzelná a příběh v knize je nádherný a taky velice ctivy. Už teď se těším na další díl.

27.11.2021 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Tohle bylo dost silné...Ze začátku romanťárna, ale potom co nastalo byl opravdu šok, že mi i slzy ukáply. Tak silný příběh a tak pěkně napsaný. Líbilo se mi tam, že tam dala i příběh z minulosti. Nádhera, nemám slov.....:)

01.05.2021 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Naprosto skvěle napsána kniha. Ale ty vado takový konec????? Honem at už vyjde druhy díl :)

14.01.2023 5 z 5