MishkaPlacha MishkaPlacha komentáře u knih

Zemřu o Vánocích Zemřu o Vánocích Tammy Cohen (p)

Tak tato kniha byla doslova jízda! Napínavá, žádné hluché místa a i když jsem si od začátku myslela, že přesně vím, jak bude příběh probíhat, autorka mě vyvedla z omylu a já hleděla s otevřenou pusou. Tohle je pro milovníky thrillerů povinnost :) Výborné čtení.

24.11.2021 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Opět skvělá Angela Marsons se zajímavým příběhem, kniha má spád. Na to, že se jedná o 11. díl mě série nenudí a těším se, co autorka vymyslí příště. Tady se drží laťka hodně vysoko od prvního dílu. Za mě skvělé čtení.

08.06.2021 5 z 5

Dítě „L“ Dítě „L“ Tammy Cohen (p)

Originální psychologický thriller, který mě od začátku bavil. Byla jsem zvědavá, jak se příběhy nakonec propojí a musím říct, že moje očekávání byla jiná, avšak rozuzlení autorky dávalo smysl a je až děsivé, že takto lidská psychika funguje, protože pak opravdu člověk sám neví, co může zapříčinit chování jeho nebo blízkých. Autorka si vybrala opravdu zajímavé téma - taková hrůza skrytá pod povrchem...

08.06.2021 5 z 5

Skála Skála Peter May

Vše už bylo řečeno. Skvělá kniha, nechápu, že jsem se jí tak dlouho vyhýbala...

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Originální a zajímavá kniha, hned si objednávám další díl!

26.05.2021 5 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Napínavá, svižná, s velmi sympatickými postavami, jejichž osobní linka mě opravdu bavila. Kniha se četla sama, od začátku se něco dělo, žádná zbytečná omáčka. Za mě super start nové série.

26.05.2021 5 z 5

Sousedky Sousedky Cass Green (p)

Autorčin styl se mi líbí, příběhu vždy něco jakoby chybí, ale zároveň mě baví, že si knihu ráda koupím.

05.02.2021 4 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Líbilo se mi. Největší pecka to nebyla, ale kniha se dobře četla, sem tam jsem se i bála.

05.02.2021 4 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Výborné čtení a hned jdu na další díly! Doporučuju všem, co mají rádi akci a neotřelé příběhy.

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Na autora jsem narazila náhodou a jsem za to velmi ráda. Jeho knihy jsou originální, neotřelé, někdy malinko přitažené za vlasy, ale to mi nevadí. Skvělé čtení.

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Další případ Fabiana Riska a opět nezklamal. Zajímavý, originální, kniha mě velmi bavila a s chutí si dám další díl.

05.02.2021

V zajetí klamu V zajetí klamu Suzy K. Quinn

Střídaní vyprávějících postav, zajímavá zápletka a děj, který jsem myslela, že bude směřovat úplně jiným směrem. Čtivý a zajímavý příběh na jeden víkend.

Žena v temnotě Žena v temnotě Vanessa Savage

Kniha se mi velmi líbila a celou dobu jsem z ní měla husinu. Ačkoliv příběh sám o sobě nebyl úplně jedinečný, bavil mě od začátku do konce a chvílemi jsem opravdu nedýchala.

08.01.2021 5 z 5

Vražedná sonáta Vražedná sonáta Natasha Korsakova

Zajímavá a originální kniha s propracovaným vyšetřováním a reálným popisem prostředí Itálie. Kniha měla pozvolné tempo, které ale gradovalo a nakonec vyústilo v zamotaný případ. Kniha nemusí sednout každému, ale mě osobně se velmi líbila a byl to takový svěží vítr v kolikrát stále se opakujících krimi příbězích.

08.01.2021 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Má nejoblíbenější kniha od spisovatelky a zaslouženě plný počet hvězdiček. Přečetla jsem za jeden den, atmosféra byla tajemná a tak to má být.

19.08.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Nečekala jsem nic a byla jsem příjemně překvapená. Chvilkama mi to přišlo tedy lehce natahované a říkala jsem si, že už by mohla být nějaká ta akce a ona vždycky v tu chvíli přišla. Konec nebyl úplně strhující a tušení jsem měla správné, kdo za tím vším stojí, ale i tak se mi kniha líbila.

19.08.2020 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha mě bavila, příběh se mi líbil, takový lehčí psychothriller, ale jo, podle mě stojí za to si ho přečíst. Nejvíc se mi líbil konec.

19.08.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Skvělá kniha, která mé bavila od začátku až do konce, nemohla jsem přestat číst! Velice, velice povedená, nedala se odložit z ruky. Tohle se fakt povedlo!

19.08.2020

Pššt Pššt Mel Sherratt

"Lehčí" krimi se zajímavou zápletkou a sympatickou vyšetřovatelkou. Ocenila jsem, že nemá potřebu užívat léky, pít alkohol a nebo není vyléčená alkoholička, která se dívá na čaj jako na whisky a nezahlcuje mě informacemi, že nesmí, že musí být silná atd... Grace je taková správňačka a ačkoliv taky má své chmury, tak nějak jsem jí to prostě věřila a byla mi díky tomu sympatická.

19.08.2020 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Až na ten konec se mi kniha velmi líbila.

24.03.2020 4 z 5