Miluna40 Miluna40 komentáře u knih

Tichá dohoda Tichá dohoda Elia Kazan

Skvela

04.10.2019 4 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Kdyz jsem si precetla zalozku,moc se mi do ni nechtelo,ale makonec se mi libila. Doporucuji

04.10.2019 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Cetla se dobre,zaver dobry. I kdyz bylo brzy jasne o co jde,konec uplne nudny nebyl.

04.10.2019 3 z 5

Dům v bouři Dům v bouři Mignon Good Eberhart

Skvela kniha na letni dovolenou. Klasicka,napinava detektivka.

21.09.2019 4 z 5

Podoba Podoba Tana French

Nebyla uplne spatna,ale znam od teto autorky lepsi

19.09.2019 2 z 5

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Hezka,nenarocna,dobre napsana. Doporucuji

12.09.2019 3 z 5

Dej mamce pusu Dej mamce pusu Joy Fielding

Nejlepsi byly scenky ze soudni sine. A manzelske rozhovory.Ja to vidim takto,on to popisuje tak,ze to vyzni uplne jinak. Staci trochu jiny slovosled,ton hlasu a z normalni situace vznikne scena. Manzel je skvely manipulator,umi to se slovy a manzelske rozhovory jsou temer psychopaticke. Nemusi padnout ani jedna nadavka a presto si hrdinka pripada jako naprosto zbytecny tvor. Jinak klasicka knizka pro zeny.

11.09.2019 2 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Kniha skvela,postavy jso jako zive. Vtipne. Filmove zpracovani se ,dle meho nazoru,nepovedlo.

09.09.2019 4 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Libil se mi konec. Jinak jsem si nezvolila dobre. Pro mne trochu utahane a vetsi cast knihy o nesnasenlive skorotchyni. Bohuzel hlavni zenska postava mi prisla slaba,moc si toho nechala libit a muzsky hrdina trochu slizsky,trochu slaboch,a lidsky smejd. Docetla jsem ji v nadeji,ze konec bude jiny nez vypada. Coz se splnilo.

09.09.2019 2 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Nenadchne,neurazi...jako cteni na den u vody,proc ne. Ale necekejte velke napeti nebo zahadu. Pobavilo mne jedno rozuzleni,nechci naplno rici,abych nezkazila prekvapeni nekomu,kdo si ji trebas chce precist.

09.09.2019 2 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Konec mi prisel desny i vtipny

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Nic moc

07.09.2019

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Libila se mi. Za mne prijemna oddychovka.

07.09.2019 3 z 5

Hra na lháře Hra na lháře Ruth Ware (p)

Mela byt jiste skvela a napinava,ale prisla mi padla na hlavu. Docetla jsem,jelikoz jsem byla zvedava jak to dopadne. Ale jinak skoda penez

Ochráním tě Ochráním tě Peter May

Tesila jsem se na ni,ocekavala jsem ale vic. Je to 3 kniha,kterou jsem od nej precetla a ktera je ze stejneho prostredi. Mozna kdybych ji cetla jako prvni, bavila by me vic. Popis prirody a naznaceni charakteru lidi je ve vsech stejny a tim mi uz prijde nudny. Zacatek dobry ( i kdyz uz tusite,ze to nebude jak to vypada) a konec pritazeny za vlasy. A co se tyka policistky,to mi prislo uplne pitome. Chybelo prijemne napeti detektivky.

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Tezko jsem se dostavala pres zacatek,nesedel mi styl ani mluva a celkove mne tato kniha zklamala. Zrejme jsem mela velka ocekavani.

06.09.2019

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Skvela

06.09.2019 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Cetla jsem ji uz strasne davno, dobre napsana a rikam i nadcasova

06.09.2019 4 z 5

Odvrácená strana půlnoci Odvrácená strana půlnoci Sidney Sheldon

Skvela! Doporucuji. Ctiva,napinava a nakonec i zajimave finale. A libila se mi i Vzpominky na pulnoc.

06.09.2019 5 z 5