Miluna40 Miluna40 komentáře u knih

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Dobre napsane,jako vetsina jejich knizek. Oddychova detektivka. Jen mne zklamalo,ze vinik byl tak snadno odhadnutelny:-(.

13.07.2020 3 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Cekala jsem napeti a vse co ma mit psychothriler,ale bohuzel..... Knizka se cte dobre,jenze mi pripada spis jako zensky roman. Dej byl mirne predvidatelny a vinik se dal odhadnout. Takze mohu doporucit jako lehke cteni pro zeny na dovolenou.

07.06.2020 2 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Autorka umi psat,to jiste,ale... Pro mne to nebyl thriler,ani napinava detektivka,zadny zlom,prekvapeni,skvela zapletka,nic z toho,co jsem ocekavala. Minimalne 1/3 knizky byla o vztahu hlavnich hrdinu,konec nebyl prekvapivy. Nicmene pokud nehledate to vse,co jsem vyjmenovala,cte se celkem dobre. Jsem rada,ze jsem si ji nekoupila,ale pujcila.

12.05.2020 2 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Moc se mi libila. Mam ji pujcenou od kamaradky. Sama bych si ji, dle anotace, nekoupila. Zacetla jsem se hned. Nechci prozradit moc,tak jen....parkrat to vypadalo,ze je uz konec,ze uz neprijde prekvapeni a byl to omyl. Zaver zajimavy,vlastne jako cela knizka.

04.05.2020 4 z 5

Kukačka Kukačka Natalie Daniels

Zvlastni,zajimava,je o cem premyslet. A nakonec,muze se to stat ........ tezko napsat vic,abych moc neprozradila a tak doporucuji precist.

02.05.2020 3 z 5

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

Nebyla spatna,ale moc mne nebavila. Hlavni hrdinka mi ponekud lezla na nervy a konec to nevylepsil.

02.05.2020 1 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Knizka byla ctiva,nenarocna na premysleni a presto obcas napinava. Hlavni postava vlastne vubec nebyla hlavni,coz se mi libilo. Konec byl rychly,zadne protahovani. Mozna az moc,ale to mi vubec nevadilo. Takze pokud se nechcete pri cteni bat,ale napeti citit,tak si ji prectete. Davam tri hvezdy

29.03.2020 3 z 5

Nablízku Nablízku Lucie Whitehouse

Libila se mi,sice bych ji nenazvala psychothrilerem,ale jinak dobry. Konec jako zacatek,proc ne...cetla se dobre i proto,ze jsem stale doufala jak se rozjede. Pro mne oddech,zadne napeti nebo drama.

22.03.2020 2 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Tri hvezdy za konec,ten byl fakt necekany,az mi prisel pritazeny za vlasy. Ale ani nahodou jsem ho necekala:-)

10.03.2020 2 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Ctiva,zajimava...nakonec i k zamysleni a uplny konec-super. Dobre napsane a popsane,co s lidmi udela jeden drb,jedna veta,kterou se chce nekdo zviditelnit. Hlavni hrdinka chce zapadnout,pro sve dite najit kamarady a tak se zachova,da se rici,sobecky. Coz neni nic nepravdepodneho. Zaimave cteni ohledne pocitu lidi zijicich pod cizi identitou. Lehky nastin detskych vrahu...na konci otaznik,mysli to vazne? Byla to nehoda? Umysl? Muze se zmenit dite,ktere zabije?
Pritom neni kniha "tezka" na cteni,pochopeni. Pro mne skvela oddychovka. Rozhodne se mi libila vic nez Divka ve vlaku nebo podobne tema - Sedmilharky.

10.03.2020 5 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Po necele tretine jsem knihu odlozila,vubec jsem se nezacetla

28.02.2020 odpad!

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Moc pekne,vrele doporucuji. Nakonec i proto,ze ne vse dopadne ruzove. Tim to budi dojem opravdovosti.

27.02.2020 4 z 5

Gaštanko Gaštanko Søren Sveistrup

Cekala jsem vic. Neni to uplny propadak. 3/4 knizky mne bavilo.

14.01.2020 3 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Cetla se dobre,napinava. Doporucuji kdo ma rad klasicke detektivky. A zajimave,ze vsechno dobre nedopadne.

14.01.2020 4 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Nezacetla jsem se

20.12.2019 1 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Moc se mi libila. Napinava,tajemna,mic dobre se cetla. Nechci vic komentovat,abych neprozradila moc... Doporucuji

21.11.2019 4 z 5

Holčička, která milovala hřbitovy – a jiné povídky Holčička, která milovala hřbitovy – a jiné povídky P. D. James (p)

Tenka knizka,dobra do mhd. Nektere povidky se mi libily moc. Posledni byla fakt dobra i vtipna.

10.11.2019

Skoro normální rodina Skoro normální rodina Mattias Edvardsson

Kniha se mi libila. Zadna hlavni postava jako kladny hrdina...zadny cernobily snimek...dilema matky, ktera vi co je spravne, ale .. .dcera, ktera vytaci i ctenare. Nechci moc prozradit,tak uz vic nepisu.

06.11.2019

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Prijemne jsem si u ni odpocinula,libila se mi. Logicka,zadny drastak.

17.10.2019 3 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Nejdriv jsem se nemohla zacist,potom to docela slo,ale posledni tretina knizky mne uz vubec nebavila. Jedine co bylo dobre rozuzleni- kriteria pro vyber deti k unosu. Celkove mi prisla nedotazena,malo napinava....ja bych ji nedoporucila.

06.10.2019 2 z 5