Miluna40 Miluna40 komentáře u knih

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

3/4 knihy byla super,bavila,zajimava. Posledni cast nic moc a konec mi prisel jako kdyz dojde napad a energie. Skoda jinak by byla skvela.

06.09.2019

Pěstitelka růží Pěstitelka růží Charlotte Link

Uz je to par let co jsem ji cetla a moc se mi libila. Asi nejvic z jejich knih. Nenudila jsem se,doporucuji

04.09.2019 4 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Bavila jsem se,libi se mi kdyz jsou postavy vykreslene z vice nez jednoho pohledu. I kdyz tusite co bude,stejne se bavite a nejake prekvapeni je.

04.09.2019

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Cetla jsem cestou v kolone. Ctiva to ano,ale....cekala jsem vic. Konec pritazeny za vlasy. I kdyz nepatri mezi uplne nepovedene.

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Upoutala. Mozna i tim, ze je to uplne neco jineho nez jsem cetla posledni tydny. Precetla jsem ji za noc. Mozna nechava otazniky a to se mi zrovna u ni libilo. Zpravy z vyslechu se cetly hur,ale zvysilo to autenticnost knihy.

04.09.2019 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Nebyla špatná, ale konec nic moc a byl odhadnutelný. Nicméně doporučuji jako letní čtení.

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Kniha celkem čtivá, nic náročného. neurazí. Hana byla lepší.

04.09.2019 2 z 5

Skála Skála Peter May

Cetla jsem ji v lete,u vody a pro mne dovolenkova kniha. Zadny drastak a desitky mrtvol a super popsana proroda a prostredi. Ted se chystam na jeho knihu Ochranim Te.

03.09.2019

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Jeho prvni dve knihy se mi opravdu libily a byly ctive i vtipne. Okamziky stesti mne zklamaly a tato to nevylepsila. Uznavam,ze uplny propadak to neni. Ale jestli se chcete zasmat tak jedine: Prvok,Sampon Tecka a Karel nebo Maly prazsky erotikon.

03.09.2019 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Naprosto souhlasim s Asterixxkou. Tez jsem dostala knihu jako darek. A byla jsem zklamana. Ani jsem ji nedocetla a od pulky jen prolistovala v nadeji,ze se rozjede. To ani nahodou. A eroticke sexy ???? Ne! Musim rict, ze v detektivkach ci thrilerech jsem cetla vic vzrusujici eroticke sceny (bez trapnosti,vulgarismu a nevkusnosti) nezli v teto knize. Za sebe nedoporucuji.

03.09.2019 odpad!