Michaeles Michaeles komentáře u knih

Invaze z galaxie Invaze z galaxie Robin Cook

Určitě zajímavá kniha, která stojí zato si přečíst, velice spádový děj, pořád se něco děje, jen mě trochu zklamal až moc useknutý konec.

27.05.2019 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Kniha se mi libila, i kdyz byla az trochu zbytecne zdlouhava. Preklad byl desny, lanovka pohybujici se rychlosti 5km/s a nekolik desitek preklepu si tato kniha urcite nezaslouzila.

18.04.2019 4 z 5

Zatím nejhorší kniha od tohoto autora. Pro mě až nezáživné, nutil jsem se do dočtení. Prakticky bez jakéhokoliv závěru byla kniha useknuta.

28.03.2019 2 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Kniha prostě jedním slovem PECKA ! Od začátku do konce pořád akce, příběh čtenáře vcucne.

22.03.2019 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Kniha jako taková není úplně špatná, ale těch věcí, co tam bylo nelogických nebo přitažených za vlasy bylo až přespříliš a čtenář si pak říká co je to za blbost? Nechci spoilerovat, ale myslim si, že každý najde co myslím.

13.03.2019 3 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Kniha byla prostě pecka! Podle mě zatím nejlepší kniha od tohoto autora. Velmi promyšlený příběh.

27.02.2019 5 z 5

Pomsta synů Pomsta synů Lasse Holm

Velmi dobrá detektivka z dob Vikingů. Občas trochu více zamotané, ale když se člověk začte jen tak ho kniha nepustí.

14.02.2019 4 z 5

Čtvrtá oběť Čtvrtá oběť Håkan Nesser

Zajímavá, velice čtivá kniha s lehce překvapivým závěrem. Rozhodně stojí zato si ji přečíst.

25.01.2019 4 z 5

Rytíř Sedmi království Rytíř Sedmi království George R. R. Martin

Děj knihy byl skvělý, určitě doporučuji fanouškům GoT, ale občas jsem se ztrácel v erbech a rodových liniích. Některé pasáže opravdu složité na čtení, ale celkový dojem ze knihy je dobrý.

15.01.2019 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha má velice plynulý děj, ale i díky malému počtu postav, se v knize nic moc neděje a konec ubral další hvězdu, nebudu spoilerovat, ale každý kdo přečte, pochopí co myslím. Aneb další bestseller, který je podprůměrné kvality.

08.01.2019 2 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Skvělá oddechovka na pár hodin, sice se humor po 3 přečtených knihách začíná opakovat a prakticky je to na jedno brdo, ale jako "mezikniha" je to super.

04.01.2019 4 z 5

Hlavolam Hlavolam Håkan Nesser

Kniha se mi četla špatně díky velice podobným jménům oběti a vyšetřovatele. Navíc se mi kniha zdála moc zmatečná, skákání od jedné věci k jiné. Moc mě nezaujala a jestli patřila mezi nejlepší knihy, tak to možná v době vydání teď je to tedy slabý průměr.

27.12.2018 2 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Kniha byla čtivá, ale určitě bych ji nezařadil jako nejlepší od této dvojice. Trochu moc nerealistické a překombinované.

25.12.2018 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Dobrá oddychovka, nezklame, člověk se i kolikrát usměje.

08.12.2018 4 z 5

Prach Prach Hugh Howey

Skvělé zakončení trilogie. Otevřený konec je super!

23.11.2018 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Velmi čtivá kniha, která byla až nesmyslně překombinována akcí a neuvěřitelných skutečností.

18.11.2018 3 z 5

Rázová vlna Rázová vlna František Kotleta (p)

Kniha je psána opět poutavě a čtenáře pohltí, škoda jen že celá kniha je jen jedna bitva. Ale zato ta nejdůležitější.

16.11.2018 4 z 5

Poločas rozpadu Poločas rozpadu František Kotleta (p)

Nenáročné čtení, velice zábavné, prostě pecka. Už se těším na poslední díl serie.

06.11.2018 5 z 5

Kráva nebeská Kráva nebeská David Duchovny

Skvělá oddychovka, určitě stojí za to si ji přečíst. Vtipně napsaný příběh o partě zvířat.

01.11.2018 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

První polovina knihy naprostá nuda, vyprávění autora, který o hokeji ví jen to, že se hraje na ledě. Druhá polovina knihy už ale upoutá a vyplatí se ji dočíst dokonce. Sám jsem po 100 stranách přemýšlel, že knihu odložím nakonec jsem i rád, že jsem knihu dočetl.

29.10.2018 3 z 5