michaela3618 michaela3618 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Je to silny pribeh. Knihu jsem sice cetla delsi dobu, protoze jsem se nemohla prekousat pres prvni pulku. Pote kniha prectena jednim dechem. Vrele vsem doporucuji, kteri se zajimaji o tuto cetbu.

01.01.2020 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Knihu jsem musela nekolikrat odlozit s tim, ze jsem dale cist proste uz nedokazala. Cetla jsem vice knih s tematem Osvetim, ale zadna me nedohnala k slzam jako tato. Pro me moc silny pribeh mlade zeny, ktera si toho musela nesmirne prozit. Urcite ma cestne misto v me knihovne. Vrele vsem doporucuji precist.

10.01.2021 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Knihu jsem precetla snad jednim dechem. Vtahla me od sameho zacatku do sveho deje a je to takova ta spravna oddechovka, jako ostatni knizky od autorky. Kdo ma rad jeji knizky, tak velice doporucuji.

04.04.2020 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Od autorky jsem precetla vsechny tri dily teto serie a za me proste top. Knizka ma velmi mnoho do sebe a i kdyz jeden hlavni hrdina nezije stale s nama v knizce je a muzeme vzpominat. Je to velice pohodove romanticke cteni. A uz se tesim az prectu i dalsi knizky od autorky ☺️

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Napad na knihu skvely a doporucovala bych ji precist vsem, co si chteji poridit jakekoliv zviratko, at uz pejska ci kocicku... Ze take oni maji sve city. Ilustrace nadherna, jen pro me byla kniha moc kratka. :(

08.01.2020 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Je to prvni kniha, kterou jsem od autora precetla a musim sehnat dalsi dily teto serie. Sefinspektor Forestova me uplne vtahla do sveho pripadu. Kniha je pro me odlehcene psany thriller. Vsem vrele doporucuji

10.01.2020 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Od teto spisovatelky jsem precetla nekolik knizek a opet me nezklamala. Pro me je to velice romanticke oddechove cteni. Dej me nadchl a az skoro do konce knihy jsem cekala zda-li si dve osudne lasky najdou po tolika letech k sobe cestu.

13.02.2021 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Pro me oddechova eroticka kniha. Po teto knize jsem sahla diky recenzim jak kladnych tak i zapornych, abych si o knize udelala svuj usudek. Myslela jsem, ze to bude neco jako treba Padesat odstinu sedi, Calendar girl nebo treba Jeho banan, ale mylila jsem se. V tehle knize je vice erotiky a pribeh me prekvapil svym koncem. Takovy jsem tedy necekala.

12.01.2021 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Wau, tak to teda byl knizni narez (teda aspon pro me) Kniha ma hlavu a patu a dej krasne navazuje. Jako matka dcery, jsem si vzdycky pri cteni rikala, ze doufam, ze nas tohle onemocneni nikdy nepotka. Netusim jak bych se zachovala, ale urcite bych se snazila tuto situaci resit. Mozna jen konec knihy mi dal trochu nadeji, ze by mohl vyjit i druhy dil, ale nejsem si jista.

Jáma Jáma C. J. Tudor

Priznam se, ze kniha mi ze zacatku dala poradne zabrat nez me vtahla do sveho deje. Pote jsem knihu precetla jako lusknutim prstu.

20.12.2020 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Velice ctiva knizka. Je to prvni, kterou jsem od autora cetla, ale chystam se i na jeho dalsi.Pro nekoho mozna bude slozite prirazovani postav kdo ke komu patri. Kniha me chytla hned od zacatku a to i mozna tim, ze je psana ze zivota lidi. To co se muze dit i nam v zivote. Dokonce jsem se u knihy i usmala. Knihu muzu jen doporucit

16.06.2020 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Ctiva knizka i kdyz ze zacatku mi trosicku delalo problem se zacist. Pro me mela zajimavy zaver. Vubec jsem takovy konec necekala a ksem rada, ze me prekvapil.

16.06.2020 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Knizku jsem precetla behem chvilicky. Uplne me vtahla do sveho deje mezi Kingu a Lukasze. Nedokazala jsem se od knihy odtrhnout, uz jen z toho buvodu, jak to nakonec mezi hlavnimi postavami dopadne. Rekla bych, ze v knize je trochu adrenalinu, napeti i sexu. Uz se tesim az si prectu Komisare :)

03.01.2020 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Velice prijemne a pohodove cteni. Komu se libila kniha Jeho banan, bude se libit i tato.

20.12.2020 5 z 5

Knihu jsem si precetla na doporuceni. Mam doma i dalsi dily, ale nejak to neni muj salek ctiva. Uvidime jestli se to zlepei i po precteni dalsich knizek.

16.06.2020 3 z 5

Bird Box Bird Box Josh Malerman

Kdyz me kniha zaujme prectu ji za dva vecery. Bohuzel tato me sklamala a cetla jsem ji snad 4 dny. Cekala jsem od knihy trochu vice po vsech recenzi. Ale je pravda, ze kazdy mame jine naroky. Kniha je, ale velice napinava az do zaverecneho konce.

04.04.2020 4 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Tak jako jsem precetla prvni dil Prokuratora, tak stejne jsem precetla i Komisare. knizku jsem precetla jednim dechem. Opet napinavy dej i zapletka. Pro me obe knihy jsou spise oddechove a zarazuji je mezi sve oblibene. Dej se sice toci kolem Radoslawa a Zuzanny, ale take tam jsou Lukasz a Kinga coz me velice potesilo. I kdyz je kniha o jinych lidech, navazuje na stary dej. :)

06.01.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Za me super oddechovka a prectena za dva vecery. Je pravda, ze jsem od knihy ocekaval trochu vic, ale urcite nezklamala.

23.01.2020 5 z 5