Melodiel27 Melodiel27 komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

WAU!! Priste WAU!! Po letech cteni thrilleru jsem necekala, ze jsem opravdu jeste vynechala nejake skvosty a ono opravdu jo! A jsem vlastne u rada, protoze me ceka prijemne stravena zima s timto autorem, ktery se touhle knizkou vystrelil mezi me TOP 3 autory a nechci to zakriknout, protoze x dilu mam jeste pred sebou, ale nebudu se divit, kdyz u me ibsadi prvni misto. Pribeh byl tak skvelej, nechutnej, mrazici, zapletkovej, zvratovej - nemelo ani jedno mrtve misto. Jednim slovem GENIALNI!! Rozuzleni? Dalsich 10 minut nasledovalo s otevreniu pusou = DOPORUCUJI vsem nadsencum zanru Thriller/krimi/psycho

10.11.2019 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Kniha napinava byla, to ne ze ne ale asi jsem od zaveru (rozuzleni) cekala neco jineho, vice sokujiciho? Tezko rict. Asi to nebyl primo zanr pro me, ale verim, ze jini se v tom treba najdou.
Kniha nic mene byla dobre psana ale jako psycho (dle recenzi) mi to neprislo, mozna jsem zvykla na horsi? :D tezko rict. Radim spise k oddychovym.

06.11.2019 3 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Cekala jsem na to jak na smilovani a opet nezklamalo!! I kdyz favority v teto rade mam jine, tak urcite doporucuji. Vraha jsem neodhadla snad ani na po 3ti (jako vzdy) ale za to me par jinych souvislosti doslo. Jinak jsem fanynka Kaji a doufam, ze ted uz se to nekam i legalne posune :)) i kdyz, zkousnout obet tohoto dilu, mi dalo takovy nostalgicky pocit konce jedne etapy. Nespo je kral thrilleru a spolecne s Denverem, se jen tak nikym shodit nemechaji:) Nyni se chystam na Jamu!

02.11.2019 4 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Tady jsem proste nevedela, zda dat ctyri nebo dve hvezdy. Ale je to teprve druha kniha od nej a necham si rezervu. Byli casti kde bych dala i 5* ale i casti, kde dve nebo tri a tak nejak jsem to nechala v prumeru. Tema je velice dobre citelne, libily se mi i zvraty a plynuly dej. No a zaver ... zaver je asi ten co mi nedovolil dat tu ctvrtou hvezdu:) dalsi dil uz mam doma - vzkaz v lahvli a jdu na to:)

30.03.2019 3 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Potrebuji se prenastavit na movou serii po Kepplerovi. A mozna proto zatim 3*** jsem zvykla na zensky element v deji + vetsi psycho? Tezko rict ale kniha i dej me moc bavil, uz mam doma i druhy dil - Zabijaci. I tady se mi hodne libi zapletky, dobre plynouci dej a zvraty.

01.03.2019 3 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Opet plny pocet a ted jen s napetim cekat na dalsi! Tohle je snad ma nejoblibenejsi rada a ted nevim co dal :D kdyby mel nekdo typ na podobnou radu - krome Nesba -tu uz mam taky at mi klidne napise do zpravy.

02.02.2019 5 z 5

Všichni žijem' v blázinci Všichni žijem' v blázinci Radkin Honzák

Mudr. S vekým M. Takové názory by mělo mit vice lekaru a hlavne verim v jedno, nejvic se dokaze uzdravit sam clovek vuli a virou a kdyz je treba tak na pomocnou cestu, kdyz je nejhur antidepresivy. Bavim se ted o neurozach ne o tezkych nemocech. A co velice leci je sport, ac to rikam nerada pac sem pecival tak to bohuzel tak je:) zdravy vztahy atd...

08.01.2019 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Tuhle dvojici jsem zacala knihou Lovec kraliku, kterou jsem dostala darem a natolik me uchvatila, ze jsem zacla Joonu a jeho team cist od prvniho dilu. Tato dvojice spisovatelu je neuveritelna i v tomto dile se jim to take podarilo. Dechberouci propracovany Thriller, plny zvratu a lidske zvracenosti. Super

28.11.2018 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Absolutně top!! Pachatel mě napadl cca. Tak cca 30 stránek před rozuzlením. Styl těchto dvou spisovatelů a celkově špičkové zpracování této zápletky bylo skvělý. Řadím mezi mých top 10.

20.09.2018 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Ja Joonu a celou řadu této serie miluji, alw jak už nikdo psal, je z velé série nejslabší. I tak jsem jí dočetla a i tak přemýšlíte kdo co a jak a i tak ji orostě musíte dočíst:).

20.09.2018 3 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Tato spisovatelská dvojice nemá chybu. Začla jsem lovcem a až nyní začínám číst tuto sérii od začátku a nelituji. Napínavé do poslední stránky.

28.07.2018 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Knizku jsem dostala od kamaradky, ze se mi pry bude libit. Dost dobre zna muj styl:) autora(y) jsem nikdy pred tim nezahledla/velka to chyba. Po Nesbovi mam dalsiho favorita a tuto knizku radim mezi me top 10. Splnila naprosto vsechno co si od psycho thrilleru predstavuju a dej byl neskutecne napinavej. Tleskam a diky. Nicmene se mi uz vezou dalsi knihy a zacnu s Joonem pekne od zacatku:)

22.06.2018 5 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Zatim jsem vsechny knihy cetla z pohledu obeti...
Nyni z pohledu nacistickeho magora, kde jak slo videt, vse zacinalo od ranneho veku ditete, vlivu a mentality rodiny. Jednim slovem - sileny a velmi ctivy

16.04.2018 4 z 5

Prvních pár stránek se mi četlo celkem dost těžce, až jsem dokonce přemýšlela, že knížku odložím. Nemyslim to tak, že by mě nudila. Ba naopak se projevila moje přehnaná empatie a vcítění se do té šílenosti, kterou jsem se rozhodla přeci jen přečíst. Příběh pak naštěstí překline do části - před válkou, kde vlastně sledujete poklidný, krásný a šťastný život jedné rodiny. To co následuje je šílený a pro lidský mozek (jen si zkuste určité kapitoly živě představit, že by jste je měli někdy prožít/přežít) nepředstavitelný. Opravdu se budeme nadále hroutit nad věcmi, které Vám ještě před přečtením knihy, přišli jako závažné? Nemyslím si.
Tato kniha by měla být jednou z povinných četeb na školách.

13.03.2018 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Opet luxusni zvrat, je to stale Hole a bavi me. Knizky od nej bohuzel nectu poporade od zacatku ale ani to tomu nejak neuskodilo. Bylo mi prozrazeno at tohle prectu jeste pred Policií, coz bude ma posledni v teto rade. Nesbo je skvely spisovatel a doufam, ze Zizni to cele neskoncilo:) jeden z mych top sposovatelu a Prizrak a s nim spojene drogove podsveti ma u me 4*

17.12.2017 4 z 5

Nuselskej punk Nuselskej punk Metoděj M. Alexa

Bydlim v Nuslích a tato kniha mě velice pobavila. Opravdu se málo kdy stane, že mě rozesměje nahlas psaná forma humoru. Co příběh to pecka.

21.11.2017 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Jedna z nejlepších příběhů co jsem kdy četla. Skvěle propracovaný příběh plný zvratů a napěti. Za mě určitě 100%

21.11.2017 5 z 5