melien melien komentáře u knih

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Jsem ráda,že jsem knihu přečetla, opravdu dobře zpracované. Doporučuji přečíst.

08.04.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Další skvělá kniha autorky. . Opravdu se mi libila. .

07.03.2019 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Hezké završení příběhů jak najit samu sebe, a i přesto,že jsem tušila jak příběh dopadne, presto jsem rada za další večery ve společnosti Lou. . A vlastně me tak trochu mrzí že jich nebude vic.

01.02.2019 5 z 5

Dvojí život Dvojí život Diane Chamberlain

Opravdu zajímavý příběh o přátelství, lásce a tajemstvích, která ukrýváme, před s svým okolím. Naprosto úžasně vykresleny příběh. Knihu rozhodně doporučuji přečíst.

12.01.2019 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Tak tohle byl opravdu hodně zajímavý zážitek s knihy. Snad poprvé, co jsem u knihy opravdu bála. . . Bála jsem dokonce i číst dál, ale nedalo mi to musela jsem vědět co se stalo. Příběh mě opravdu vtahl a chvílemi jsem se musela ubezpečit, pohledem kolem sebe, že jsem tu a ne tam!!

12.11.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Myslím že opravdu povedená kniha, a neni co vic k ni dodat. Rozhodně doporučuji přečíst!

30.10.2018 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Krásná kniha se smutným příběhem, který chytí za srdce, a nepustí. .

29.09.2018 5 z 5

Pět dní Pět dní Julie Lawson Timmer

Krásná kniha s dvěma lehko uveritelnymi příběhy lidi l, které rozhodně chytí za srdce. Oba příběhy mi vehnaly slzy do očí.

22.06.2018 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Kniha se mi líbila, knihu s podobnou tatikou jsem zatim necetla, a tahle kniha mě ne jednou donutila se zamyslet se, a pozastavit se nad tim jak se lidé k sobě opravdu dokáží chovat, jen kvůli předsudkum.

13.06.2018 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Naprosto úžasná kniha.

06.06.2018 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Kniha byla ctiva, slyl autorcina psaní se mi líbí. Ale přesto jsem měla pocit, že uz jsem neco podobného četla.

01.06.2018 3 z 5

Provdaná proti své vůli Provdaná proti své vůli Lajla

Mám s knihy velmi rozporuplné pocity, na jednu stranu mi přišel příběh neuvěřitelný, na druhou stranu mě příběh velice zasáhl, těžko pochopit co vše a jak to mohou ty ženy vydržet, pro víru v rodinu. Kniha se ale jinak četla dobře.

16.05.2018 3 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Opravdu velmi silný příběh z dob o kterých by se mělo stále mluvit a stále je připomínat. I když při čtení knihy jsem měla pocit že čtu jeden z mnoha obyčejných románu který si autorka představovala, přišly vždy chvile kdy si uvědomíte reálný příběh ženy, co přežila koncentrační tábor, o to silnější pocit z knihy máte.

30.04.2018 5 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Kniha se opravdu dobře četla a velmi překvapivá zapletka dodala knize i napětí. Kniha se mi moc líbila.

31.03.2018 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Kniha se mi líbila, rozhodně se mi líbí námět knihy, ale možná by si zasloužil více propracování, nicméně závěr knihy mě přece jen přesvědčil že kniha je i trochu děsivější.

21.03.2018 4 z 5

Nevěsta ve sněhu Nevěsta ve sněhu Jan Seghers

Zajímavá dektektivka, trochu neco jiného než jsem v poslední době četla. I když jsem se knihy trochu bala a moc jsem od ní nečekala rozhodně mě překvapila. .

16.03.2018 4 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Jak ohodnotit knihu, která píše skutečné příběhy tři žen, matek, které přežily něco co si nikdo z nas ani nedovede představit a už vubec přežít. Knihu jsem četla několik dní, která me v noci pronasledovala ve snu, a stále me nutila přemýšlet nad hruzostmi, a zverstvy které jsou lide ochotní páchat. . Nemohu opomenout ani to, že když ti vsichni lidé přežily a dokázali znovu najit důvod žít, ne jen v podobě jejich děti které se Narodily, aby přežily. .

02.03.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se dobře četla, určíte zajímavá zápletka, ale konec mi přišel až moc překombinovaný, knihu jsem docitala s pocitem že už mě vlastně nemá co překvapit.

28.02.2018 4 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Úžasná kniha, která mě hodně milé překvapila, moc jsem od ní neočekávala, ale nemohu se zbavit dojmu, že by kniha hravě konkurovala bestselerum s touto tématikou. Rozhodně doporučuji.

13.02.2018 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Velmi čtivá a vlastně i napínavá kniha. Zvolené téma, je rozhodně to o kterém by se mělo mluvit. .

26.01.2018 5 z 5