melien melien komentáře u knih

Deštivý den Deštivý den Jiří Kostka

Musím uznat, že příběh v knize je opravdu dobře napsaný, velice dobře se četl (ač jsem si dlouho zvykala na rozvržení textu na strance, coz přisuzují chybě vydavatalele), krásně popsané pocity postav, kniha je plná emocí a občas jsem se musela zastavit a zamyslet se jak bych reagovala já, ne jednou jsem musela rozmrkavat slzy v očích. . Libilo se mi v vložení citátů v textu. .
A v neposlední řadě nečekané rozuzlení knihy mě opravdu překvapilo. .
Tleskam pane Kosto! Opravdu povedená kniha a jsem ráda, že jsem měla možnost si knihu přečíst. .

07.02.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Nemohu říct,že by se mi kniha nelíbila, ale strhující taky nebyla, měla jsem velká očekávání s toho jak se Lou asi změní a jaká zažije dobrodružství,ale nakonec se vlastně vubec nezměnila, na druhou stranu to takle je i v reálném životě a o ti vic mi přišel příběh skutečnejsi, protože je to příběh o dívce,která ztratila někoho koho milovala. . . Jsem ráda,že jsem přečetla. .

12.01.2017 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Po dlouhé době kniha,která mě opravdu dostala a naprosto pohltila i když ji člověk čte s vědomím jak skončí, přesto čte a čeká, že se stane zázrak a skončí jinak. Příběh o zavaznem tématu, které je stále k diskuzi a kniha donutí zamyslet se nad oběma úhly pohledu. . Rozhodně stojí za přečtení. .

08.01.2017 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

První přečtena kniha od této autorky a nějak se pořád nemohu rozhodnout zda se mi kniha libila, prvni polovinou jsem se vyloženě násilně prokousavala, ovšem druhá půle měla už nějaký spát. . Kniha mi celkově přišla jakoby těžkopádna, ale jsem ráda,že jsem knihu dočetla.

27.12.2016 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knihu jsem přečetla během dvou dnů a musím říct, že mě bavila, byla čtivá, jen nevím proč ale čekala jsem od ní trochu víc... ale jistě stojí za přečtení.

02.11.2016 4 z 5

Úžasná kniha,četla se úplně sama, příběh mě naprosto pohltil.

02.10.2016 5 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Jennifer Hillier

Kniha se mi líbila, sice název knihy je poněkud zaváděcí a čekala jsem od knihy trochu něco jiného, ale i tak mi kniha přišla napinava a konec mě opravdu prekvapil.

30.09.2016 4 z 5

Hlad jako žádný jiný Hlad jako žádný jiný Kresley Cole

Novela s Myst která je na začatku knihy, mě dost navnadila na čtení knihy,bohužel při čtení hlavniho příběhu mě nadšení trochu opustilo, ale nekonec mě i přiběh Emmy bavil, a rozhodně stál za přečtení.

17.06.2016

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Velice silný příběh, který ze stále aktualní a člověka opravdu donití se zamyslet nad tím, jak málo víme o svých dětech a jak se život může zvrhnout. Tuhle knihu bych zavedla jako povinou četbu do škol.

17.06.2016 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Další s knih, kterou jsem přečetl od Lars Kepler, a musím říct, že první pule knížky byla napínavá a hodně mě bavila. Druhá půlka knihy, byla už poněkud utahaná, ale přesto stala za přečtení...

11.02.2016 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Nejsem čtenář který by si detektivky vybíral ke čtení často, ale tahle kniha mě hodně bavila... sice jsem v průběhu děje přicházela na to kdo asi bude vrah.. ale závěr mě dost oslovil na to přečíst si pokračování dalších případů.. :)

01.12.2015 5 z 5