melien melien komentáře u knih

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha se velmi dobře čte, osudy jsou zajímavě propletené, ale bohužel mi chybí konce, vše je až moc otevřené. .

18.01.2018 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Kniha byla hodně ctiva, a bavila mě, jen mi jen mi bylo lito, že ani jedna postava neuměla byt věrná, az mi to už ke konci knihy opravdu vadilo.
Ale jinak se mi kniha hodně líbila.

10.01.2018 4 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Mě osobně na knize hodně zaujalo téma, četla se taky dobře, překvapivý a vlastně i šokující závěr, přesto jsem měla pocit, že jsem od knihy čekala trošku něco jiného.

06.01.2018 4 z 5

Chlapec na dřevěné bedně Chlapec na dřevěné bedně Leon Leyson

Příběhy z dob valky jsou vždy dech berouci, nikdo z nás si nedovede představit co vše museli prožít. Je dobré si to připomínat!!

30.12.2017 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Kniha se četla velmi dobře a téma rituálních vražd mě hodně zaujalo, napětí v knize se stupňovalo se sílící brutalitou, až jsem si ale je konci knihy říkala, že už je toho až dost.

23.12.2017 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Opravdu napínavá kniha, až do posledních stran. Dobře se četla, až jsem byla překvapená jak moc mě bavila.

22.12.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knihu jsem přečetla během dvou večeru, velmi dobře se četla , i když příběh ženy v knize je opravdu drsný o to horší je, že se opravdu něco takového děje. .

15.12.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Trvalo mi hodně stran, než jsem si zvykla na styl psaní knihy, ale nakonec se mi právě tohle líbilo, vyprávění smrti, bylo opravdu dobrou volbou. . Kniha mě nakonec opravdu naplno pohltila.

13.12.2017 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Tito autoři mě zatím nezklamaly. Další napínava detektivka, s překvapivým koncem.

08.12.2017 5 z 5

Dva krůčky po mokrém písku Dva krůčky po mokrém písku Anne-Dauphine Julliand

Obdivuji všechny tyto rodiče co se dokáží vyrovnat s těmito těžkými životními situacemi. . Ptám se sama sebe, zda bych i já dokázala v sobě najít takovou sílu bojovat a nevzdávat se?!! Možná!?? Snad!??? Važme si zdraví!!!

16.09.2017 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Moje třetí kniha od Jojo a musim říct že opět úžasná. Naprosto krásný příběh o lásce. A moc se mi v knize líbilo prolínání minulosti s přítomností. A nečekané zvraty. Rozhodně doporučuji!

13.09.2017 5 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Závěrečný díl serie, se mi moc líbil, i když me dost mrzí zrychlený konec, myslím že by zasloužil vic péče. Ale jsem ráda, že se jim podařilo sladit svoje cesty a fungovat jako pár.

10.09.2017 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Kniha s velmi silným příběhem z dob které si nedovedeme představit, co vše lidé museli zažívat. Kniha mě naprosto pohltila, a ne jednou mě opravdu nutila k zamyšlení. . Doporučuji!!!

25.08.2017 5 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Velmi čtivá kniha, ale smutná a velmi reálná bohužel. Co vše jsou ženy schopny vydržet a udělat, až jsem si říkala,že to ani není možné. . . Bohužel je!

29.06.2017 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Krásná kniha o těžkých časech a lidských osudech z válečného prostředí. . Četla se velmi dobře, a zanechala ve mě něco, co těžko popsat. ..

27.06.2017 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Kniha se celkově četla dobře, celkem mě držela i v napětí,ale čekala jsem od toho trochu něco jiného,když se děj odehrává ve školce a neměli by knihu číst slabší povahy. . Konec mě trochu zklamal, moc rychlé a otevřené zakončení by zasloužilo podle me víc.

03.04.2017 4 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Druhá kniha od této autorky kterou jsem četla, trochu s obavami, protože první kniha ( Ohrožena) mě až tak nenadtchla, tohle bylo velké překvapení. Od samého začátku napínavý děj, a pořád samá překvapení, trochu mě mrzí poněkud otevřený závěr,ale i tak knihu mohu jen a jen doporučit.

25.03.2017 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Kniha se mi opravdu líbila. Četla jsem ji jedním dechem. . Kdyby to šlo ani bych neodkladala četla dál. . Za mě mohu knihu opravdu doporučit.

11.03.2017 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Prvni stránky jsem četla poněkud násilně, nemohla jsem se zacist, ale pak z věty na větu přišel zlom v ději a ja nemusela číst dál. . Opravdu zajímavé čtení.

02.03.2017 5 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Je to moje první kniha od této autorky, a celkem se mi kniha líbila, byla napinava, jen mi občas kniha přišla zbytečně dlouhá, ke konci knihy jsem si říkala, ať už to je proboha konec. . Ale četla se dobře.

17.02.2017 3 z 5