Matilda Matilda komentáře u knih

Syn Syn Jo Nesbø

Za mě jedna z nejlepších knih od Nesbøho.

10.11.2020 5 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Nic jsem od této knížky nečekala a byla jsem přijemně překvapená. I když Tuesday byla tak trochu Rambo :)

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Výborný thriller, chvílemi mě i mrazilo. A Marka Hesse řadím na první místo v žebříčku nejsympatičtějších detektivů :)

08.11.2020 5 z 5

Znám tě ze svých snů Znám tě ze svých snů Clélie Avit

Pěkný příběh o dvou ztracených duších, ona je v kómatu, on má ve svém životě pocit, jakoby v něm byl taky. A pak se potkají a možná i navzájem zachrání.

17.04.2020

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Oproti předešlým dvěma dílům jsem se ani chvíli nenudila a neskutečně mě to bavilo. Harry i Jo jsou zpět ve formě...jen tak dál.

05.02.2024 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Výborný thriller.

10.11.2020 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Nejlepší díl série. Japonsko mě odjakživa fascinuje a jednou bych se tam ráda podívala. Jsem ráda, že jsem se tam mohla přenést aspoň skrze knižní stránky a jako bonus si užila pohodový romantický příběh. A ta krásná obálka.

05.04.2021 5 z 5

Notting Hill pod sněhem Notting Hill pod sněhem Jules Wake (p)

Krásná předvánoční romantická oddechovka. Jen nechápu, jak to mohlo projít korekturou, ty chyby v textu snad na každé stránce mi trochu kazily čtenářský zážitek...A už tradičně se mi slovenská obálka líbí víc než ta česká :)

21.02.2021 4 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Skvělá ústřední dvojice vyšetřovatelů Poe a Tilly. Originálně pojaté způsoby vražd. Zajímavý thriller, ale chybělo tomu něco, aby si člověk řekl wow.

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Tohle byla skvělá jízda. Místy přehnané a nelogické, ale neskutečně mě to bavilo.

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Pohodová oddychovka, krásné prostředí Islandu. Kavárna v Kodani u mě z celé série stále vede.

18.11.2020 4 z 5

Pozdrav z Itálie Pozdrav z Itálie Jules Wake (p)

Příjemná oddychovka, pěkná romantika, sympatická ústřední dvojice. (Netušila jsem, že Jules Wake je ve skutečnosti pseudonym Julie Caplin:))

Červenka Červenka Jo Nesbø

Případy HH čtu chronologicky, takže tohle je mé třetí setkání s Harrym a musím říct, že zatím nejlepší...Děj se poprvé odehrává (konečně!) v Norsku a také se mi moc líbilo propojení s událostmi z 2. světové války. Už se nemůžu dočkat dalších dílů, které jsou dle ohlasů každý jen lepší a lepší...

22.11.2014 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Geniální. Kdybych mohla, dám hvězdiček i šest. Jeden z nejlepších thrillerů, který jsem kdy četla.

10.02.2021 5 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Příběhy odehrávající se v prostředí psychiatrické léčebny miluju. Ke konci už hodně překombinovaný děj, ale i tak výborný psychothriller. Určitě si přečtu i další knihy autora.

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Hlavní hrdinové nesympatičtí, hlavně Sebastian, knížka mě moc nenadchla. Nevím, jestli jsem zaujatá nebo mají další knihy ze série sestupnou tendenci, ale Kavárnu v Kodani zatím nic nepřekonalo. A to má tady na databázi ze všech nejnižší hodnocení, nechápu.

20.11.2020 3 z 5

Umrlčí cesta Umrlčí cesta Peter May

(SPOILER) Moje první setkání s Peterem Mayem a určitě si od něj přečtu i něco dalšího. Děj sice trochu překombinovaný, ale napínavý od začátku do konce. A téma záchrany včel neobvyklé a zajímavé.

Poslední místo, kam se podíváš Poslední místo, kam se podíváš Kristen Lepionka

Skvělý thriller, čtivý a napínavý.

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Nejmrazivější a nejbrutálnější Holeovka. První díl, v němž jsem správně odhalila pachatele :) dokonce možná ještě dřív než sám vrchní komisař. Jen mě trochu štvala Harryho hloupost a zaslepenost v jedné záležitosti. S každým dalším dílem je to jen lepší, měla jsem přečteno za dva dny. Už se těším na Levharta.

22.05.2015 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Rozhodně zatím nejlepší Holeovka, kterou jsem četla...Líbí se mi, jak tu autor předkládá mnoho zavádějících indicií a čtenář tak má několik kandidátů na vraha, a přesto jej podle mě závěrečné rozuzlení v mnohém překvapí...Pocit zadostiučinění v závěru se nedostavil v takové míře, jak jsem očekávala, ale i tak...KONEČNĚ!

01.02.2015 5 z 5