Matilda Matilda komentáře u knih

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Oproti předešlým dvěma dílům jsem se ani chvíli nenudila a neskutečně mě to bavilo. Harry i Jo jsou zpět ve formě...jen tak dál.

05.02.2024 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Riley Sager (p)

Tak já asi půjdu proti proudu, ale mě se knížka líbila... A to i přes ten pověstný "zvrat" A určitě kvůli tomu nepřestanu Sagera číst, právě naopak, už se těším na jeho další knížku

23.01.2024 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Nejlepší díl série. Japonsko mě odjakživa fascinuje a jednou bych se tam ráda podívala. Jsem ráda, že jsem se tam mohla přenést aspoň skrze knižní stránky a jako bonus si užila pohodový romantický příběh. A ta krásná obálka.

05.04.2021 5 z 5

Notting Hill pod sněhem Notting Hill pod sněhem Jules Wake (p)

Krásná předvánoční romantická oddechovka. Jen nechápu, jak to mohlo projít korekturou, ty chyby v textu snad na každé stránce mi trochu kazily čtenářský zážitek...A už tradičně se mi slovenská obálka líbí víc než ta česká :)

21.02.2021 4 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Geniální. Kdybych mohla, dám hvězdiček i šest. Jeden z nejlepších thrillerů, který jsem kdy četla.

10.02.2021 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Jsem ráda, že mě hned první díl neodradil od přečtení dalších. Moc mě nezaujal.

08.01.2021 3 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Za mě nejlepší díl ze série.

08.01.2021 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Skvělá ústřední dvojice vyšetřovatelů Poe a Tilly. Originálně pojaté způsoby vražd. Zajímavý thriller, ale chybělo tomu něco, aby si člověk řekl wow.

Návštěvnice Návštěvnice Amanda Stevens

Tenhle a druhý díl za mě nejlepší z celé série.

20.11.2020 5 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Tahle knížka mě z celé série bavila nejmíň. Trvalo mi dlouho, než jsem ji dočetla.

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Liz Lawler

Napínavá, čtivá kniha.

Svědectví Svědectví Margaret Atwood

Bavila mě víc než Příběh služebnice, ale to bude i počtem stran a propracovaným uceleným příběhem.

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Příběhy odehrávající se v prostředí psychiatrické léčebny miluju. Ke konci už hodně překombinovaný děj, ale i tak výborný psychothriller. Určitě si přečtu i další knihy autora.

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Tohle byla skvělá jízda. Místy přehnané a nelogické, ale neskutečně mě to bavilo.

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Mám z knihy docela rozporuplné pocity, něco tomu chybělo. Nevím, jestli si přečtu i další díly...

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Hlavní hrdinové nesympatičtí, hlavně Sebastian, knížka mě moc nenadchla. Nevím, jestli jsem zaujatá nebo mají další knihy ze série sestupnou tendenci, ale Kavárnu v Kodani zatím nic nepřekonalo. A to má tady na databázi ze všech nejnižší hodnocení, nechápu.

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Zatímco Kavárna v Kodani se mi líbila, tuhle jsem ani nedočetla.

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Pohodová oddychovka, krásné prostředí Islandu. Kavárna v Kodani u mě z celé série stále vede.

18.11.2020 4 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Za mě jedna z nejlepších knih od Nesbøho.

10.11.2020 5 z 5

Ostrov s vůní čerstvého chleba Ostrov s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

Ne tak dobré jako jiné knihy autorky, ale i přesto docela příjemná oddychovka. A papuchalk Neil je k sežrání :)

10.11.2020 3 z 5