Martia Martia komentáře u knih

Démonologové Démonologové Gerald Brittle

Po dočtení nebo vlastně už při čtení vám dojde, že ty filmy fakt nejsou jen nějaká pohádka. Já tomu teda věřila i před předčtením, ale tohle je prostě topka, mrazivé a děsivé počtení. Warrenovi byli úžasní.

04.03.2023 5 z 5

Oni Oni Mark E. Pocha (p)

Nikoho neodsuzuju, ale co musí mít asi tenhle autor v hlavě..

15.05.2019 3 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Ze začátku mě kniha zaujala, ale pak jsem se dostala do části, kdy mě nějak přestala bavit a tak jsem ji odložila. Nerada ale nechávám nedočtenou knížku, to už musí být extrém, tak jsem se k ní vrátila a dobře jsem udělala. V určitých pasážích mi kniha připomínala Záhadu Blair Witch, která byla v knize i zmíněna. To je podle mě pořád nejděsivější found footage horor a atmosféru, kterou film má, mi připomněla právě Trhlina. Fakt jsem byla v některých částech vyděšená! Dokonce tak, že jsem jí přestala číst večer. Doporučuju všem fanouškům hororů.

07.05.2019 5 z 5

Ruka na zrcadle - Skutečný příběh o životě po smrti Ruka na zrcadle - Skutečný příběh o životě po smrti Janis Heaphy Durham

V podstatě by se stačilo podívat na fotky uvnitř knihy a přečíst si zhruba první polovinu.

22.10.2018 3 z 5

Knihu jsem vůbec neplánovala číst, ale zůstala mi jako nevhodný dárek a jsem za to ráda.

14.08.2018 5 z 5

Neviditelné nestvůry Neviditelné nestvůry Chuck Palahniuk

Zatím nejlepší kniha, co jsem od autora četla.

01.08.2018 5 z 5

Prokletá a tajemná místa Čech a Moravy Prokletá a tajemná místa Čech a Moravy Veronika Rubínková

Já jsem od toho čekala něco jinýho. Mě zajímaly a bavily hlavně ty odvyprávěný části samotný legendy. Pak vždy následovalo spoustu stran kolem toho, jako historie místa atd. a vím, že to k tomu patří, ale to už jsem z části přeskakovala, bylo tam toho zkrátka moc. V každým případě to mělo něco do sebe. Třeba jsem netušila, jakou tragédii má za sebou pověst Polednice.

25.05.2018 2 z 5

Sbírka motýlů Sbírka motýlů Viktorie Besó

Žádný kvalitní román to není, ale nebylo to zas až tak špatný a chvílema to bylo i vtipný. Já bych to doporučila, ale není to pro každýho. Přece jen, na každý stránce jiný muž, v hlavě vymleto, jediný kdo mi byl sympatický byl ten Ital. A ta její osudová láska? Toho bych kopla do zadku bez milosti.

14.05.2018 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Tohle není thriller, u kterýho v polovině uhádnete kdo je vrah. Autor vám neustále předhazuje podezření na určité osoby, střídavě si myslíte, že to právě on - ona udělal(a) a pak zjistíte, že to byl někdo, kdo vás ani jednou nenapadl a přitom tam celou dobu byl.

26.03.2018 5 z 5

Jak si správně přát 3.0 Jak si správně přát 3.0 Pierre Franckh

„Vnější svět je zrcadlem našeho vnitřního světa"

18.03.2018 5 z 5

Satan Satan Mario Mendoza

Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli se do knihy vůbec pustit, vzhledem k tomu, že je podle skutečný události. To je na tom to nejděsivější. Už jen obálka knihy mluví za vše. Celý děj a situace jsou popsány tak hrubě a syrově, že je to až zarážející. A ten konec, proboha:-( Doporučuju, ale ne slabším povahám, tohle je fakt síla.

30.01.2018 5 z 5

Sestry Foxovy Sestry Foxovy Lucie Hlavinková

Dost depresivní kniha.

18.01.2018 2 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Chudák George Clooney :-)

26.07.2017 5 z 5

Báječné dny Báječné dny Raphael Montes

STEJNĚ NAPÍNAVÉ JAKO FILMY ALFREDA HITCHCOCKA A HORORY STEPHENA KINGA

Tahle kouzelná věta byla rozhodující, abych si knihu přečetla.
Zvláštní co dokáže reklama. Kniha jako celek není špatná, ale v některých pasážích to bylo hrozně krutý. Nic horšího jsem nečetla a to snesu hodně. Chápu zdejší komentáře, že se nedalo dočíst atd. taky jsem měla kolikrát chuť knihu zaklapnout a přestat číst. Teo nebyl člověk, ale zrůda.
Asi si dám od takových knih na čas pokoj. Jinak ten konec, to jako vážně?
Ten autor zabil..

19.05.2017 3 z 5

Dívka s vůní manga Dívka s vůní manga Viktorie Besó

Bylo to tak nějak romanticky hezký, zkrátka nevím jak to popsat, možná to bylo tím, že to byl mix románu, cestopisu, dobrodružství, sexu a lásky. Doporučuju a dávám všech pět.

04.05.2017 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Vrah totální magor, vůbec jsem se nenudila. I Erika opět sympatická.
Za mě spokojenost a těším se na podzim na další díl.

26.04.2017 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Boží! Jak kniha tak film

27.02.2017 5 z 5

Jak si správně přát Jak si správně přát Pierre Franckh

Moc hezky napsaný, knížka je hodně motivující, dodává naději, ale kdyby to bylo tak snadný. Jak mám na něco nemyslet, když myslím na to, abych na to nemyslela..

17.02.2017 5 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

To bylo šíleně dobrý. Strašně čtivá knížka.

03.02.2017 5 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

"Viděl tě někdo?
Ne, myslím, že ne.
Ty si myslíš, že ne? Zamysli se pořádně, Matthewe.
Nikdo nic neviděl. Jsem si jistý.
Kde je tělo?
Venku vzadu. V kontejneru.
Ukaž mi ho.
To tělo?
Ne, ty pitomče, měsíc asi. Samozřejmě že tělo."

13.01.2017 5 z 5