Dívka s vůní manga

kniha od:

Dívka s vůní manga obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Jak dopadne vztah zhýčkaného a znuděného Evropana (ajťáka) a filipínské prostitutky? Jak vidí svou životní cestu cynický Evropan a jak asijská kněžka lásky? Mohou se vůbec pochopit, když se jejich cesty protnou uprostřed exotických Filipín? A jaká tajemství tvrdošíjně skrývá Rose? Dva pohledy na jeden příběh plný vášně a dobrodružství. On je tak trochu cynik, ona tak trochu šlapka. Jednoho dne se náhodně potkali, původně jako zákazník a jeho exotická prostitutka, ale příběh se poněkud zvrtnul. Co skrývá Rose za svým mlčením na téma minulost a Petr pod maskou sarkastického šovinisty? Ne, nečekejte další pohádku o Popelce nebo Pretty Woman. Tenhle příběh je drsnější a syrovější tak, jako život sám. Oba hlavní hrdinové vědí, že svět není vždycky tím nejlepším místem pro život, ať už jste slušně vydělávající „ajťák“ v renomované mezinárodní společnosti, anebo vám nad hlavou svítí slunce pod palmami u tyrkysového moře. Petr je otrávený svým životem, přesycen krátkodobými vztahy a nudí se. Před vánočními svátky, které by měl strávit se svojí rodinou, utíká na měsíční zahraniční dovolenou. Sám. Což, jak posléze zjistí, není úplně zábavné. Rose je klasická asijská prostitutka, která měla Petrovi posloužit jako laciná cestovní kancelář a holka pro všechno. Jak už to bývá, trochu se to zvrtlo. Do jejich příběhu pronikáme nadvakrát. Každý z této nesourodé dvojice jej totiž postupně vypráví ze svého úhlu pohledu, tolik odlišného jak z genderové, tak kulturní stránky. Erotický příběh zasazený do exotického prostředí filipínských ostrovů vznikl na základě poznatků autorky a příběhů, jež během své zahraniční cesty vyslechla od skutečných kněžek lásky, jejich zákazníků nebo starousedlíků. Sexpat je erotický román s cestopisnými prvky, tedy vlastně by se dalo říct erotopis. Ačkoliv je kniha sepsaná dle skutečných reálií, jedná se o střípky mnoha příběhů spojených v jeden a doplněný fiktivními událostmi, tudíž je jakákoliv podobnost se skutečnými osobami čistě náhodná....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319503/divka-s-vuni-manga-6Nl-319503.jpg 3.970
Žánr
Pro ženy, Literatura česká, Erotika
Vydáno, Jonathan Livingston
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (24)

Kniha Dívka s vůní manga

Přidat komentář
denny276
21.06.2020

Jo,tak tohle jo. Na oddych paráda. Jednoduché a čtivé. Kniha napsána dvěma pohledy je fajn. Cestování ,poznávání míst a památek je popsané živě, až mě to donutilo pár věcí vyhledat. Konec je lehce předvídatelný,ale to knize nic neubírá.

katerina0435
07.11.2019

Tak tahle se mi moc líbila. Dnes jsem ji dočetla. Moc hezky příběh a líbilo se mi, jak to dopadlo. ???? ???? Pěkné, moc. Určitě doporučuji.


Nemcm77
09.07.2019

Tuhle knihu jsem si teď dočetla na dovolene v Itálii, a někdy jsem si připadala jako na Filipínách! Kniha se mi moc líbila! Všem doporučuji!

rsyc
11.03.2019

Četl jsem u moře a cynik ve mě se docela dobře bavil. Je to možná romantika, ale v zajímavých kulisách. A pořád se tam něco dělo. Erotiky tam moc nebylo, a když už, tak do děje prostě patřila. Až na jednu, na můj vkus nechutnou scénu super čtení.

Ála41
15.12.2018

Kniha se dobře četla. To cestování mi tam ale přišlo jako takový mžik... Rychle sem a rychle tam... Také mi přišlo nepravděpodobné, že by u chlapa s takovou povahou mohlo dojít k citovému vzplanutí k prostitutce. Až takovému, že se tam odstěhuje... Hlavní hrdinka měla stále hlad.. Ale jako romantický příběh... Proč ne... Číst se to určitě dá.

intelektuálka
04.12.2018

Pro odpočinek jsem si vybrala pěkné, nenáročné čtení s exotikou...

Cesta na Filipíny, seznámení s placenou společnicí a spousta místních dobrot...

Mužský a ženský pohled dvou zcela rozdílných lidí z různých lokalit - a jejich poznávání a postupně se rodící vztah...

Je to moje první kniha této autorky a zkusím ještě její nový titul Kdybych tě nepotkal, má tu dobrá hodnocení... a pro pěkný pocit doporučím.

venda1113
28.10.2018

kniha mě bavila

Zdenya
15.09.2018

Výborné čtení! Atraktivní příběh, skvělé reálie. Spíš bez dívky s vůní manga, ale moc mě láká projet Filipíny (ovšem zdaleka se vyhnout místnímu vězení) :)
Díky, Viktorie, těším se na další Tvoji knížku.

1