Jak si správně přát 3.0

Jak si správně přát 3.0 https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357429/bmid_jak-si-spravne-prat-3-0-C2J-357429.jpg 4 56 8

Kniha Jak si správně přát změnila životy statisícům, dokonce milionům lidí k lepšímu. Je bestsellerem ve více než 22 zemích světa. 7 pravidel uvedených v této nově doplněné příručce lze velmi snadno uplatnit, jsou hravě lehká a zábavná. Díky nim si mohou čtenáři splnit svá přání. Nově je publikace obohacena o nejnovější poznatky z oblasti výzkumu mozku, které podávají důkaz o tom, že tato pravidla opravdu fugují. Každý den můžeme změnit svůj život! Kdy začneš Ty?... celý text

Duchovní literatura Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Anag

Erfolgreich Wünschen 3.0 , 2016

ziriant
14.02.2022 3 z 5

Jako i Zákon rezonance, pro mě stylem a podáním trochu za hranou přijatelného, ale ne zase o tolik, abych si v tom nenašla svoje. Koneckonců, je zásadní být věcem otevřený, jinak nemáme šanci na jejich začlenění do našeho života, i kdyby nás palicí braly přes nos.

sabi.tanzer
10.11.2021 5 z 5

Kniha, která vás pozitivně nabije a pokud budete sami chtít a změníte své myšlení, změní i váš život k lepšímu! Naprosto doporučuji, kniha se skvěle čte.

Anilka13
18.04.2021 5 z 5

Jedna z knih, která vám zaručeně změní život. K lepšímu a šťastnějšímu. :)

majáček
05.11.2019 5 z 5

Pravidla, které nás učí, jít cestou změny a to k pozitívnímu pohledu.

aneta2369
09.01.2019 5 z 5

Kniha plná víry a naděje.

Szekynka
11.07.2018 4 z 5

krásná kniha, stačí věřit. Pravdou je že se opravdu plní, to co chceme, jen si přejeme mnohdy špatně.

Martia
18.03.2018 5 z 5

„Vnější svět je zrcadlem našeho vnitřního světa"

Pretty-Betty
26.02.2018

Nové doplněné vydání knihy Jak si správně přát.
Kniha se čte lehce. Zábavné a hravé čtení.
Její obsah dokáže uklidnit a pozitivně naladit.