Zákon rezonance

Zákon rezonance

Toužíte po šťastných okamžicích, ale ony se zdají být naprosto nedosažitelné? Chcete sdílet nekonečnou hojnost vesmíru a být na něj naladění? Nyní nadešel čas, abyste díky knize Zákon rezonance objevili jednu z pravd – tajemství života: do svého života můžete přitáhnout pouze to, s čím jste v rezonanci – to, co vibruje na stejné energetické hladině jako vy. Jakákoliv vaše myšlenka se zmaterializuje a bude vyzkoušena smysly: myšlenky o kráse a bohatství stejně jako myšlenky o negativitě. Bez výjimek. Zákon rezonance funguje všude a v každé situaci. Autor knihy Zákon rezonance ukazuje na mnoha příkladech a příbězích, jak můžete efektivně dojít k cíli s tím, co si vaše srdce přeje. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/64_/64716/zakon-rezonance-64716.jpg 4.796

Das Gesetz der Resonanz (2008)

Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Anag

Ttammarra

Úžasná kniha, doporučuji všem.

JS091

Super kniha, díky :)

jaroiva

Tahle knížka mi teda dala zabrat... kromě běžného čtení mě uhodil do oka zjevný nesmysl v knize: "... stačí pouze vzorek 1% z obyvatel, na které chceme zapůsobit. ... Na 1 milion obyvatel je to 100 osob. ... K tomu, abychom ovlivnili .... 7 miliard lidí, stačí pouze 7000 lidí".
Řekla jsem si, že tady někdo těžce neumí procenta, takže jsem hledala zdroj odkazované studie: International Peace Project in the Middle East.
Tedy mohu těm, kteří, podobně jako já, nechápali, kde je zakopaný pes, s radostí oznámit, že se nejedná o 1% z počtu obyvatel, ale o procento z odmocniny počtu obyvatel. Tedy pro 7 miliard lidí mi vychází nikoli 7000, ale dokonce jen 837 osob. Nezdá se tedy, že by šlo o chybu překladu, spíš překlep už od autora. Nějak vynechal odmocninu.
V článku o výsledcích studie si ještě hrají s různými korelačními koeficienty atd., koho to zajímá, výsledky experimentu z r. 1988 najdete zde: http://journals.sagepub.com/doi/pdf/10.1177/0022002788032004009

Jinak ovšem dávám 5*

martin8738
06.12.2017

Dobrá poučná kniha plná informací a témat k zamyšlení. Mám ji rád. Dokáže otevřít oči. Dobře se čte. Takových knih více.

AnDyB
23.11.2017

Kniha je jako moje bible zivota privedla me na to jak spravne myslet a pomohla mi utridit si veci v zivote. Pozitivni mysleni a zakon pritazlivosti vysvetleny od Pierra urcite doporucuji vsem zacatecnikum kteri se zajimaji o svuj zivot, vesmir a chteji byt stastni! Super Super Super!!!

Lynxova
18.10.2017

Pierre Franckh je můj oblíbený autor, jeho způsoby jak zlepšit snad všechny oblasti lidského života jsou mi blízké, srozumitelně napsané a dají se velice snadno aplikovat v běžném životě. U této knihy se mi navíc líbí i to, že je opřena o skutečné vesmírné zákony. Všechno kolem nás nějakým způsobem vibruje, rezonuje a dostává se tak do souladu, či naopak rozepře s ostatními. Je zábavné pozorovat okolí a uvědomovat si, jaká je to pravda a že si používáním zákona rezonance lze "přeladit" celý život na příjemnou frekvenci.

Vladus9
13.07.2017

Kniha o seberozvoji, o pocitu štěstí, uspokojení a pozitivním myšlení. Moc se mi líbilo, že kniha je podložena i fyzikálními důkazy, a že - na rozdíl od některých amerických autorů, kteří se tomuto tématu také věnuje - není tak tlustá, neomílá se tam na x desítkách stránkách furt to samé dokola. Sama jsem si vyzkoušela, že pozitivní myšlení opravdu funguje. Vracím se k ní, když někdy tápu, stačí si ji otevřít a zase mám ten dobrý směr.

DYRKA98
03.07.2017

Krásná kniha, která má moc. Přeji autorovi, aby jeho knihy byly věčné! - A nikdy nespadly do zapomění!

Ema22
25.03.2017

Tato kniha o pozitivním myšlení mi připomněla spoustu jiných knih (Malého prince, Alchymistu, Starce a moře, Miluj svůj život). S mnoha myšlenkami a postřehy jsem se setkala jindy a jinde. Mysleme pozitivně, dávejme si pozor na to, co si přejeme, svou budoucnost, respektive současnost máme ve svých rukou. Ale nečekejme, že si nás štěstí najde nečinně sedící v koutě, musíme mu jít naproti. Změna DNA? V tomhle ohledu jsem trochu skeptická, každopádně mé nové seznamy jsou poměrně dlouhé.

Marllo
16.03.2017

Přečteno jednou a ne naposled.Doporučuji všem kdo tápe v životě či si neví rady sám se sebou. Tato kniha má náboj pozitiva který vás perfektně nastřelí a donutí Vás se zamyslet nad mnohým.

jitka3162
28.02.2017

Čtivě napsaná kniha o seberozvoji a jak být spokojený.

BlueIvy
09.08.2016

Pierre Franckh ma vážne baví! Zatiaľ sa mi veľmi páčili všetky jeho knihy - niektoré viac, iné menej, no všetky sú dobre a zaujímavo napísané a knihy pôsobia celkovo veľmi príjemne.

REBELKAAAAAA
30.03.2016

Kniha je naprosto úžasná, četla se téměř sama. Osvěžila jsem si díky knize opět jak funguje Zákon přitažlivosti a našla v ní odpovědi na své otázky, které mě dlouho tížily.
Super, doporučuji všem lidem, kteří chtějí být v životě šťastní a přemýšlí nad tím proč se jim děje, to co se jim děje.

marcela8717
17.12.2015

Výborná knížka pro všechny, kteří se seznamují s Vesmírnými zákony, psána srozumitelně a jasně.

velbloudek
13.09.2015

Velmi zajímavá a přínosná kniha, která mi poskytla i určité důkazy o tom, že to opravdu funguje tak, jak jsem se dočetla už jinde (např. Jak si správně přát). Teď už se to jenom všechno naučit pořádně používat a jít vstříc novým a nečekaným možnostem :-)

janulka1310
11.08.2015

Kniha je pro mě velmi zajímavá a hodně důležitá, ale abych byla schopna některé věci vůbec pochopit, jdu ji číst obratem znovu:) Protože pokud to tak opravdu je, vůbec netušíme, co máme za možnosti...a to mě děsí.. a to je možná taky ten důvod, proč je pro mě těžké tomu věřit..

Lonika
29.07.2014

Kniha mi přinesla štěstí, víc není třeba říkat ;-)

Mi-šu-le
11.04.2014

Myslím si, že kniha je velkým přínoscem pozitivního myšlení a pohledu na svět. Od autora jsem četla hodně publikací a tato kniha mi dala opět hodně pozitivního. Naopak si myslím, že esoterika není pro každého, nicméně, kdo se o esoterii zajímá nebo by chtěl knížku s tímto duchem, je to správná volba. Mohu jen doporučit.

mariva
19.12.2013

Zajímavá kniha, dává zase trochu jiný pohled na pozitivní myšlení. Rady, jak dosáhnout splnění svých přání více z vědeckého hlediska, ale snadno srozumitelné pro každého. Pozitivnímu myšlení fandím a autor patří v tomto oboru ke světové špičce, takže mohu jen doporučit.

Kaihomielisyys
29.09.2012

Ač jsem milovníkem kvantové fyziky, a při čtení téhle knížky jsem mohla opět jen spokojeně přikyvovat...ale možná i právě proto, že o energiích něco vím, nebyly pro mě informace v knížce ničím novým a nebavila mě tak jako ostatní - týkající se "přání si". V každém případě je to ale výborná knížka, která stojí za přečtení...a možná se Vám díky ní podaří obhájit svou slabost pro "přání si" a práci s energiemi před "racionálně" a skepticky uvažujícími blízkými.