Sbírka motýlů

Strhující erotický příběh, který prozrazuje, že i ženy si dokážou vychutnat sex bez lásky a když na to přijde, nebojí se plnit si své sexuální fantazie, stejně jako muži. Lucii je dvacet sedm a už šest let žije se svým přítelem. Věří na lásku a věrnost, sní o pohádkové svatbě. Svého přítele by nikdy nepodvedla, tedy až na ten orální sex na firemním večírku, který se přece nepočítá.... V den narozenin místo toužebně očekávaného prstýnku přijde studená sprcha. Rozchod. Je zmatená, jak si mohl její miláček oblíbit tu hnusnou blonďatou mrchu? Co udělat, aby se vrátil? Rozhodne se, že bude taky mrcha. Kašle na lásku a muži se pro ni stávají hobby, místo lásky v sobě objevuje svoji potlačovanou dravou sexualitu, která v ní roky dřímala, vrhá se do jednoho milostného dobrodružství za druhým a šlape po citech těch, kteří procházejí její postelí a životem. Pod cynickou maskou kudlanky, vysát a odhodit, je ale stále milující romantická žena, která touží vrátit zpět svou lásku. Sbírka motýlů je erotikou nabitý román pro ženy. Ale nejen pro ně....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/139337/sbirka-motylu-fUs-139337.jpg 2.8102
Vydáno, Jonathan Livingston

Kniha Sbírka motýlů

Fontak
22.11.2019odpad!

Být zadaná a přitom mít orální sex na firemním večírku.. Ale to se přece nepočítá... Kurvit se každý den s někým jiným. Ehm, co to jako je? Je autorka zcela při smyslech?

katerina0435
07.11.2019

Tak to byla smršť panečku ????. Holka to vzala za zajímavý konec, víc neprozradím, přečtete si ji ????

Marluksa
16.10.2019

No... První polovina knihy doslova "čpěla" prvotinou. Neobratné věty a často se opakující výrazy mě od čtení hodně odrazovaly. Pak se ale něco stalo, jakoby autorka při psaní pomalu dozrávala a věty i odstavce dostávaly smysl. Některé erotické pasáže mě velmi mile překvapily, kupodivu málo tak známých pikantních klišé. Bylo fajn, vcítit se na pár okamžiků do role hlavní hrdinky.
Je to taková odlehčená erotická povídka seskládaná ze životních zkušeností (tedy dle mého názoru) do deseti kapitol.
Nenadchne ani neurazí, nezklame ani nešokuje, ale určitě to není nezapomenutelné dílo. Na můj vkus jednoduchá červená knihovna, přesto rázná, stručná a zajímavá. Žádná zbytečná omáčka a poměrně málo dialogů.

Mivalka75
06.08.2019

Za mě téměř plný počet! Pár hvězdiček ubírají časté zmínky o drogách.. Za mě by tam být nemusely vůbec, zbytečná reklama něčeho, co už je dnes už tak rozšířené až až..

Samozřejmě, že to není žádná oduševnělá četba pro náročné.. Ale to jsem ani v tu chvíli nehledala! Jasně, hlavní hrdinka je zpočátku celkem trapná, ale co bychom čekali od 27 leté naivky bez životních zkušeností..? Přestože jsem s ní v pocitech zrady a ublížení v danou chvíli soucítila, určitě bych se v některých momentech zachovala jinak (s bývalým bych určitě víckrát po rozchodu nespala, maximálně tak jednou pro jakési zadostiučinění vůči té, co mi ho vzala, na oplátku..), ale v něčem jsem našla jednoznačnou shodu a to, že si dokázala jen tak užívat života, to jsem jí upřímně přála..
Po oněch trapných chvílích, kdy už se příběh slušně rozjel jsem ho přečetla během pár hodin sobotního odpoledne ve vlaku, při cestě tam a zpět. A přiznávám, že některé prožité okamžiky jí skutečně závidím.. Ale také je mi jasné, že to nemohlo vydržet navěky, tenhle styl života se prostě jednoho dne musí začít zajídat..
Ovšem v závěru bylo i pár pasáží, které mě skutečně nahlas rozesmáli, ("když se na mě podíval přes oheň tím svým pohledem, který mi roloval džíny ke kotníkům,.. Připadalo mi to velmi komické. Jeden mladší než druhý a čertili se jako dva kohouti na jednom smetišti o jednu ""starou slepici"".." :-D ) takže jsem možná vzbudila zájem ostatních cestujících, o jakou knihu se jedná.. :-))

Evka3814
01.12.2018

Takový průměr,vadilo mi jak se ponižovala před Martinem. Jako že se spolu vždy vypsali i po tom jak se zachoval:( rozchod je těžkej,ale žádnej chlap nestojí za dolejzaní. Aspoň že si dokázala užívat;) moc sem se pobavila s tou zcénkou na lehátku v Itálii,to jsem se fakt zasmála:)))

Mergirus
08.10.2018

Pěkná kniha, vhodná jako taková jednohubka, měla jsem ji přečtenou za jeden den. Konečně knížka, kde si hrdinka užívá....jen ten konec teda...hm, asi bych si to rozmyslela...

Elčokča
20.09.2018

Rozchody jsou náročné, i když o nich jen čtete. A pokud se jmenujete jako hlavní hrdinka, váš bývalý jako ten, kdo se v knize rozchází, a znáte taky jednu Hanu, která v tom má prsty a nemůžete jí přijít na jméno ani po těch letech, doslova se vám příběh vryje pod kůži.
Lucie nejprve jedná zoufale, pak se "najde" a začne si užívat a vynahrazovat, o co přišla. Proč ne, pokud tím nikomu neubližuje. Ale konec se mi fatk nelíbil. Život sice nekončí jako pohádka, ale já nesnáším podvádění.
I když si to kniha vůbec nezaslouží (nevyhovoval mi styl psaní- takový deník nevyspělé puberťačky, přestože to vypráví dospělá), dávám vysoké hodnocení, protože se mnou příběh zamával, nedal mi spát a vyvolal tolik emocí, že musím zatlestat.

Erlif
21.08.2018

Takovou knihu člověk musí brát s nadsázkou a humorem, stejně tak jsem k ní přistoupila já a opravdu jsem se u ní hodně nasmála, taková příjemná oddychovka, která neurazí, ale podle hodnocení, očividně není pro každého...