Sbírka motýlů

Strhující erotický příběh, který prozrazuje, že i ženy si dokážou vychutnat sex bez lásky a když na to přijde, nebojí se plnit si své sexuální fantazie, stejně jako muži. Lucii je dvacet sedm a už šest let žije se svým přítelem. Věří na lásku a věrnost, sní o pohádkové svatbě. Svého přítele by nikdy nepodvedla, tedy až na ten orální sex na firemním večírku, který se přece nepočítá.... V den narozenin místo toužebně očekávaného prstýnku přijde studená sprcha. Rozchod. Je zmatená, jak si mohl její miláček oblíbit tu hnusnou blonďatou mrchu? Co udělat, aby se vrátil? Rozhodne se, že bude taky mrcha. Kašle na lásku a muži se pro ni stávají hobby, místo lásky v sobě objevuje svoji potlačovanou dravou sexualitu, která v ní roky dřímala, vrhá se do jednoho milostného dobrodružství za druhým a šlape po citech těch, kteří procházejí její postelí a životem. Pod cynickou maskou kudlanky, vysát a odhodit, je ale stále milující romantická žena, která touží vrátit zpět svou lásku. Sbírka motýlů je erotikou nabitý román pro ženy. Ale nejen pro ně....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/139337/sbirka-motylu-139337.jpg 2.888
Vydáno:, Jonathan Livingston

Evka3814
01.12.2018

Takový průměr,vadilo mi jak se ponižovala před Martinem. Jako že se spolu vždy vypsali i po tom jak se zachoval:( rozchod je těžkej,ale žádnej chlap nestojí za dolejzaní. Aspoň že si dokázala užívat;) moc sem se pobavila s tou zcénkou na lehátku v Itálii,to jsem se fakt zasmála:)))

Mergirus
08.10.2018

Pěkná kniha, vhodná jako taková jednohubka, měla jsem ji přečtenou za jeden den. Konečně knížka, kde si hrdinka užívá....jen ten konec teda...hm, asi bych si to rozmyslela...

Elčokča
20.09.2018

Rozchody jsou náročné, i když o nich jen čtete. A pokud se jmenujete jako hlavní hrdinka, váš bývalý jako ten, kdo se v knize rozchází, a znáte taky jednu Hanu, která v tom má prsty a nemůžete jí přijít na jméno ani po těch letech, doslova se vám příběh vryje pod kůži.
Lucie nejprve jedná zoufale, pak se "najde" a začne si užívat a vynahrazovat, o co přišla. Proč ne, pokud tím nikomu neubližuje. Ale konec se mi fatk nelíbil. Život sice nekončí jako pohádka, ale já nesnáším podvádění.
I když si to kniha vůbec nezaslouží (nevyhovoval mi styl psaní- takový deník nevyspělé puberťačky, přestože to vypráví dospělá), dávám vysoké hodnocení, protože se mnou příběh zamával, nedal mi spát a vyvolal tolik emocí, že musím zatlestat.

Erlif
21.08.2018

Takovou knihu člověk musí brát s nadsázkou a humorem, stejně tak jsem k ní přistoupila já a opravdu jsem se u ní hodně nasmála, taková příjemná oddychovka, která neurazí, ale podle hodnocení, očividně není pro každého...

makynka911
03.08.2018

Neurazí ani nenadchne. Ze začátku bylo objevování sebe sama ještě docela čtivě, ale později už otravné a nějaké to lepení vztahů na konci už i dost nudné. Ale pro nenáročné takový průměr :)

teniska_rotter
30.05.2018

Trochu slabší, ale aspoň se člověk nemusel tak soustředit.

Martia
14.05.2018

Žádný kvalitní román to není, ale nebylo to zas až tak špatný a chvílema to bylo i vtipný. Já bych to doporučila, ale není to pro každýho. Přece jen, na každý stránce jiný muž, v hlavě vymleto, jediný kdo mi byl sympatický byl ten Ital. A ta její osudová láska? Toho bych kopla do zadku bez milosti.

Klára16
12.02.2018

každá kapitola jiný muž... tohle prostě nemůže někoho zaujmout :D

Milky92
18.01.2018

Knihu jsem přečetla bohužel ji již znovu číst nebudu.

AnetaPospisilov
02.10.2017

Tak tohle je jedna z mála knih, která byla opravdu o ničem a snažila jsem se ji rychle přečíst, abych to měla za sebou a mohla začít číst něco záživnějšího. Po knížce jsem sáhla protože jsem od stejné autorky četla Sebelhářku, která nebyla špatná, ale tohle mě vůbec nezaujalo, zdálo se mi to nedomyšlené, pořád se opakovaly ty samé fráze a hlavní hrdinka Lucie, které je 27 let, mi připadala spíše jako zhrzená, nafoukaná, egoistická čtyřicetiletá baba. No, za mě až trapný podprůměr. Daleko víc by mě možná bavila knížka z pohledu Martina, který od Lucie odešel.

i.stefany
11.08.2017

Z knihy mám smíšené pocity, nejprve to vypadalo nadějně na takový ten reálný příběh, ale brzy se to změnilo až na ubohost. Určitě mi příběh nepřipadal strhující a taky jsem se nějak nemohla ztotožnit s tím, že by hrdinka byla schopna se změnit o 100%.

Bobeška
03.08.2017

Já jsem knihu přečetla a vcelku se mi líbila. Putovala dál a pokud mi bylo řečeno, tak se taky líbila, a opět byla poslaná dál. Ale každý máme jiný vkus a né každému se musela líbit. Zase trochu jiný pohled na život, a český autor mi nevadí, čtu více českých knih a ráda, někdo si tady posteskl že se to pozná......)))za mě klidně pět hvězdiček

Lena565
08.07.2017

Čekala jsem od této knížky trochu víc :-(

andyval
19.06.2017

Myslím, že tato kniha se dá popsat velmi stručně slovy: Čeho je moc, toho je moc.
Jak mi přišel začátek nudný a zbytečně dlouhý, tak konec mi zase přišel jako hodně urychlený a nepropracovaný a všechny kapitoly byly na jedno brdo. Přece mě to chvílemi bavilo a neoznačovala bych tuto knihu za úplný odpad. Za mě tedy 3*.

petra.vavru
20.05.2017

No, myslím, že jedna kniha od této autorky mi stačí. Styl psaní mi neseděl a ani to erotično pro mě povětšinou nebylo moc erotické.

anais
11.05.2017

v půlce odloženo nedočtené :-(

Yaruschka
27.03.2017odpad!

Příšernost,......dala jsem jí jen proto, že jsem si potřebovala odpočinout od složitějších knih, ale i odpočinková literatura by měla podle mě vypadat jinak.........

Lenka.Vílka
06.12.2016odpad!

Diskuze s ním mě unavovaly, ale nechtěla jsem ho rozzlobit, bylo mi jedno, co si myslí, ale obávala jsem se, že mi odejde, přes to všechno jsem ho chtěla mít, bála jsem se, že přijdu o ten jeho nádherný penis, který už mi nikdy v životě nestrčí mezi nohy, ten jeho unikát, který mě dokázal přivést do varu už od prvního kontaktu. (Nenapsáno zkratkovitě, takhle nekonečná věta tam fakt je! A není jediná. Podobných klenotů habaděj.)
Celý je to napsaný tak blbě, že jsem ani skoro nevnímala děj (který je ZAČÁTEK SPOLERU fakt trapnej KONEC SPOILERU).
Suchá neobalená, nudná nit.

Mellisek
29.11.2016odpad!

Hrůza. Jde vidět že to je český autor. Prostě děs, na 20straně PDF verze jsem to už musela vypnout. Ztráta času

BarkaS
03.07.2016

Číst se to dalo, ale nevím proč mi všechny hrdinky "erotických" románů připadají jako totální "blbky"... (Což je mimochodem slovo, které nemám ráda, ale v tomhle případě sedí.) Kniha se mi líbí, pokud se dokážu s hrdinou/hrdinkou ztotožnit, v tomhle případě se to ale nedalo. Je to totiž nezodpovědná, hysterická, hloupá a zbytečná osoba, která si žádné "A žili spolu šťastně až na věky" rozhodně nezaslouží.

Belle Morte
15.05.2016

I když toto není vůbec můj typ knih, přišla jsem k ní naprosto náhodou, tak jsem z ní byla unesená. Jak čistě, pravdivě a bez příkras popisuje myšlenky (zhrzené) ženy. Hořký a občas černý humor se mi také velmi zamlouval. Knihu jsem četla před více, jak dvěma lety, ale pokaždé, když si na ni vzpomenu, vykouzlí mi to úsměv na rtech. Sarkasmus v knize je tak zřejmý a opravdový, že to ani jinak nejde.

Kabi
10.11.2014

Děj knihy se mi po krátké době vykouřil z hlavy, takže nic moc.

RADOST
30.06.2014

Kniha mě seznámila s životním stylem žen, které si soukromě řadím do kategorie "blbky". Takový život je v dle mého názoru stejně nepřínosný a nudný, jako tato kniha.

luciefeix
01.02.2014

Příběh o hledání sama sebe nebylo to spatné , člověk si mnoho věcí musí projít aby si některé věci uvědomil takze hrdinku chápu :))

DajaF
24.11.2013

neskutečná blbost

Herolu
01.11.2013

Knížka se mi líbila. Taky jsem zažila období, kdy jsem měla raněné city a nebyla schopná lásky, i když jsem někoho pořád hledala. Takže hlavní hrdinku zcela chápu, jako bych se viděla :) Knížka je psaná takovou jakoby deníkovou formou, vyprávění. Je čtivá, lehká, oddechová četba na vypnutí hlavy unavené z práce. Pohoda a sranda.

Aires
28.10.2013

Celá kniha je o lovu na muže, sexu, neschopnosti vyrovnat se s ukončením předchozího vztahu a zase o sexu.. Lucie mi bohužel nebyla příliš sympatická.Vadí mi některé její vlasntosti- je neustále nespokojená, přelétavá a každý muž má problém se jí zavděčit. Zkrátka mám úplně odlišné životní hodnoty, než porovnávat, který z mých tří současných milenců je nejlepší...
Jistě, sex a vysoký počet sexuálních partnerů k tomuto typu četby patří, ale Lucie prostě nemá nic, čím by čtenáře do příběhu vtáhla, upoutala..
Jako oddechovka dobré, ale nějakou hlubší myšlenku tato kniha nemá, ani vás ničím výrazně neuchvátí..

Lulena
01.10.2013

Zábavné, vtipné, dobře se čtoucí. To, že jde hlavně o výčet zářezů na pažbě (počet chlapů) a psané je to tak žoviálně, až se někomu může zdát pubertálně, je právě to vtipné. Je to cynické, sebeironizující, hořkosladké, prostě čtení na oddech a zábavu, jak má být! :) Rozhodně si přečtu i další knížku, která by autorce měla snad už letos vyjít, i když na Fcb psala, že ta má být prý vážnější...

radka55555
15.09.2013

super knížka

Kakajko
10.06.2013

Anebo milé bravíčko... vyjadřování a popisování jako v časopisech pro dívky.