Sbírka motýlů

Sbírka motýlů obálka knihy
Mé hodnocení:

Strhující erotický příběh, který prozrazuje, že i ženy si dokážou vychutnat sex bez lásky a když na to přijde, nebojí se plnit si své sexuální fantazie, stejně jako muži. Lucii je dvacet sedm a už šest let žije se svým přítelem. Věří na lásku a věrnost, sní o pohádkové svatbě. Svého přítele by nikdy nepodvedla, tedy až na ten orální sex na firemním večírku, který se přece nepočítá.... V den narozenin místo toužebně očekávaného prstýnku přijde studená sprcha. Rozchod. Je zmatená, jak si mohl její miláček oblíbit tu hnusnou blonďatou mrchu? Co udělat, aby se vrátil? Rozhodne se, že bude taky mrcha. Kašle na lásku a muži se pro ni stávají hobby, místo lásky v sobě objevuje svoji potlačovanou dravou sexualitu, která v ní roky dřímala, vrhá se do jednoho milostného dobrodružství za druhým a šlape po citech těch, kteří procházejí její postelí a životem. Pod cynickou maskou kudlanky, vysát a odhodit, je ale stále milující romantická žena, která touží vrátit zpět svou lásku. Sbírka motýlů je erotikou nabitý román pro ženy. Ale nejen pro ně....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139337/sbirka-motylu-fUs-139337.jpg 2.7120
Vydáno, Jonathan Livingston

Kniha Sbírka motýlů

h.belaiova

Další krásná knížka od spisovatelky, opět jsem jí přečetla na jeden nádech, knížky jsou tak dobře psané, že se čte pomalu sama.

illca2
27. lednaodpad!

Pro mě úplná ztráta času! Ani jsem knížku nedočetla...

hadenka
22.12.2020

Mě kniha bavila,oddechovka," ženská si konečně začla užívat" :))

Ála41
30.07.2020

Strašná blbost.... To nemá vůbec děj. Je to jen a jen o tom jednom dokola, všechny milence pan bůh obdaroval............. A kolem toho se to točilo. Ne, hlavní hrdince jsem skutečně nepřišla na chut.

katchamccall
06.06.2020

Po dlouhé době jsem se rozhodla přečíst něco "pro ženy" a zase jsem si připomněla, proč to nečtu. Takovej trochu deníček coury.
SPOILER!
Frajerka místo prstýnku dostane po šesti letech vztahu kopačky. Zhrzená drama queen odjede s kámoškama na Itálie, kde samozřejmě sbalí Taliána a tím celá ta skrz naskrz prosouložená knížka začíná. Všichni její "nabíječi" jsou prototypy dnešní dokonalosti, samozřejmě mají všichni naprosto luxusní "vybavení" a ona se v podstatě celou knihu chová jako zvíře poháněné pudy.
Pokud máte psychicky náročnou práci a zbytečně moc vysoké IQ, klidně to přelouskejte. Protože u děje opravdu přemýšlet nepotřebujete a po dočtení vám IQ lehce klesne.

Fontak
22.11.2019odpad!

Být zadaná a přitom mít orální sex na firemním večírku.. Ale to se přece nepočítá... Kurvit se každý den s někým jiným. Ehm, co to jako je? Je autorka zcela při smyslech?

katerina0435
07.11.2019

Tak to byla smršť panečku ????. Holka to vzala za zajímavý konec, víc neprozradím, přečtete si ji ????

Marluksa
16.10.2019

No... První polovina knihy doslova "čpěla" prvotinou. Neobratné věty a často se opakující výrazy mě od čtení hodně odrazovaly. Pak se ale něco stalo, jakoby autorka při psaní pomalu dozrávala a věty i odstavce dostávaly smysl. Některé erotické pasáže mě velmi mile překvapily, kupodivu málo tak známých pikantních klišé. Bylo fajn, vcítit se na pár okamžiků do role hlavní hrdinky.
Je to taková odlehčená erotická povídka seskládaná ze životních zkušeností (tedy dle mého názoru) do deseti kapitol.
Nenadchne ani neurazí, nezklame ani nešokuje, ale určitě to není nezapomenutelné dílo. Na můj vkus jednoduchá červená knihovna, přesto rázná, stručná a zajímavá. Žádná zbytečná omáčka a poměrně málo dialogů.