MarKy95 MarKy95 komentáře u knih

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Pěkná knížka :)

20.06.2020 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

No, tak to byla síla. Jako PANEBOŽE.

06.06.2020 5 z 5

Nemali by sme Nemali by sme Vi Keeland

Pěkné, čtivé.

01.06.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Po Turbulenci jsem si myslela, že to bude taky skvělá kniha, ale bohužel, přišla mi taková průměrná. Nejprve mi to docela připomínala Božského, a celkově mi to moc nesedlo. Čtivá je, ale měla jsem jiné očekávání.

31.05.2020 3 z 5

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

Asi jsem od této knihy čekala víc...

10.05.2020 3 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

To bylo tak krásný. ♥️

05.05.2020 5 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Milé překvapení, ale mám docela smíšené pocity, nepřišlo mi, že by to vyprávěli Bennett a Chloe.. Ale jinak celkem pěkné. Vzhledem o tomu, že Božský je jedna z mých nejlepších knih tak dávám 4*

03.05.2020 4 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Dost dobrá kniha!

25.04.2020 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Moc pěkná kniha s tématem, o kterém se moc nemluví a nepíše.

23.04.2020 5 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Musela jsem se hodně přemáhat abych to dočetla. Celkově mě autorovo knihy nějak nenadchly, ale tato byla pro mě nejslabší.

19.04.2020 2 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

První díl byl pro mě nejlepší, ale tenhle byl zase lepší než druhý. Brzo v ranních hodinách jsem měla dočteno, protože panebože. ❤️ Těším se na další autorčiny knihy. 4* za to že jsem nebyla tak nadšená, a úplně mi nesedl Isaak, nevím co to... Kaden nasadil laťku vysoko..

18.04.2020 4 z 5

Věrný čtenář Věrný čtenář Max Seeck

Tak to bylo super. Kniha se četla fakt rychle, a furt mě to nutilo číst a číst. I když ten konečně jsem upřímně moc nepobrala.

17.04.2020 4 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Tuta kniha se mi opravdu líbila, oproti Bez rozloučení se to nedá srovnat. Krása.

15.04.2020 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Za pár hodin přečteno, kniha nějak zvlášť nepřekvapí, ale není špatná. Pro mě lepší než Kontrakt.

13.04.2020 3 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Kniha se četla pěkně. Neurazí, nenadchne. Někdy až moc růžové...

12.04.2020 4 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Skvělá kniha, Elle je sázka na jistotu.

11.04.2020 5 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Já jsem opravdu mile překvapena s tímhle dílem. Čekala jsem, že to bude bída, opravdu velká bída,jako předešlé dva díly, ale opravdu to zase není tak špatné. Předchozí díly se nedaly číst, proto jsem neměla žádné očekávání od této. Kniha nepřekvapí ani nenadchne. :)

10.04.2020 2 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Ačkoliv nepatřím do této věkové kategorie, kniha se mi moc líbila. Za pár hodin přečteno. :) Milá oddechovka.:)

31.03.2020 4 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Zklamaní, neřekla bych, že to napsala jedná a táž spisovatelka. První a druhý díl super, ale tenhle... Přečetla jsem to několik dní, a musela jsem se nutit. Jsem ráda za ten epilog. Jsem zvědavá na Trenta...

23.03.2020 3 z 5

Poslední velký den Poslední velký den Tammy Robinson

Na knihu jsem narazila náhodou, a musím říct, že mě chytla za srdce. Nikdy si neuvědomujeme, co máme.. Čtivá kniha, nemohla jsem přestat číst. Doporučuji.

20.01.2020 5 z 5