Poslední velký den

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ava Greenová má před sebou posledních pár měsíců života, ačkoliv jí ještě nebylo třicet. V den svých 28. narozenin se dozví zprávu, kterou nechce slyšet nikdo z nás – že smrt je blízko. Rakovina, o níž si myslela, že ji před třemi roky překonala, je zpět. Tentokrát ale v konečné, nevyléčitelné podobě. Po počátečním šoku se Ava rozhodne nemarnit ani minutu z těch, co jí zbývají. O jedné věci sní už od doby, kdy byla malou holčičkou – vdát se. Její přátelé a rodina napnou síly a rozhodnou se, že jí uspořádají svatbu snů. Její poslední velký den, oslavu života. Velkolepé přípravy začínají. Jejím příběhem, příběhem ženy, která umírá a chce si splnit jednoduchý sen, začíná žít celá země a všichni se spojí, aby její poslední velký den byl nezapomenutelný. Během reportáží pro ženský časopis, který celou cestu ke svatbě dokumentuje, se seznámí s fotografem Jamesem. A najednou oba objeví bolestnou pravdu – totiž, že nikdy není pozdě potkat životní lásku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/412666/posledni-velky-den-356-412666.jpg 4.515
Žánr
Literatura světová, Romány
Vydáno · Cosmopolis
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Poslední velký den

Přidat komentář
tami1
12. září

Ava se na své 28. narozeniny dozví zdrcující zprávu. Rakovina je zpět a už nemá naději na vyléčení. Přesto se rozhodne si zbývající čas užít a splnit si poslední přání. V této nelehké době je obklopena milující rodinou a přáteli. Dokonce potkává svou životní lásku.

florentinas
09. září

Příběh byl dojemný, ale nějak mě to nechytlo a nebavilo...:( netuším proč, ale spíše to bylo mnou nežli knihou a tím jak byla napsaná

a.a.candys.life
09. září

Už od začátku jsem věděla jak kniha skončí. Tak či tak mám zlomené srdce. Kniha byla krásné napsána a četla se hezky. Doporučuji pro milovníky romantiky.

Mermaida
26. srpna

Pro mě první setkání s autorkou a musím uznat, že ačkoliv je to velice smutné téma, tak bylo neskutečně čtivě napsané. Ava byla v mých očích "hrdinka". Ve smyslu, že nebyla zapšklá vůči svému osudu, ale měla vidinu a touhu si poslední měsíce užít, a ne se užírat vědomím, že vám zbývá ani ne rok života.

bookcase
09. srpna

Tohle mě zase dostalo. Velmi citlivě a ohleduplně zpracované téma umírání. Pokud jsem zrovna nebrečela, měla jsem na krajíčku.

DariDerek
28. července

Všichni čtenáři, kteří četli autorčinu první knihu Normálně jiní, už ví, co očekávat. Opět se na stránkách knihy Poslední velký den setkáme s okouzlujícím stylem psaní, s příběhem, který vám vezme dech a vžene do očí slzy – i těm nejotrlejším.

Danago
19. července

Velice smutná , ale krásně napsaná knížka, pro romantické duše. Moc dobře se čte , i když na některých místech mě svíralo u srdce a bylo mi hodně smutno.

Autor a jeho další knihy

Tammy Robinson
novozélandská

Podobné knihy

Kniha Poslední velký den je v

Právě čtených1x
Přečtených17x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených4x
Knihotéce18x
Chystám se číst70x
Chci si koupit29x