Margaritta1987 Margaritta1987 komentáře u knih

Kuřátko a obilí Kuřátko a obilí František Hrubín

Hezky zpracované téma strachu dítěte. Krásná basnička pana Hrubína a doplněné ilustracemi pana Milera patří podle mě k našim národním pokladům. Knížku znám zpaměti, syn ji chtěl slyšet každý večer, tak sloužila jako taková naše "ukolébavka".

Noc - Obrázkové příběhy Noc - Obrázkové příběhy Rotraut Susanne Berner

Všechny knihy od autorky patří už třetím rokem ke stálicí a věřím, že ještě pár let budou i s druhým synem. Jak stárne, tak knihu používáme různě. Nejdříve uvažujeme barvy, pak hledáme určité osoby (věci) na jednotlivých stránkách, doplňujeme slovní zásobu. Když je starší, tak vymyšlíme k obrázkům příběhy.

Zima - Obrázkové příběhy Zima - Obrázkové příběhy Rotraut Susanne Berner

Podzim - Obrázkové příběhy Podzim - Obrázkové příběhy Rotraut Susanne Berner

Léto - Obrázkové příběhy Léto - Obrázkové příběhy Rotraut Susanne Berner

Jaro - Obrázkové příběhy Jaro - Obrázkové příběhy Rotraut Susanne Berner

Malá máma Malá máma Lenka Sadvarová

Ze života. Na některé části komiksu si vzpomenu, když se mi časem stanou, přesně tak jak je autorka nakreslila. Některé frky jsou brilantní a nektere trošku slabší

04.01.2021 4 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Knížku jsem poslouchala a dostala mě na lopatky. Nádherný lidský příběh, u kterého jsem se často smála a uronila i pár slz. Eleanor jsem si zamilovala a závěr byl nečekaný. Knihu opravdu doporučuji. Škoda, že autorka nenapsala další

04.01.2021 5 z 5

Já a pan Jones Já a pan Jones Lucy Diamond (p)

Kniha se čte opravdu dobře.

30.12.2020 4 z 5

Bude to dobrý rok Bude to dobrý rok Lucy Diamond (p)

Knížka me opravdu bavila. Bylo v ní sice dost klišé, ale opravdu se mi líbilo, jak byla vykreslena podpora kamarádek mezi sebou a náhoda, jak se potkaly. Takový Sex ve městě

30.12.2020 4 z 5

Kavárna na pláži Kavárna na pláži Lucy Diamond (p)

Pokud se vám líbí Bridget Jones nebo jste kdysi četli Lanczovou, tak se vám kniha bude určitě líbit

Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Lisa Daily

Ve třiceti (poprvé) single Ve třiceti (poprvé) single Lisa Daily

Knihu jsem poslouchala. Dost průměrná

30.12.2020 2 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Knihu jsem četla jako audioknihu. Nebylo to špatné, ale nebyla jsem z ní úplně nadšená. Zajímalo mě jak hrdinové dopadnou, ale tak nějak pomalu ubíhá

30.12.2020 3 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Knihu jsem "četla" jako audioknihu. Hodně mě bavila. Bylo od poloviny knihy jasné, jak dopadne, ale poslouchala se skvěle. Hlas Jany Strykové přesně pasuje k hlavní hrdince