Malá máma

Malá máma https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351492/bmid_mala-mama-dUo-351492.jpg 4 121 42

Být rodičem není jen tak – o tom už Malá máma něco ví. Její syn Lojzíček je pro ni nekonečný zdroj inspirace, kterou přetváří do vtipných komiksů. Jak je možné, že se dítě během chvilky změní v Supermana, proč se mámy s kojencem balí na odpolední kafe k sousedce jako na několikaměsíční expedici a jak by mělo okolí dávkovat „dobře míněné“ rady - to vše a ještě mnohem víc najdete v této vtipné knize. Zn.: Testováno na dětech!... celý text

Humor
Vydáno: , Ikar (ČR)

a304
14.05.2023 5 z 5

(SPOILER) Ráda doporučuji komiks , krásné sluníčkové barvě na obálce. Humor jistě nastartuje uvolněnou atmosféru a zaplní váš příbytek pohodou.
Mladé maminky potěší vtipné spisovatelčiny postřehy, a rozjasní sváteční den matek, přeji popsaný hodně tlustý deníček.

Knihotyna
01.01.2023 5 z 5

Úsměvné anekdoty ze života maminky.
Každý, kdo už doma malého raubířka má se jistě zasměje a v mnohých situacích i najde :).

Pumpkin
10.12.2022 5 z 5

Mám doma rok a skoro půl staré dítě, takže tohle téma mám ráda, většinou je to fakt ze života.
Jednohubka na půl hodinky, ale zasmála jsem se a to byl hádám účel.
Takže za mne spokojenosti.

Lka
26.06.2022 3 z 5

Taková jednohubka. Občas opravdu trefné.

Vevericka.eva
12.04.2022 5 z 5

Prima komiks, pravdivý a vtipný.

Susan94
19.01.2022 4 z 5

Moc milá knížka, ve které je jen a jen pravda. Pobavila, a díky jejímu formátu je tak ideální čtení pro mámy na mateřské, které čtou hodně rády.

madem
01.11.2021 5 z 5

Nejlepší kniha o mateřství, co jsem za poslední měsíce objevila. Chci další díl.

Baja333
29.08.2021 2 z 5

Taková jednohubka na odreagování, ale nic nezapomenutelné v tom nehledejte.... Občas i vykouzlila úsměv.

Romanka89
06.07.2021 5 z 5

Super komiks, který mi kápnul jakožto matce dvouleťačky do noty. Každý se v některém určitě najde, skvělá oddychová jednohubka.

capricornus
12.05.2021

Lojzíček místy vypadá jako z pořadu "Pod pokličkou".

Lejčís
07.01.2021 3 z 5

Malá máma je milý komiks o tom, jaké to je být mámou. Popisuje scénáře, ze kterých matkám běžně vstávají vlasy na hlavě, s humorem, protože ačkoli mít miminko není zrovna med, žádná matka by to za nic na světě nevyměnila.
Doporučuji ženám, co mají z mateřství strach, případně novopečeným maminkám, které nemají na čtení momentálně tolik času, protože tento komiks přelouskáte za půl hoďky a můžete ho také kdykoli odložit, jelikož jednotlivé stránky na sebe nenavazují. Na své si přijdou i maminky s již odrostlými dětmi, které si chtějí ty těhotenské, novorozenecké a batolecí strasti připomenout.

Margaritta1987
04.01.2021 4 z 5

Ze života. Na některé části komiksu si vzpomenu, když se mi časem stanou, přesně tak jak je autorka nakreslila. Některé frky jsou brilantní a nektere trošku slabší

NemcovaKN
08.06.2020 3 z 5

Musím říct, že komiks není úplně můj styl a v podstatě jsou ho četla poprvé :-)) Ale jelikož je to pro mě aktuální téma (nebo spíše za pár měsíců bude), tak jsem si řekla, že si knihu zkusím přečíst. Pobavila jsem se a zhrozila jsem se (co všechno mě čeká). Myslím, že kniha svůj účel splnila. Malá máma to vše zvládla s nadhledem - já budu ještě menší máma (o celé 2 cm) a snad to taky zvládnu :-))

iiiccc
27.05.2020 5 z 5

Vím, že je teď hodně v trendech otevírat různá tabu, zejména tedy ta mateřská, a šokovat. Hlavně šokovat! Ale tohle je tak nenásilně nadlehčené a ve své podstatě až milé, že si prostě i maminka, která je nejunavenější a nejmrzutější na světě musí říct, že je vše naprosto v pořádku a určité "brikule" jsou přirozené.

Knižní střípky
07.05.2020 3 z 5

Tak jsem se dnes po ránu konečně seznámila s komiksem MALÁ MÁMA. Jsou to krátké jednostránkové příběhy jedné maminy a jejího Lojzíčka. A musím říci, že jsou poměrně výstižné. Byť jsem již hezkých pár let po poslední mateřské, jsou věci, na které nikdy nezapomenu, i když bych raději zapomněla, a zde jsem je našla. Takže díky za připomenutí :-)

Madluska
17.01.2020 4 z 5

Tak to si sedlo! U některých políček jsme se doma smáli nahlas a ještě teď občas vzpomínáme na Lojzíčka (třeba reálnou podobu spokojeného batolete). Teda jestli nás čeká tole všechno, máme se na co těšit! Knížka putuje k dalším maminkám, aby jim to mateřství nelezlo na mozek (aspoň ne tolik).

JeKa
19.11.2019 5 z 5

Po měsících mateřského kolotoče milé pohlazení. Všude je to stejné! :-)

ElikaBendova
12.10.2019 5 z 5

to je tak krutě pravdivý :-D

elenai
17.07.2019 4 z 5

Vydařená kniha komiksových stripů, která mi dala toto: Nejsi v tom sama a neber se moc vážně. :-) Byla jsem povzbuzena na duchu ve svém trudomyslném období, za což velký dík! Ale budu trochu hnípat v názvu. 165 centimetrů není dle mého zrovna málo, znám menší piva, co jsou matkami.:-D

Atlantis
31.12.2018 4 z 5

U tohoto komiksu silně záleží na tom, zda jste cílová skupina - tedy člověk, který má doma dítě kolem třetího roku věku. Ano, výtvarná stránka je velice slabá, ale pokud i u vás běhá podobně staré mrně, ve většině případů se jasně poznáte.

mateřství české komiksy

2017  84%Malá máma