maličkán maličkán komentáře u knih

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Výborný, poutavý příběh. Za mě 5 hvězdiček a hned dneska začnu číst Sovu. Už jsem na ni zvědavá. Autora si dávám do oblíbených.

21.05.2018 5 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Jednoznačně 5 hvězdiček. Kniha se četla sama, opravdu zajímavý příběh a nečekaný konec. Doporučuji.

11.05.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Jsem v rozpacích z těch různorodých komentářů. Za mě si tato kniha stříbrnou pečeť zaslouží. I přes jednoduchost mě udržovala stále v napětí, absolutně žádná hluchá místa, prostě strhující příběh plný zvratů, jak zní na obálce.Ten konec mě dostal, snad bude pokračování???

19.09.2017 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Četla jsem ji kdysi dávno, ale byla pro mě neuvěřitelným zážitkem, v té době nebylo ještě mnoho knih s touto tématikou. Dnes začnu číst druhý díl: Můj druhý život a jsem moc zvědavá, jak na mě zapůsobí.

22.06.2015 5 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Tak tohle byl opravdu skvělý psychothriller. Moc se mi líbilo střídání minulosti a přítomnosti z pohledu obou manželů. Kniha se nedala odložit a napětí se stále stupňovalo. Až na konci vše vysvětleno a jak už tady bylo napsáno, v tomto případě neplatí Mluviti stříbro, mlčeti zlato. Při lepší komunikaci se mohlo zabránit spoustě katastrof.

12.11.2022 5 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Tak jak se mi líbily všechny knihy od autorky, tak ani tato neměla chybu. V napětí od začátku do konce, prostě špica.

23.08.2021 5 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Tak jako dvě předcházející 2 knihy od autora, opět perfektní, čtivé a napínavé. Tento autor mi opravdu sedí. Těším se na další jeho knihy.

04.01.2021 5 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Tak tohle se povedlo. Přečteno jedním dechem. První díl jsem nečetla, ale už půjdu určitě po té věci. Řadím si Patricii mezi oblíbené autory. Kdo má rád thrillery, vřele doporučuji.

17.07.2020 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Zakoupila jsem za pár korun v LK a moc příjemně mne překvapila. Litovala jsem malou Carlu a obdivovala Lily, než vyšly najevo všechny skutečnosti. Od první do poslední stránky žádná hluchá místa, velice čtivé. Hned jdu na další dílo autorky Pokrevní sestra.

12.05.2020 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Opět super čtení, těžce se mi od knihy odcházelo.

27.04.2020 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Tak já jsem byla velice zklamaná. Myslela jsem, co to bude za knihu, když je všude kolem ní tolik řečí a musím říct, že tak nečtivou knihu jsem dlouho nečetla. V postavách zmatek, v ději zmatek, asi jsem málo inteligentní, nepochopila jsem.V žádném případě do Loutkaře nejdu.

21.10.2019 2 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Tak toto byla pecka. Po takovém nijakém začátku se to rozjelo a pak se kniha již nedala odložit. Ten epilog mi vzal dech.

17.09.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Opět perfektní čtení, co k tomu dodat.

07.08.2019 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Sovu jsem navázala hned na první díl a řekla bych, že byla ještě lepší. Možná proto, že už jsem znala hlavní postavy. Za mě tedy perfektní, doufám, že bude další díl.

25.05.2018 5 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Tak tohle byla jízda. Velice čtivý psychothriller, který se nedá odložit. Škoda, že od autorky není více knih, už bych po nich šla.

16.01.2024 5 z 5

Den, kdy se to stalo Den, kdy se to stalo Nuala Ellwood

Moje první kniha od autorky a jsem nadšená. Čtivý psychothriller, který vás nenechá vydechnout. Tajemné dopisy - kdo je psal? Všechny mé odhady byly vedle. Závěr byl nepředvídatelný. Doporučuji.

27.09.2023 5 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Na rozdíl od Triptychu se mi tento díl velice líbil. Žádná hluchá místa, musím hodnotit plným počtem hvězdiček. A hned otvírám další díl : Genesis.

09.12.2022 5 z 5

Maminka neříká pravdu Maminka neříká pravdu Michel Bussi

Tak jsem našla asi nového TOP autora a půjdu po jeho dílech. Vynikající, čtivý thriller s nečekaným koncem. Za mě výborné a vřele doporučuji.

14.09.2021 5 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Tohle byla jízda. Od první do poslední stránky perfektní. Moc jsem si tuto knihu užila. Doporučuji.

16.01.2021 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Četla se moc dobře, ale jednu hvězdu ubírám za tu neskutečnou nezranitelnost Davida. Zmlácenej na smrt, otřepe se a jde dál a znovu a znovu, to by nikdo nevydržel. Konec překvapil, pachatele bych absolutně neuhodla.

03.05.2019 4 z 5