malekeli malekeli komentáře u knih

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Úplná červená knihovna, která je milá, odpočinková a čtivá. Nijak zvlášť ale nepřekvapí a tudíž ani nenadchne.

17.04.2024 3 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Moje první přečtená knížka od této autorky a pravděpodobně ne poslední. Velice čtivé.

18.03.2024 4 z 5

Knihu jsem sice dočetla, ale pozitivním ohlasům upřímně nerozumím. Matthew omílá pořád dokola ty samé fráze a vlastně mi v průběhu čtení začal být i nesympatický. Omlouvám se, ale za mě veliké zklamání. RIP

06.03.2024 2 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Kniha není špatná, ale pokud se jedná o téma holocaustu, doporučila bych spíše tituly jako je například Hana či Zlodějka knih. Zde na mě bylo zbytečně moc americké omáčky, která se mi k tomuto tématu nehodí.

05.02.2024 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Asi po 100 stranách jsem se obávala, že knihu odložím, protože to na mě bylo trochu silné kafe. Čtivost knihy a moje zvědavost ale zvítězily. Jsem ráda, že nakonec mohu potvrdit skvělé hodnocení první knihy, kterou jsem od autora četla. Jen asi zas dlouho po dalším severském krimi nešáhnu.

23.12.2023 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Čtivé, ale za mě pravděpodobně nejslabší kniha mé oblíbené autorky.

08.12.2023 3 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Silný příběh, čtivé jako vždy.

30.11.2023 5 z 5

Co tě nezabije Co tě nezabije Aňa Geislerová (p)

Odpočinková četba, kterou jsem zrovna potřebovala. Děkuji

19.11.2023 4 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Mohu jen doporučit strávit s Ovem pár večerů.

19.11.2023 5 z 5

Tak milé čtení, které bohužel vydrželo jen dva večery. Děkuji Tome!

02.09.2023 4 z 5

Knihonoš Knihonoš Carsten Henn

Pro pohlazení duše knihomola. Děkuji!

11.04.2023 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Zatim nejkrasnejsi a zaroven nejsmutnejsi kniha, kterou jsem kdy cetla. Dekuji Markusi!

01.12.2021 5 z 5