Magdyla.8 Magdyla.8 komentáře u knih

Drahá ženo Drahá ženo Kimberly Belle

Příběh nebyl vůbec špatný. Vyprávěn byl ze tří různých úhlů a vlastně do poloviny knihy si s vámi autorka hraje a netušíte kdo za tím vším stojí. Dumat nad příběhem mě velmi bavilo. Škoda jen, že jsme se nedozvěděli, co se nakonec doopravdy stalo se ztracenou ženou. Ke konci mi vadilo, jak hlavní hrdince hrálo vše do karet. Ale to v takových příbězích bývá. Musí se nechat, že to byla velmi zajímavá zápletka a rozhodně si přečtu i Manželské lži.

14.10.2021 3 z 5

Útěk ze světa Útěk ze světa Lucinda Berry

Páni spisovatelka píše velmi čtivě a svižně. Ještě jsem nikdy nečetla o sektě a pocity lidí, které tady v knize vystihla byli velmi realistické. Malinký SPOILER co mi docela později na knize vadilo bylo, že ženu po 11letech v sektě nějaká banda "odborníků" ihned po měsíci nechali bydlet samotnou ikdyž sami zdůraznili, že potrvá aspoň dva roky než se z toho dostane. Popřípadě se lidi z těch sekt nemusí dostat nikdy a nebudou v psychicky pohodě. Role vůdce Raye měla vše co takový manipulátor má mít.
Čtení bylo vážně rychle svižné a autorka mě velmi zaujala, určitě si přečtu další díla.

25.09.2021 5 z 5

Co oči nevidí Co oči nevidí Betsy Reavley

No tak bohužel, toto se vůbec nepovedlo. Příběh mi nesedl, začátek je svižný a celkem i napínavý, ale potom se odkryje další část příběhu a už mě to bohužel přestávalo bavit. Přesně jak tady píše komentář pode mnou.. úchylná zvrácenost.

25.09.2021 1 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Nová a neotřela fantasy se světem, který tu ještě nebyl. Podle mě byl svět veleknihoven a gimoárů skvěle popsaný, Silase si oblíbí každý, Nathaniel měl sarkastický humor, romantická linka je tu velmi nenásilná a bylo to celkově nové osvěžení v tomto žánru. Taky tomu přihrává to, že je to jen jeden díl. Ale k dokonalosti mi k tomu něco chybělo, hlavní hrdinka tak či tak proplouvala příběhem jak nic, to věčné umírání a oživování osob tomu taky nepřidalo.. Jinak knize nemám co vytknout a byl to skvělý příběh oživlých knih v knihovně !

18.09.2021 4 z 5

Panika Panika Lauren Oliver

Mám dost rozporuplné pocity. Panika se dobře četla, rychle děj plynul ke konci jsme byla více než napjatá, ale . . . ten konec. Moc kýčovitý happyend, na to jak hra byla nebezpečná a policie byla na každém kroku, čekala jsem, že někdo si bude muset odpykávat trest, popřípadě si posedí ve vězení. Nebylo nám nic vysvětleno a netvrďte mi, že by v malém městě nikdo nepřišel na to, kdo hraje Paniku. No detaily nebyli domyšlené, ale jinak se mi to líbilo. Vrhnu se na další knihy od autorky.

26.08.2021 3 z 5

Cizinec v naší posteli Cizinec v naší posteli Samantha Lee Howe

Podle komentářů netuším na co si čtenáři stěžují. Příběh byl velmi přesvědčivý, svižně se četl, všechno dávalo smysl a panický strach hlavní hrdinky byl logický. Takoví lidé hold existují, chtějí vám řídit život nebo prochází vlastní psychickou újmou na osobě. Konec byl trochu přitažen za vlasy, ale i tak se mi kniha líbila.

18.08.2021 3 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Musela jsem se do knihy začíst. Vadil mi celkem překombinovaný začátek, kdy Lisa ihned chránila kluka a nevěděla o něm zhola nic. Musí se nechat, že příběh je velmi čtivý, hodně depresivní a ke konci i smutný se zábleskem na lepší zítřky. Mrzí mě, že anotace nalákala na příběh, který hrdinka popisuje ve své knize a on pak oživne a začne se ji samotné dít. Bohužel tomu tak nebylo. Zajímavý thiller, nikdy nevíte jak vaše hlava zareaguje na tolik ztráty.

05.08.2021 2 z 5

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

Co k tomu více dodat? Z anotace už vlastně víte příběh, ale i tak je to krásné a pomalu romantické, styl psaní je jednoduchý a ač se zde objevují i těžší pasáže - byli logicky a nenásilně vysvětleny. Ze začátku mi neseděl ten hate na Portera. Hlavní hrdinka ani neměla důvod. Také jsem doufala, že bude více psaní mezi Bailey a Alexem a bude to o to peprnější. Ale i tak jsem si čtení náramně užila a už se těším na další knihy od této spisovatelky :)

29.07.2021 4 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Jak už je u Zapaty zvykem, tak je to zase milá a pomalá romantika. Opakují se tam podobné situace jako z Kultiho. Plus vidím v tom, že konec nebyl příliš sexuální a také skončil jinak než ostatní příběhy. Bohužel vážně zbytečné scény, kde se hlavní hrdinka stále dokola opakuje a Ivan ji stále dokola utěšuje. To už by si spisovatelka mohla odpustit a hned by to bylo kratší a čtivější. Dlouho se příběh táhl, ale ke konci to samozřejmě krásně dopadlo.

20.07.2021 2 z 5

Pět temných osudů Pět temných osudů Kendare Blake

No série konečně skončila a myslím, že i docela logicky. Upírala se tímto směrem dvě předchozí knihy. Ale série má velký potenciál a mě osobně velmi zklamala. Opravdu vražda jedné ze sester je odbyta jednou větou a velká očekávaná bitva je mezi lidma a mlhou. No za mě se mohlo z příběhu více vytřískat, ale jako série stojí za to.

20.07.2021 3 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Ah to byla skvělá mňamka. Jednohubka na prosluněný den. Přečetla jsem na dovolené a příběh byl čtivý, vtipný a rychle plynul. Pomalá romantika vždycky potěší. Hlavní hrdinka byla od rány a žádná tuctovka. Naprosto super.

20.07.2021 4 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Tak tohle byla pecka. Líbil se mi námět a příběh, který se později vyvinul docela jiným směrem než jsem čekala. Rychle jsem ji zhltla, příběh byl protkán tajuplným tajemstvím o budově a její zvláštní minulostí. Celou dobu jsem přemýšlela, co se v mrakodrapu může jen dít a opravdu jsem byla mile překvapená. Jedinou chybu měla hlavní hrdinka ke konci, kdy mě vytáčela se svým nelogickým chováním. Ale můžu jen doporučit.

20.07.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Tak tohle pro mě nebyla Lapena kterou znám. Kapitoly přeskakovali a musela jsem se zorientovat v tom, kdo zrovna vypráví. Vztah mezi Patrickem a Stehpanií mi přišel chladný, nevěřila jsem pevné a šťastné manželství. Anotace mluví o něčem jiném a příběh se rozjel po svém. Detektivka hned u druhé stránky. Opravdu mě štvala Erika, přišla z ničeho nic podle mého ani toho moc nevěděla a všechny jen vydírala. Příběh mě nezaujal, vysvětlení proč Patrik udělal to co udělal jen v jedné větě jakoby se nic nestalo. A konec, ne vážně mě nezajímalo kdo to udělal, hlavně že to udělal. No kniha mi přišla spíše vycpávková ...

20.07.2021 2 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Sandie Jones

Prvotina Matčina hra byla pro mě o kousek lepší než Nevlastní sestra. Ze začátku byl příběh čtivý, ale potom se z toho pozvolna stalo drama s mnoho zápletkami, které některé byli nelogické a nesmyslné. Příliš se to motalo dokola dohromady a vlastně v půlce knihy už tušíte jak by to mohlo skončit. Jsem ráda, že si ke konci sestry k sobě našli cestu.

20.07.2021 3 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Pro mě nejslabší díl ze všech. Je to stále dokola, opakují se stejné problémy, ke konci je to drama se vším všudy a spojí se to s přeslazeným koncem. No Hartley mě v prvním díle oslnila tak tady v mých očích se změnila a "ztráta" paměti tomu vůbec nepomohla. Byl to jen roztahaný příběh. Poslední díl nemusel být.

28.06.2021 2 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Bylo to zase svižné čtení to né, že né. Pár kapitol o Gideonovi mě moc nenadchlo, Savanna dělá ramena a pak ji stačí pár hezkých slovíček a je zas jeho.. no.. kdežto Easton, který je úplně jiný než zbytek jeho bratrů to je jiná. Jeho celkové pití mi přišlo reálné, protože v předchozích dílech jste si mohli všimout dialogů mezi Gidem a Reedem a jejich řešení problémů jak zas do toho Easton "spadl". Za mě to bylo dobře navazující a postava Hartley není vůbec tuctová a nudná. Pouze konec knihy byl už přitažený za vlasy. Očividně nějakým dramatem musí skončit každý díl. Doufám, že poslední díl bude vyjímkou!

21.06.2021 3 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Neměla jsem moc velké očekávání. A tedy jo je to psychárna velkého kalibru. Rychle a svižně se to četlo. Místy už se utápíte v myšlenkách hlavní hrdinky, která sama neví jestli blouzní nebo ne, ale konec mě překvapil.

16.06.2021 3 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Za mě nejpovedenější díl. Přesně jak tady ostatní píší, z romantiky se stalo krimi s prvky detektivky. A překvapivě mě to velmi zaujalo a zajímalo mě, kdo je ten pravý "padouch". Ella mě už ke konci dost štvala, nejraději by jen utíkala od problémů a Reed by se jen mlátil. Ze zvědavosti o jiných členech domácnosti v rodině si přečtu poslední dva díly.

08.06.2021 3 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Durhý díl se mi líbil o něco méně než první, za to konec to dost vylepšil. Nemám ráda pochody hlavní hrdinky, kdy stále neví jestli Reeda chce nebo nechce a tak stále dokola. Reed pro jistotu všechno řeší pěstmi a boji a pak se hrozně diví, když to otec nezacáluje škole, že má problém. No konec mě dost překvapil a pouštím se do třetího dílu, který bude spíše detektivního žánru.

01.06.2021 3 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

No pojďme si říct, že tato kniha je prostě bizár a úchylná na všechny směry. Nejspíš v tom dobrém slova smyslu. Kniha se rychle čte, je odpočinková a bratři Royalove jsou takovou třešničkou na dortu. Easton mě nejvíce bavil, jeho smysl pro humor je na jedničku. Bohužel se tam objevilo klišé "chci tě od první chvíle, co jsi sem přišla, ale budu se k tobě chovat jak ke kusu hnoje" což mi dost vadilo, ale je to jenom můj názor. Ideální kniha od které nic necekate a vypnete u ni.

29.05.2021 3 z 5