m2056 m2056 komentáře u knih

Kdo chytá v žitě Kdo chytá v žitě J. D. Salinger (p)

Na to jak je Kniha v některých kruzích vychvalovana až do nebes tak za mě zklamání a zdlouhavé nic moc

12.11.2023 2 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Kniha se četla dobře jen některé pasáže bylo zbytečné nataženo na to že někteří vynášejí na YouTube autorku až na pomyslný Olymp tak mě to nepřesvědčilo za mě lepší průměr.

12.11.2023 3 z 5

Krvavé sudoku Krvavé sudoku Shelley Freydont

Kniha se čte dobře normální průměr nezklame ale nijak vám v hlavě dlouho nezůstane taková jednohubka co sníte a jdete za další knihou.

12.11.2023 3 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Super pokračování předešlého dílů nenechá čtenáře v klidu a chtějí dál a dál číst jak příběh dopadne Kniha se čte skoro sama.

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Skvělé Skvělé kniha se čte dobře a člověka baví tak když máte čas tak automaticky po knize sahate a hltate jak příběh se odvíjí dál.

Výpadek systémů Výpadek systémů Martha Wells

Kniha je zklamání začátek dobrý ale to je vše co Kniha nabízí jinak je to ztráta času raději jinou knihu zvolte.

10.11.2023 1 z 5

V podezření V podezření Michael Robotham

Kniha je čtiva ale já začal sérii s profesorem jiným dílem tak tahle se mě zdála slabší ale je dobrá kdo si oblíbil autora bude se mu celá serie libit.

10.11.2023 2 z 5

Mladí vyvolení Mladí vyvolení Marie Lu

Kniha se čte dobře ale příběh mě moc nebavil čekal jsem o hodně lepší knihu musel jsem se nutit do čtení.

10.11.2023 2 z 5

Konec hlídky Konec hlídky Stephen King

Kniha se četla dobře bohužel je to série tak to musíte číst postupně. Příběh se v knize úplně uzavře tak série končí škoda byla to pěkná série i když druhá kniha v pořadí byla nejlepší tady už čtenář trochu tuší jak příběh dopadne po přečtení poloviny knihy moc pěkná kniha pane King.

Z deníku ajťáka Z deníku ajťáka Lukáš Pavlásek

Kniha splňuje co čekáte zábavu oddych že nemusíte u příběhu příliš přemýšlet i pobavení.

10.11.2023 3 z 5

Zloději tváří Zloději tváří A. M. Shine

Kniha mě moc nepotěšila myšlenka dobrá ale provedení není to pravé ořechové jak se lidově řekne jsou tam věci dobrý ale hodně věci je tam nataženo jako když člověk neví jak má nechat příběh pokračovat je to spíše psychologie než horor Kniha není strašidelná.

09.11.2023 2 z 5

Ti, co zemřeli Ti, co zemřeli J.R. Erickson

Kniha se čte dobře odehrává se vždy jedna kapitola minulost a jedna přítomnost. Příběh je dobrý ale není to nic převratného bohužel musím říct předešlá Kniha je lepší tohle je taková odpočinková Kniha na podzimní čas.

08.11.2023 3 z 5

Klekánice Klekánice Tereza Bartošová

Kniha je dobře napsaná a promyšlená není zbytečně natažená děj plyne hodně rychle najdeme tam emoce i pocity hlavních osob závěr je hodně překvapivý a možná i pravdivý to musí každý posoudit sám.

06.11.2023 4 z 5

Vykrvácet Vykrvácet Michael Robotham

Kniha se čte velmi dobře příběh vás vtáhne do děje a chcete znát jak to bude dál. Bohužel některé pasáže trochu více natažené hodně propleteno a spojeno z dalším případem závěr je také dobrý tak se budete i těšit na další knihu a setkání s profesorem psychologie.

03.11.2023 4 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Kniha se čte dobře ale je to stejná klasika bohatý chlap chudá holka a ještě panna nic zvláštního co člověka překvapí tohle je hodně předvídatelné.

29.10.2023 2 z 5

Rozsudek smrti Rozsudek smrti Kristýna Trpková

Kniha má dobře vymýšleou zápletku ale provedení je velmi zdlouhavé děj plyne hodně pomalu tak se musíte i nutit do čtení pokud chcete znát jak kniha dopadne.

26.10.2023 3 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Kniha se četla dobře jen já taková ponurá a smutná konec jsem takový nečekal. Bohužel mě kniha nepřišla tak skvělá jako kniha Hana nebo Les v domě.

24.10.2023 3 z 5

Bude to bolet, doktore? Bude to bolet, doktore? Adam Kay

Kniha je deník lékaře co ho kdy nejvíce zaujalo to zapsal. Bohužel je tam hodně věcí podobných je to Anglický humor někdy pobaví někdy ne jsou tam i smutné věci úmrtí narozených dětí i některých oblíbených lidí co má Adam rád. Kniha je takový slabší průměr čte se rychle hodně vypsáno co který lékařský výraz znamená ale to moc nebaví.

20.10.2023 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha je velice dobře napsaná dobře citová a čtivá že ji každý pochopí. Vypráví smutný příběh rodiny z Valašského Meziříčí z let 1933 až 1964 příběh vás pohltí a nepustí někdy bude muset i na chvilku knihu odložit příběh není veselé čtení ale přesto se rychle bude ke čtení vracet a chtít vědět jak Míra a Hana svůj příběh budou dál vyprávět.

17.10.2023 5 z 5

Šťastní a mrtví Šťastní a mrtví Mark Edwards

Kniha je hodně čtivá nemá dlouhé kapitoly celkem 63 pokud se nepletu. Příběh má napětí překvapivé zvraty i lásku tak vás určitě nudit nebude dávám plný počet bodů.

13.10.2023 5 z 5