m.valova m.valova komentáře u knih

Padrino Krejčíř - Gangster Padrino Krejčíř - Gangster Jaroslav Kmenta

Určitě zajímavá kniha,člověk se musí soustředit a orientovat,spousta jmen,kauz a hlavně jedna velká špína,neuvěřitelné,co dokáží napáchat někteří lidé a jak těžké je jim to dokázat o spravedlnosti ani nemluvím a když už se alespoň něco daří,jako bonus přijde prezidentská amnestie!

09.06.2017 4 z 5

Skafandr a motýl Skafandr a motýl Jean-Dominique Bauby

Určitě obdivuhodné jakým způsobem byla kniha napsána,hrozné když si člověk uvědomí že je uvězněn ve vlastním těle a že už nikdy nebude žít vlastním životem,ale jinak mě kniha moc nezaujala.

27.05.2017 3 z 5

Vzácné dary Vzácné dary Danielle Steel

Červená knihovna,kniha se čte sama,oddechovka.

22.05.2017 4 z 5

Zažehnutá jiskra Zažehnutá jiskra Kristine Barnett

Chvílemi až neuvěřitelné,co všechno může lidi potkat.Snad bude kniha optimistickým návodem pro všechny,kdo se musí prát s takovým osudem.

12.05.2017 5 z 5

Náhlá vzplanutí Náhlá vzplanutí Nora Roberts

Krásná kniha k odreagování,velmi čtivě napsaná,opravu se mi moc líbily oba dva příběhy.
Doporučuji každému kdo se chce romanticky zasnít :-)

24.04.2017 5 z 5

Císařův prezident Císařův prezident Dušan Spáčil

Zajímavá kniha.Může na tom být kus pravdy,ale jistota chybí.Kniha se místy četla lehce a místy musí čtenář více přemýšlet a orientovat se .

11.04.2017 3 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Oddechové čtení,zábavné,určitě výborná kniha na odreagování.

21.03.2017 4 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Kniha byla každopádně zajímavá,byla smutná a místy opravdu depresivní,ale četla se opravdu dobře.Určitě se mi líbila víc než Bábovky a její konec přinesl naději na lepší časy.Těším se na další knihy od téhle autorky.

11.03.2017 5 z 5

Sebemilenec Sebemilenec Simona Monyová (p)

Přečetla jsem rychle,snad po přečtení některé ženy prozřou a nenechají na sobě parazitovat,prostě kniha ze života.

06.03.2017 3 z 5

Sny císařovny Sisi Sny císařovny Sisi Allison Pataki

Pěkná kniha,čtivá.

02.03.2017 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Pěkná knížka,dobře se četla,je to samozdřejmě něco jiného jako první kniha,ale zaujala mě.

17.02.2017 5 z 5

Deset let s Václavem Havlem Deset let s Václavem Havlem Ladislav Špaček

Pěkně napsaná kniha.

11.02.2017 5 z 5

Dárek na rozloučenou Dárek na rozloučenou Teresa Driscoll

Zajímavá kniha,zajímavě napsaná,smutný příběh,ale myslím si,že ten kdo se dostal do stejné situace jako Melissa,by byl určitě přešťastný že mu jeho milovaná maminka zanechala takový odkaz a vzpomínky,které už by jinak dávno vymizely.

29.01.2017 5 z 5

Doktorka Kateřina - První pomoc Doktorka Kateřina - První pomoc Nicole Amrein

Příjemná oddechovka z lékařského prostředí.

26.01.2017 3 z 5

Citová divočina Citová divočina Simona Monyová (p)

Příjemná oddechovka,škoda jen že už se dalších knih nedočkáme.

19.01.2017 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

První kniha od téhle autorky,některé pasáže možná byly zdlouhavější,ale ve finále napínavé od začátku,až do konce.Stejně jako každý obyčejný člověk prožívá dnes a denně lepší a horší okamžiky i postavy knihy mají lepší i horší dny,navíc je vidět že vyšší vrstva je v mnoha ohledech někdy daleko horší,než to zvenčí vypadá.

18.01.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Taky jsem začala od Veroniky a udělala jsem určitě dobře,ale zajímavé byly oba dva.

15.01.2017 5 z 5

Utrhnout se ze řetězu Utrhnout se ze řetězu Simona Monyová (p)

Kniha se mi četla dobře,konec mě překvapil.

14.01.2017 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Super knížka,výborný nápad napsat dva příběhy navzájem propojené a obdivuji že se opravdu ani jedna situace neopakuje,musela to být dřina,ale stojí to za to.Třetí kniha a ani jednou Patrik Hartl nezklamal,naopak se neustále zlepšuje.Doporučuji.

10.01.2017 5 z 5

Kudlanka bezbožná Kudlanka bezbožná Simona Monyová (p)

Knížka byla poutavá,četla se dobře,myslím si,že je v ní mnohé negativní z autorčina života,ostatně takový pocit mám z více jejích knih.Škoda takové skvělé autorky,myslím si že mohla ještě mnohé svým čtenářům dát.

16.12.2016 3 z 5