Vzácné dary

Vzácné dary https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310951/bmid_vzacne-dary-CsU-310951.jpg 3 42 9

Veronique Parkerová je oddanou matkou a svůj život zasvětila svým třem dcerám. Je jim o to blíž, že je rozvedená a vychovává je sama. Ale když její bývalý manžel zemře a zanechá svým dcerám neuvěřitelné dědictví, nic už nebude jako dřív. Vzácné dary, mezi nimiž je tajemný obraz i zámek v jižní Francii, vedou k šokujícímu odhalení z minulosti. Veronique a její dcery se vydají na úžasnou cestu přes Řím, Paříž, New York a Benátky a během ní se jejich osud změní víc, než si uměly představit.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Precious Gifts , 2016

pip11
01.01.2022 5 z 5

Moc příjemné a pohodové čtení plné cestování po krásných místech. Kniha má sice nízké hodnocení, ale mě se velmi líbila.

petrulkaa
17.08.2019 3 z 5

Příjemná letní oddechovka, tak jak jsem od spisovatelky očekávala. Obzvlášť se mi líbil popis krás několika evropských měst, bylo to zajímavé zpestření, jinak celkem klidného, děje. Kniha je ukázkou toho, že i žena po padesátce má nárok na bohatý milostný život, i když dcery sobecky očekávaly, že se bude starat už jen o jejich pohodlí.

Elf2010
08.01.2018 2 z 5

Tuto knihu jsem cetla na me posledni dovolene, protoze jsem svou vybranou knihu precetla rychleji nez jsem ocekavala, a nezbyvalo nez zajit do mistni hotelove knihovny a najit neco na posledni tyden...Vedela jsem do ceho jdu, zadne velke drama, spis naivni romance, ale prijemne se cetl popis Benatek, a diky tomu bych se do Benatek moc rada jednou podivala!

chiara
05.06.2017 1 z 5

Pár knih od autorky jsem již přečetla a jako oddychovka u které se nemusí příliš myslet a hlavně nakonec všechno dobře dopadne jsem po tomto žánru občas ráda sáhla. Tentokrát, nevím jestli to bylo mnou nebo knihou ale prostě jsme si absolutně nesedly, celkově mě dráždila, ani jedna postava mi nebyla sympatická, opakování určité myšlenky nebo děje stále dokola jakoby čtenář nebyl schopen udržet myšlenku....takže je vidět, že jako uklidňující četbu už toto používat rozhodhě nemohu

m.valova
22.05.2017 4 z 5

Červená knihovna,kniha se čte sama,oddechovka.

ave55
22.02.2017 1 z 5

Kniha může sloužit jako průvodce po Evropě. Návod, jak bohatí lidé můžou bez problémů a finančních starostí cestovat. Pro bohaté Amíky zřejmě normální. Jak píše níž mariva, dobře se to čte. Ale to je pro mne tak asi vše. Možná už je "PřeSteelováno".

mariva
21.02.2017 4 z 5

Jako většina autorčiných knih se dobře čte, ale hrdinové jejích knih jsou obvykle velmi bohatí lidé a v tomto případě se snaží ukázat, že i bohatí mohou být slušní a laskaví lidé. Tady je hlavní hrdinka nejen neuvěřitelně bohatá, ale natolik dokonalá, že to už přestává být reálné. Z mého pohledu tedy oddechová pohádka pro dospělé.

jindra-svita
30.01.2017 2 z 5

Já nevím, některé její romány mám moc ráda, ale zrovna tenhle mi připadá, že to tak nějak plyne po povrchu. Postavy mi připadají trošinku ploché, málo rozpracované do hloubky. Nikde tam není žádný viditelný konflikt - a že by se tam například mezi Véronique a jejími dcerami dalo leccos rozehrát. Tak jsem to sice dočetla, ale na rozdíl například od jejích starších knih (např. Dvojí tvář požehnání, Duch, Lásku, ne válku) to na mě působí jakoby rychle – i když řemeslně dobře – napsaný příběh.

alnahu
15.11.2016 4 z 5

Další čtivý román od paní Danielle. Život Veronique se celý změní, když po smrti manžela Paula ,ona a její děti zdědí ,velké bohatství. Celé dědictví rozdělil Paul ,všem tak jak si zaslouží.

Danielle Steel
americká, 1947