Utrhnout se ze řetězu

Utrhnout se ze řetězu

Poznávají se tři týdny, milují se tři měsíce, hádají se tři léta, snášejí se třicet let a děti začnou znovu,-- tak zní definice manželství francouzského filozofa H. Taineho. Hlavní hrdinky této knihy však nemají tolik trpělivosti a chtějí svůj život změnit hned.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26253/utrhnout-se-ze-retez.png 3.8209
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Mony, Belami

ErikaJ

První knížka od Monyové,kterou jsem četla.Neurazí,asi pobaví, člověk nad dějem nemusi nějak zvlášť přemýšlet, soustředit se apod,ale asi jsem náročnější čtenář.Knížka ve mně nic nezanechala a za pár dnů mi obsah vyšumí z paměti.

cukrovka

Rozhodně znám od této autorky lepší příběhy.

mia.com
29.11.2017

Ke knize hsem se dostala skrz čtenářskou výzvu a položku oblíbená kniha rodičů. Moje mamka autorku zbožňuje, má všechny knihy. Jáse do ní asi úplně nezamiluji, je to pro mě takový nenásilný průměr, ale přečteno jsem měla za chvilku. Občas už mě štvaly pasáže myšlenkových pochodů, ale téma bylo zajímavé a konec překvapivý.

EvikU.
07.04.2017

Tyhle knihy prostě pobaví. Autorka vtipně vidí problémy v životě.

m.valova
14.01.2017

Kniha se mi četla dobře,konec mě překvapil.

Luca84
28.12.2016

Moje prvni Monyova. Takova oddechovka na jedno odpoledne. Literarni hodnota pro me nulova.

Hany.Honey
09.09.2016

Vtipu tam moc není, pokud si člověk nepotrpí na shazování manželky a hrdinčinu neustálou potřebu se degradovat na posluhovačku a otrokyni manžela se sklony k neustálé negaci všeho.
Dřív mě Monyová bavila víc, postupně, věkem už mi všechno od ní připadá tragické. Asi jako její konec.

PetiJelinkova
29.08.2016

Další čtivá knížka od skvělé autorky :)

Andy6
12.02.2016

Přečetla ale přeskakovala jsem, autorka má i lepší knihy.

prochajda
25.06.2015

Moc dobrá kniha, zatím nejlepší, kterou jsem od autorky četla. Nakonec jsem si ji i koupila a podtrhala zajímavé pasáže :)

Kabi
24.02.2015

Skvělé, od Monyové mě zatím nezklamala žádná kniha, které jsem přečetla.

Mruskulka
23.02.2015

Příběh o nevěře s překvapením na konci :) Báječná kniha

Ennie
22.01.2015

Tohle je čtvrtá knížka, kterou jsem od autorky přečetla. A nadchla mě tedy nejméně. Celkem zklamání pro mě! Ale "románek" se švagrem byl fajn :D...

konformita
29.10.2014

Je to dobrá kniha. Konec šokující a nakonec překvapení pro čtenáře, které se v knihách vyskytuje častěji, než by se mohlo zdát.

sipkulka
19.06.2014

skvělá oddechovka :)

herotabe53
17.04.2014

V duchu se omlouvám autorce za pouhé 2 hvězdičky, ale jak už tu některé čtenářky napsaly, je to pouhý průměr.
Není to jedna z těch knih, které by okouzlily. Opravdu průměr, i když poměrně zajímavě napsaný.

studentice
23.03.2014

Pro mě průměrná knížka od této autorky. Je napsaná čtivě, ale druhý den už si nepamatuji, co jsem to vlastně četla. Zklamal mě i konec, nemám ráda nejistotu - když nevím, na čem jsem

dark.ma93
15.02.2014

Příjemná, oddechová četba na volný čas nebo dovolenou, která potěší každou ženu. O dvou kamarádkách, které ubíjí partneři a hlavně stereotyp, zatímco jedna pálí mosty, druhá po krátkém flirtu pozná, že i přes to svého muže miluje.

mariva
25.12.2013

Příjemné počtení, zase jedna z těch pohodovějších knih.

ivkalia
28.10.2013

Oddechovka, ale to je vše.

zdazilek
03.10.2013

Dobře napsané, bavila jsem se i jsem si u této knihy odpočinula.

kika 13
26.08.2013

Jednoduchý děj,odpočinkové prázdninové čtení.

VladkaBU
25.07.2013

zajímavý příběh, knížka se mi líbila

proton
19.04.2013

Čtivá, ale nic ve mně nezanechala. Oddechovka.

bai.Cerna
08.10.2012

Jen co jsem to přečetla, hned jsem zapomněla, o čem to bylo :) Styl psaní je jinak ucházející.

Alca007
11.05.2012

hezká, oddychová. ze života.

skulenka
15.02.2012

Dobrá oddychová knížka, první, kterou jsem od Monyové četla. Příběh byl jednoduchý, určitě více zaujme právě ty ženy, o kterých se tam píše...

jasmína
12.02.2012

Docela jsme byla překvapená, jak se ženské , jak je v názvu, dokázaly a chtěly utrhnout ze řetězu, na mně trošku moc, ale za četbu to rozhodně stojí, doporučuju !