Utrhnout se ze řetězu

Poznávají se tři týdny, milují se tři měsíce, hádají se tři léta, snášejí se třicet let a děti začnou znovu,-- tak zní definice manželství francouzského filozofa H. Taineho. Hlavní hrdinky této knihy však nemají tolik trpělivosti a chtějí svůj život změnit hned.

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26253/big_utrhnout-se-ze-retezu-8Nv-26253.jpg 3.8274

Kniha Utrhnout se ze řetězu

Han-nah

Další hezká, oddychová kniha od této autorky. Na jejími životními a vztahovými příběhy si odpočineme, pokud se téma netýká nás nebo vede k zamyšlení. Každý člověk má v životě okamžik, kdy najednou chce svůj život změnit nebo aspoň " Utrhnout se ze řetězu".

i.stefany

Jak již název a obálka napovídá, jde opět o vztahový příběh z pera Simony Monyové. Tentokrát se jedná o jednohubku v podobě nevěry a manželské krize. Je to nenáročné a rychlé čtení a zajímalo by mě, do jaké míry čerpala Simona náměty ke knihám z vlastní zkušenosti.

Ishir

Přečteno jedním dechem.

smardice

Kratičká oddechovka, tak akorát na jedno odpoledne, s otevřeným koncem.

zdenaR
18.03.2021

Rychlé čtení, autorka nezklame.
Ale určitě má lepší věci.

ydnac
15.02.2021

Čtení na hodinku, ale stálo za to :-)
Smála jsem se nahlas a to je to co jsem od knihy očekávala - oddych a zábavu :-)
V osudu hlavní hrdinky bych se nijak nepitvala, holt jak si kdo ustele...a buď mu to vyhovuje a nebo ne a pak je na každém, jak se k tomu postaví.

Luciferda81
15.11.2020

Super kniha, tak jako všechny ostatní. Škoda, že už paní spisovatelka žádnou jinou nenapíše

petunkav
17.02.2020

Jednoduše řečeno - že života. Pěkná, úsměvná jednohubka.