Utrhnout se ze řetězu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Poznávají se tři týdny, milují se tři měsíce, hádají se tři léta, snášejí se třicet let a děti začnou znovu,-- tak zní definice manželství francouzského filozofa H. Taineho. Hlavní hrdinky této knihy však nemají tolik trpělivosti a chtějí svůj život změnit hned.

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26253/utrhnout-se-ze-retezu-8Nv-26253.jpg 3.8237
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Mony
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (35)

Kniha Utrhnout se ze řetězu

Přidat komentář
Luciferda81
15. listopadu

Super kniha, tak jako všechny ostatní. Škoda, že už paní spisovatelka žádnou jinou nenapíše

petunkav
17. února

Jednoduše řečeno - že života. Pěkná, úsměvná jednohubka.


Honkovae
23. ledna

Perfektni knizka,nervozni jsem byla za hlavni hrdinku az do konce. Jsem sragora:-)

stju
01.09.2019

Připadá mi, že touto knihou Monyová, slovy hlavní postavy, ukázala, čím jí osobně vlastně psaní bylo. Cituji z knihy: "Mně je souzeno o tom svém (o lásce) jenom snít. Anebo psát! Jen jsem doufala, že výsledek bude mít větší cenu než pouhý výkřik do tmy, větší cenu než deník jedné staré kozy. Příběhy frustrovaných ženských ve středním věku ještě pořád docela frčí. A víš proč? Jsou nás totiž mraky..."

JancaMia
13.05.2019

o tom že když jedné z vás muž zahne a stane se cennou trofejí pro přítelkyni vaší kamarádky .. aneb setkání nové a staré krávy ... chcete-li :)

Aleh
13.01.2019

Jedna z mnoha vztahových jednohubek od Simony Monyové o tom, jak je možné utrhnout se ze řetězu (a to doslova). Kniha pro zábavu, chvíle odpočinku i pro poučení a zamyšlení. Dobře se čte. Pro čtenářky, které si oblíbily příběhy ze života od Simony Monyové doporučuji.

Janisss
02.01.2019

Oddechovka na dopoledne, zvláštní konec...

ErikaJ
06.04.2018

První knížka od Monyové,kterou jsem četla.Neurazí,asi pobaví, člověk nad dějem nemusi nějak zvlášť přemýšlet, soustředit se apod,ale asi jsem náročnější čtenář.Knížka ve mně nic nezanechala a za pár dnů mi obsah vyšumí z paměti.

1

Doporučujeme

Advent
Advent
Hodina po půlnoci
Hodina po půlnoci
Hlas kukačky
Hlas kukačky
Pán hor 1
Pán hor 1