m.valova m.valova komentáře u knih

Suši v duši Suši v duši Eva Urbaníková

Co se týče samotného příběhu hrdinky a poznávání Japonska-super,akorát mi přišel tento příběh zbytečně roztahaný a konec měl více informací v rychlejším sledu.

06.12.2017 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se mi líbila,určitě si přečtu i další díly,jediné co mi vadilo opakované odvolávání z případu a tím pádem děj nabral na obrátkách až ke konci.

16.11.2017 4 z 5

Copatá máma Copatá máma Barbora Bečvářová

Líbila se,jednoduché čtení na víkend strávený s knihou u krbu...

12.11.2017 4 z 5

Kmotr Mrázek Kmotr Mrázek Jaroslav Kmenta

Neskutečná špína a hnus.Pan Kmenta má můj obdiv,už jen za to,že se v tom všem dokáže orientovat!

09.11.2017 5 z 5

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Napínavá kniha od začátku až do konce,poměrně brzo je odhalen strůjce plánu,ale i tak nelze odložit.Místy mi vadilo prolínání myšlenek hlavní hrdinky.

04.11.2017 4 z 5

Sestry hurikánu Sestry hurikánu Dorothea Benton Frank

Neurazí,nenadchne,prostě taková oddechovka.

01.11.2017 3 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Pěkný příběh,některé kapitoly mi přišly místy zdlouhavé,ale konec stál za to.

19.10.2017 5 z 5

Pravidla lásky Pravidla lásky Nora Roberts

Hezké romantické čtení,zvlášť druhý příběh byl jako z pohádky.

11.10.2017 4 z 5

Pozlátko Pozlátko Táňa Keleová-Vasilková

Oddechová,nenáročná četba o tom,že i když má člověk v životě všechno,je nespokojený a potřebuje padnout až na dno,aby si uvědomil,co měl a o co ze samé nudy přišel.Spousta věcí v životě rádoby dokonalých lidí,je opravdu jen pozlátko.

04.10.2017 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Četla se mi velmi dobře a je pravdou,že zápletka je zajímavá a vrahem může být v podstatě kdokoli,trochu mě zklamalo že policejní vyšetřování bylo u detektivky spíše okrajové a ten konec mi přišel takový nijaký.Ocenila bych na konci knihy překlad cizích vět.

02.10.2017 3 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Moc pěkná kniha,doporučuji jako oddechovou četbu.

24.09.2017 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Opět nezklamala,ale přeci jen Sedmilhářky a Alice se mi líbily tak nějak více,ale za mě určitě jedna z nejlepších spisovatelek.

20.09.2017 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Druhá knížka od autorky a opět nezklamala,čtivá,poutavá,hlavní hrdince její ztráta paměti určitě pomohla být v životě spokojenější a dívat se na spoustu věcí s nadhledem.

11.09.2017 3 z 5

Ještě jsem to já Ještě jsem to já Lisa Genova

Kdo není spokojený se svým životem,ať si přečte tuto knihu,jasný důkaz toho,že všechno je pomíjivé,pokud přijdete o to nejcennější.Neskutečné jak tato nemoc dokáže během chvíle člověka ovládnout a zničit,je to boj,který zasáhne celou rodinu a vítěz je bohužel předem určený!Kniha je napsaná hezky a snad od té doby věda a vývoj léčby aspoň u některých forem pokročil a pokročí.

01.09.2017 5 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Kniha mě asi tak v půlce docela pohltila,musela jsem ji přečíst až do konce během večera, konec jsem předpokládala úplně jiný.

21.08.2017 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Jako vždy Harry Hole nezklamal,ba naopak začíná se mi líbit čím dál tím více,za mě možná z celé série úplně nejlepší...

12.08.2017 5 z 5

Krotitelka snů Krotitelka snů Simona Monyová (p)

Tato kniha od Monyové se mi moc líbila,četla se mi velmi dobře,konec mě překvapil,asi bych teď v letní náladě a době dovolené uvítala happy end,ale to už by asi zase bylo moc klišé.

10.07.2017 5 z 5

Srdci neporučíš Srdci neporučíš Inga Lindström

Příjemná kniha na letní čtení,oddechová nenáročná četba.

05.07.2017 4 z 5

Dva životy Dva životy Táňa Keleová-Vasilková

Autorka napsala opět knihu ze života,dobré čtení,oddechovka nad kterou se nemusí přemýšlet..

02.07.2017 5 z 5

Pralinky s chilli Pralinky s chilli Jana Benková

Kniha se čte dobře,někdy se hold život zamotá a je možné,že takové věci se na vyšší úrovni dějí zcela běžně,hlavní hrdinku jsem místy nechápala každopádně oddechovka.

21.06.2017 4 z 5