Pravidla lásky

Pravidla lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/312284/mid_pravidla-lasky-Sic-312284.jpg 4 62 12

Správná cesta: Po děsivém setkání s ozbrojeným cizincem na pláži ostrova Lesbos zažije Morgan překvapení – z útočníka se vyklube zámožný přítel její kamarádky Nicholas Gregoras. Jenže Morgan ho podezírá, že je zapletený do pašování drog! Když pak dojde k vraždě neznámého muže, je si téměř jistá, že v tom má prsty právě Nicholas. Ten ji však přesvědčuje, že se naopak snaží rozbít kruh pašeráků drog a obává se, že je Morgan v nebezpečí. Co bude silnější? Morganina podezření spojená se záhadným řeckým magnátem, nebo spalující touha, kterou v ní probudil jeho polibek? Za vším hledej ženu: Když ambiciózní právnička Tory přijme práci šerifky v městečku Friendly v Novém Mexiku, myslí si, že to nebude těžký úkol. Ale jen do chvíle, kdy se u ní objeví známý režisér Phillip Kincaid, kterého předvedl strážník za překročení rychlosti jízdy. Vzájemná přitažlivost se totiž nedá přehlédnout. Tory je ovšem pevně rozhodnutá nedat se a Phil to s ní opravdu nemá snadné. Jenže když si Phil něco umane, pak to také musí dostat! Teď chce téhle sebevědomé šerifce dokázat, že i vynikající advokátka může někdy prohrát… a ochotně se podrobit lásce!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , HarperCollins Polska

The Right Path; The Law is a Lady , 2016

georginaa
24.10.2021 5 z 5

Dva různé příběhy s trochou akce, romantiky. Docela se mi líbily.

turecko76
18.05.2021 4 z 5

Cetl jsem pouze druhou povidku, takze 5 hvezdicek je pouze za ni. Od zacatku do konce se mi to libilo, coz u podobnych knih rici nemuzu. Prostredi zapadakova vs Hollywood a napeti mezi hrdiny bylo vyborne. EDIT: Tak jsem nakonec precetl i prvni povidku. Ta se mi libila o poznani mene, protoze slo spise o detektivku, coz neni muj oblibeny zanr. Takze za prvni povidku davam 3 hvezdy, celkem tedy 4 v prumeru..

petraj30
17.05.2020 4 z 5

Moc pěkné. U prvního příběhu nechybělo napětí a to krásné popsání řecké krajiny....to bylo úžasné. Člověk na chvilku vypne a nechává se unášet.
Ten druhý příběh taky nebyl špatný, ale byl až moc poklidný, chybělo mi tam to napětí, jaké bylo v tom prvním příběhu, ale i tak to bylo pěkné.
Nora Roberts prostě umí :-)

Kaja01
06.02.2019 3 z 5

Pohodové, odpočinkové a romantické čtení. Sice hned na začátku už víte, jak to dopadne, ale to k tomuhle typu knih asi patří.

angelbooks
29.11.2018 5 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek a kamarádka se moc bála, že mi koupila něco, co se mi nebude líbit, protože ví, že i když tuto autorku zbožňuju, taky od ní nečtu úplně všechno.
Avšak kamarádka se bála zbytečně a já jsem z dárku, z knihy, velmi nadšená a doporučuji ji i vám. :)

Skalara
15.11.2018 5 z 5

První příběh byl úžasný, druhý o něco slabší. Ale velice zajímavé četba.

m.valova
11.10.2017 4 z 5

Hezké romantické čtení,zvlášť druhý příběh byl jako z pohádky.

alzbeta4340
13.02.2017 3 z 5

Solidní harlekýnky. U čtení si odpočnete, vypnete, ale za pár dnů snadno zapomenete.

perpe2a
11.01.2017 4 z 5

hezké, milé a romantické

vikimi
17.11.2016 3 z 5

1.pribeh se mi libil, byl dynamicky a hodne ctivy ;), zato 2.pribeh me vubec nebavil a prisel mi strasne kycovity.

mariva
27.10.2016 5 z 5

Nenáročná oddechová romantická četba, trochu je znát, že jde původně o Harlekýnky. Nora Roberts ale dokáže úžasným způsobem napsat dojemný romantický příběh stejně jako drsnou detektivku. Proto ráda čtu i tyto její příběhy, které jsou příjemnou relaxací v podzimních večerech.

Ivetaa
24.10.2016 3 z 5

Kniha - žádný zázrak. Normálně čtu N.R. "jedním dechem". Tady jsem se zasekla už někdy od desáté stránky...

Nora Roberts
americká, 1950