Luštěnka Luštěnka komentáře u knih

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Nooo, docetla jsem knihu se slzami v očích. Ano, je trosku zvláštní, jak v tomhle zverstvu mohli dva kluci vysedavat u plotu, aniž by si toho nekdo všiml. Mnozí tu kritizují naivitu a nevědomost malého kluka. Mam stejne starého syna a vím, ze svou dětskou duši by tohle zlo nepochopil.. protože ani ja, jako dospěla nemuzu pochopit, jak tohle mohl delat člověk člověku.

16.01.2021 5 z 5

King King T. M. Frazier

Knížku jsem si koupila kvůli obalu a uvnitř jsem našla přesně to, co jsem hledala. Nemohla jsem přestat číst. I přes to všechno, co si Doe prožila, jsem ji kinga zavidela. Ke konci mi i ukapla slza. Pokud se vám protivi sprostá slova, vůbec tu knížku nečtěte. Nutne potrebuju pokračování ????

22.03.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Skvělá knizka, napínava od začátku do konce. První od tohoto autora a určitě ne poslední ????

09.03.2020 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Detektivky moc nemusím. Ale tohle jsem nemohla přestat číst. Určitě si přečtu i nějakou další ???? Prostředí psychiatrie super

06.02.2020 5 z 5

Koukej, bude to oukej Koukej, bude to oukej Michaela Dočkalová

Po složitém období jsem si chtela přečíst neco oddychoveho. Bohuzel knížka obsahuje smutné příběhy. Ale opět skvela a přečtena během par hodin. Těším se na dalsi

28.01.2020 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Od knížky jsem čekala víc. První stránka me navnadila. Ale čím vic jsem se blížila ke konci, tím méně me bavila. Znovu uz bych si ji neprecetla.

28.01.2020

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

Neskutecne silný příběh, četla už jsem ho kdysi dávno, ale tentokrat se mnou zamaval ještě víc. Asi věkem a informacemi, které člověk k teto problematice má, dojde k hroznemu závěru, ze se to opravdu delo. Neskutecne..

05.01.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Dnes jsem knihu docetla. Hanu jsem četla vloni a zaujala mě víc. V této knize je na mě moc postsv, jejichž osudy se prolínají, mění místo pobytu, v rodinách se ruzne mění. Coz mi trosku kazilo radost ze čtení. Jinak mě příběh moc bavil. Jen tohle bylo krkolomne a kdybych měla příběh vyprávět, už nevim poradne, kdo ke komu patřil.

04.01.2020

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Stejne jako od tatera z Osvětimi

01.01.2020 5 z 5

Miluju tuhle knihu a těším se na další díly ❤️

22.07.2019 5 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Povedena knížka. Oddechovka, ale cetla jsem ji dlouho

22.07.2019 4 z 5

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Prave docteno a porad proste nevim ???? Knizku jsem si vybrala v rámci čtenářské výzvy. Na jednu stranu se mi příběh líbil, na druhou stranu me matly ty různé zeměpisné a fyzikální názvy a popisy. Ale nemohla jsem přestat číst, protože jsem byla zvedava, jak se to vyvine dal. Docteno a pocity porad rozporuplne. Asi zkusím další díl, ale ted si od Pratchetta dam chvíli pauzu.

23.01.2019 2 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Byla to ma první kniha od této autorky a musím říct, ze jsem nemohla přestat číst. Zpočátku mi dělal problem střídání času a postav. Ale kdyz jsem se v tom zorientovala, moc se mi tento styl čtení líbil. Do poslední řádky jsem nedychala

09.01.2019 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Knížka se mi líbila, ale byla to podle mého názoru nejslabší knížka od Radky Třeštíkové. Obcas jsem se zasmala, ale jako celek na me působila spis smutné a depresivne.

05.01.2019 3 z 5

Manželky, milenky, zoufalky Manželky, milenky, zoufalky Lenka Lanczová

Po dlouhé době jsem vyhledala její knizku a musím říct, ze jsem touto volbou udělala dobře. Hrdinky od "počkej na me, Radko", zestarly stejne jako ja a prožívají stejne radosti a starosti. Opět jako pred 17 lety jsem se nemohla odtrhnout a přečetla za jediný den. Určitě zpětne doctu i ty, které mi od této autorky unikly ???? Díky za návrat do mladí a propojení se současnosti ❤️

02.01.2019 5 z 5

Veronika v Dubaji Veronika v Dubaji Veronika Klesnilová

Vyborna, ctiva knizka ???? chvílemi jsem se smála fakt nahlas ???? také jsem snila o práci letusky a ted jsem se utvrdila v tom, ze jsem udělala chybu, ze jsem se nepokusila. Opravdu oddechove čtení s vůni dalek

02.10.2018 5 z 5

Mysli na nesmysly Mysli na nesmysly Michaela Dočkalová

Super povídky, přečetla jsem je nadvakrát a nemohla se odtrhnout ????

22.09.2018 5 z 5