Koukej, bude to oukej

Koukej, bude to oukej https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416005/bmid_koukej-bude-to-oukej-keq-416005.jpg 4 33 19

Sbírka jedenácti povídek české autorky o současných ženách v mezních životních situacích.

adevis
15.11.2022 3 z 5

Kniha je sbírkou jedenácti povídek o současných ženách v mezních životních situacích.
Nevěra, nemoc, smrt, nízké sebevědomí. To jsou hlavní náměty povídek, které bych celkově označila jako jednu velkou depku. U čtení jsem měla pocit, že každá povídka nám má ukázat to nejhorší, co lidé dovedou a že nemáme věřit ani nejlepšímu příteli. Jako nejlepší povídku bych označila první a poslední. První mi vehnala slzy do očí a poslední mnou rezonovala ještě dlouho po dočtení.

Kniha se mi líbila, povídky se četly rychle a svižně. A i přes nelehká témata bych ji označila jako oddechovou. Další autorčiny knihy si někdy moc ráda přečtu!

libuse6749
13.11.2022

Rozverná obálka na této knížce je dost matoucí. Uvnitř se ukrývá 11 povídek od české autorky, kterou jsem dosud míjela. Byla by škoda, kdybyste ji míjeli i vy.

11 příběhů žen vás zaskočí, určitě většina z nich. Daly by se přirovnat ke kávě. Hořké a silné, přesto čtete další a další. Hlavní roli má žena, vedlejší smrt, nevěra, rodinné vztahy, nízké sebevědomí, ztráta důvěry, … S žádnou z povídek se nechcete ztotožnit, přesto se vás může některé z témat týkat.

Přečtěte si také, kolik emocí dokázala autora doslova vecpat do jednotlivých povídek. Určitě vás to překvapí.

Ivuska.09
18.06.2021

Za sebe musím říct, že autorčina první kniha se mi líbila více. Tady toho pesimismu na mě už bylo docela dost. Možná jsem po povídkách sáhla ve špatnou chvíli? Kdo ví.

Nikol681
03.02.2021 3 z 5

Pěkná oddechovka, četla se úplně sama, jen je škoda, že příběhy jsou smutné. Ale určitě stojí za to si jí přečíst.

darinakovacova
13.01.2021 4 z 5

Tohle nebylo vůbec špatný! Soubor povídek mladé autorky přináší čtivé leč hořké příběhy, díky nimž jsem si uvědomila, že na tom nejsem zas tak špatně...

pinkstrom
09.07.2020 5 z 5

Pokud hledáte oddychovku na léto, do metra nebo i večer po práci, je tahle knížka skvělá volba. Čte se to samo, člověk se i zasměje a myslím, že se i v některém příběhu může najít. Doufám, že vyjde brzy další!

Anett525
17.05.2020 3 z 5

První díl se mi líbil o něco víc,proto jsem ubrala hvězdičku. Jinak takové to rychločtení, u kterého se nemusí moc přemýšlet.

SakuraLuci
10.04.2020 5 z 5

Prostě mě to baví... Velice dobře se tento styl psaní čte, ráda při každé volné chvilce knížku otevřu

Čoklitka
14.03.2020

Velmi čtivé, jen škoda, že tak moc negativní...

Domka901
08.02.2020 3 z 5

Smutné, ale čtivé povídky

Luštěnka
28.01.2020 5 z 5

Po složitém období jsem si chtela přečíst neco oddychoveho. Bohuzel knížka obsahuje smutné příběhy. Ale opět skvela a přečtena během par hodin. Těším se na dalsi

vendy246
29.11.2019 3 z 5

Takové jednoduché čtení. Povídky nejsou moc optimistické, taky proto mě to asi bavilo.

cornetka
13.11.2019 2 z 5

Jelikož se mi líbila první povídková kniha Michaely Dockalove, automaticky jsem sáhla také po této knize. Ovšem byla pro mě zklamáním. I přesto, ze se tyto příběhy mohou stát komukoliv, tak mě příliš nenadchly a ti díky obsahu - povídky jsou smutné, pesimisticke, objevují se v nich smrt i nemoci.

Opisska
14.10.2019 5 z 5

Super oddechové čtení

maru1970
23.08.2019 5 z 5

Super,skvělá,přečtená na jeden zátah????????????

jary2718
23.08.2019 5 z 5

Trochu navazuje na vydanou 1.knihu. Za mě krásné povídky!! Nemohu se dočkat dalších povídek!

Monika134
23.08.2019 5 z 5

Paráda, vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout ????

Werry16
23.08.2019 5 z 5

Je to skvělá knížka, při některých povídkách jsem našla sebe i kamarádku, můžu jen a jen doporučit ????

Agida
22.08.2019 3 z 5

Celkově byla knížka fajn, líbí se mi obálka knížky, mám ráda povídky, ale některé z nich byly zvláštní, první knížka mi přišla lepší.

psychologické příběhy

2018  85%Mysli na nesmysly