LucieVero LucieVero komentáře u knih

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Tohle byla bomba, moc hezky se to četlo, ale nechtěla bych žít v té době. Anna to měla hodně těžké.

14.05.2023 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Tak tohle pro mě byla velká pecka.Ještě jsem žádnou knihu z války nečetla ,tahle se ke mně dostala náhodou a myslela jsem,že mě nebude bavit, ale opak byl pravdou.Kniha je o velké tragédii, která se stala na konci války. Krásně se čte a je napínavá. Můžu jen doporučit.

01.07.2022 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Nádherná kniha,napínavá od začátku do konce.

24.06.2021 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Tak tohle byla moc fajn kniha a bylo skvělé co všechno Emerie a Drew spolu překonali.

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Tak to byl teda mazec...Chudák Lilly zažila hrozné věci a konec jsem teda čekala lepší, ach jo...ale určitě stojí za přečtení

20.02.2022 4 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Super kniha.Hollis je moc hodný,že se postaral o svoji neteř,když jeho nezodpovědný bratr skončil ve vězení.

Tisíce metrů ode dna Tisíce metrů ode dna Jasmin Schreiber

Skvělá oddechová knížka o lidech které potkal podobný osud

01.12.2022 5 z 5

Jednou nohou v blázinci Jednou nohou v blázinci Simona Monyová (p)

Super oddychovka, parádně jsem se nasmála

08.06.2021 5 z 5

Vůně deště Vůně deště Lenka Lanczová

Moc pěkná knížka s krásným koncem...a teta Marta je kráva :-)

14.05.2023 5 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Viděla jsem několikrát jako film ale i kniha je moc krásná a dobře se čte, jako všechny od Sparkse

30.08.2022 5 z 5

Kudlanka bezbožná Kudlanka bezbožná Simona Monyová (p)

Kniha celkem o ničem.

18.02.2023 3 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Skvělá kniha o jedné lásce, které není přáno.

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Krásná i když smutná kniha o statečné Jamie.

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Tahle kniha mě vůbec nebavila,strašně se to táhlo.

18.02.2023 2 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Moje první kniha od těchto autorek a musím říct že to byla pecka. Moc se mi líbilo jak se Griffin snažil aby Luca překonala svoji nemoc.A hlavně doktor byl super.

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Tahle kniha mě docela zklamala...Začátek se táhnul,pořád se tam řešilo jedno téma dokola.Pak se tam trošku něco dělo a konec byl takovej rychlej a nezáživnej.Znovu bych si to nepřečetla.

01.07.2022 3 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Když jsem zjistila,že kniha má dva děje, bála jsem se,že se mi to bude motat dohromady a nebudu vědět který příběh zrovna čtu.Ale vůbec to tak nebylo,kniha se četla moc dobře a líbila se mi

25.05.2022 4 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Nejdřív jsem se nemohla začíst, ale nakonec to byla moc krásná kniha.Bylo mi moc líto Annie,ale naštěstí vše dobře dopadlo

13.04.2022 5 z 5

Půlnoční sny Půlnoční sny Lenka Lanczová

Super knížka, vtipná, napínavá, zamilovaná,...moc dobře se četla

30.12.2021 5 z 5

Rodinné pouto Rodinné pouto Danielle Steel

Nejdřív mě to moc nebavilo,protože se to hodně opakovalo,ale nakonec to bylo krásné čtení, romantické i napínavé

09.11.2021 4 z 5