LPG LPG komentáře u knih

Silo Silo Hugh Howey

Ale jo. Dobrý. Takže za 3.

24.10.2017 3 z 5

Žert Žert Milan Kundera

Nenene. Tohle není můj šálek. Po přečtení mám chuť se na všechno vykašlat. Všechno je takový šedivý. Kundera jako autor, klobouk dolů.

12.01.2017 2 z 5

Obrázky z moderních československých dějin (1945–1989) Obrázky z moderních československých dějin (1945–1989) Jiří Černý

Opravdu parádní. Nádherně shrnuté na jednu hromádku. Luxusní práce ilustrátora. Povinně všem dětem pod stromečky, k svátkům a narozkám. (A dospělým co prošli základkou v devadesátkách :) )

30.12.2016 5 z 5

Právo nálezce Právo nálezce Stephen King

FaKT dobrý.

17.08.2016 5 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

KINGA neberu do ruky abych se bál, ale abych se ponořil do úhlu pohledu mistra. Opět jsem se nezklamal. Krásně počtení. Kolikrát i zamyšlení. Jen si kolikrát říkám zda za tu reklamu dostává Stephen zaplaceno. Tolik značek na jednom místě jsem u jiného autora nezaregistroval.

09.08.2016 4 z 5

Hra o trůny: Vznešené rody Západozemí, 1.–5. sezona Hra o trůny: Vznešené rody Západozemí, 1.–5. sezona kolektiv autorů

Pěkně porovnané rody na dlani, ale asi bych se bez toho obešel.

27.07.2016 4 z 5

Vzala jsem si bestsellera Vzala jsem si bestsellera Sheila Hailey

Mistr Hailey pro mne v životě udělal hodně. Nejen jeho tvorbou, ale i přístupem k životu a práci. Pokud zbožňujete tohoto autora, rozhodně by Vám tato kniha neměla uniknout. Detailně provedená recenze jeho počínání.

08.07.2016 5 z 5

jj HRABAL..

15.06.2016 5 z 5

Zabiják Zabiják Émile Zola

Hrozně ponurý a smutný. Musí se nechat, že je to opravdu literární kousek, ale dlouho se budu vyhrabávat z hrůzy co jsem načetl. Reálně popsaná životní perioda vzletu a následného pádu na nejspodnější dno.

08.03.2016 4 z 5

Jak jsem potkal ryby Jak jsem potkal ryby Ota Pavel

Jo jo..prostě fakt dobrý..

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

KINGA já rád moc. Ale detektivku od pana MAESTRA jsem nestrávil úplně dokonale.

Ostří hoši netančí Ostří hoši netančí Norman Mailer

Nooo, moc jsem se nepobavil.

29.02.2016 3 z 5

Hry Hry Karel Čapek

Suprpovinnáčetba.

Hovno hoří Hovno hoří Petr Šabach

Pěkně popsaný rodinný život. Kdybych neviděl PELÍŠKY a PUPENDO smál bych se o mnoho více nad obsaženou pravdou a reálií běžného života. SUPR povinná četba. Dálší zářez z dlouhého seznamu.

26.08.2015 4 z 5

Divoké karty I Divoké karty I George R. R. Martin

Hrůza děs. Dlouho jsem to neudělal, ale nakonec jsem to neudržel a odložil. Za pár týdnů nebudu vědět o čem ta kniha byla. Přehazování stylů mi opravdu nevyhovuje. Je to zajímavý nápad, ale pro mne naprosto nevyhovující. Jednu hvězdu za to, že je to kniha a druhou za Martina.

25.08.2015 2 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Další odškrtnutá povinná četba. Ani to nebolelo.

11.08.2015 3 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Nepochopil jsem, ale parádní ilustrace.

23.07.2015 3 z 5

Firma Firma John Grisham

Příjemné čtení. Jen nechápu, že se toho tolik prodalo.

22.07.2015 3 z 5

O psaní: Memoáry o řemesle O psaní: Memoáry o řemesle Stephen King

Až dokončím stroj času a začnu napravovat životní chyby, rozhodně si přečtu tuhle knížku. Měl jsem jí číst tak před desti lety. Možná by bylo všechno úplně jinak. Uvidíme.

17.04.2015 5 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Čtivá klasika. Málo věcí potěší tak jako povinná četba, která se dá číst. Jsem obohacen o spoustu myšlenek a názorů. Možná se i zamyslím sám nad sebou. Konec je opravdu pan KONEC.

14.04.2015 4 z 5