Lorelei13 Lorelei13 komentáře u knih

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Zklamání. Vykrádačka M.Night Shyamalana a jeho scénáře k filmu The Visit.

02.01.2022 1 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Nejlepší ze všech knih od C.J.Tudor a myslím, že už ji ničím nepřekoná.

02.01.2022 5 z 5

O čem se nemluví O čem se nemluví Jess Lourey

Mně se to tedy strašně líbilo! Takhle by měl vypadat thriller, který vás chytne a nepustí.

02.01.2022 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Perfektní duchařina, krásný popis domu a krajiny, napínavé až do konce.

20.12.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Mně se to tedy velmi líbilo a Jáma tomu nesahá ani po kotníky!!!

11.12.2019 4 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Knihu jsem doslova zhltla, perfektní thriller!

29.11.2019 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Dobře napsané, napínavé, ale ten King je tam opravdu hodně znát, až moc. Tím pádem moc brzy odhadnete, o co půjde...:(

29.11.2019 3 z 5

Mysterium tremendum Mysterium tremendum Sebastian Rainer

Rozhodně zklamání a velké rozčarování. Zmatený děj, trapné všudypřítomné vulgarity (vyloženě beskydská mluva...!) a celkově je to takové nějaké zmatené a nijaké. V žádném případě bych tento výtvor nepřirovnávala ke Stephenu Kingovi, protože do čtení jakékoli jeho knihy jsem se nikdy nemusela nutit...

11.08.2015 2 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Opět parádní jízda, která člověka nepustí a nenechá vydechnout. Jen oproti Písečnému muži místy zbytečně zdlouhavé a souhlasím se všemi, které štvala Margot. ;)

24.07.2015 4 z 5

Zlá žena Zlá žena Marc Pastor

Těšila jsem se na ni, ale zklamání mě přemohlo velice brzy. Nevím, jestli tu hroznou "čtitelnost" způsobil překlad,ale já jsem ji dočítala silou vůle a více než poslední třetinu už jsem přeskakovala odstavce, abych se jen dozvěděla rozuzlení, které...se nekonalo.

11.05.2015 2 z 5

Až mě uloží do země Až mě uloží do země Peter Robinson

Působivé popisy prostředí, domu a běžného života vůbec, zajímavý příběh a dobře nadávkované jemné napětí s kapičkou tajemna.

11.05.2015 4 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Naprosto perfektní thriller, takhle to má vypadat !!!

24.10.2014 5 z 5

Mlýny osudu Mlýny osudu Johan Theorin

Pro mě osobně zklamání. Strašně jsem se těšila na další Theorinovu knihu, ale tak nějak to nebylo ono. Popis krajiny, domovů a života Ölanďanů je ovšem opět dokonalý.

24.10.2014 3 z 5

Už hooodně dlouho jsem se takhle nezasmála! Dějiny naší země se vlastně nedají nazvat jinak než "Všichni Zmikundi národa." :D Kniha se tváří vulgárně, ale není! Naopak. Pokud nejste inteligentní člověk s hitorickým přehledem, nebudete se bavit.

30.05.2014 5 z 5

Jenom ponožky nestačí Jenom ponožky nestačí Mark Lowery

"Co by to muselo být za magora, kdyby je neměl za párek magorů?" ;D

30.05.2014 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

První třetina mě tak nudila, že jsem to vzdala. Konec.

30.05.2014

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Jedním slovem mazec. Od první stránky až po tu poslední Vás autor nenechá vydechnout. Takhle má vypadat thriller.

30.05.2014 5 z 5

Uloupený život Uloupený život Jaycee Dugardová

Je naprosto příšerné, jaký šlendrián panuje na úřadech a policii! Je to jen jejich chyba, že se jí tohle mohlo dít 18 let! Shame on them all.

16.02.2014 4 z 5

Drakula (skrátená verzia) Drakula (skrátená verzia) Bram Stoker

Perfektní děsivá atmosféra, které se žádný další příběh o upírech nevyrovná! Nepřekonatelný originál.

02.07.2013 5 z 5

Malý špalíček pohádek Malý špalíček pohádek František Hrubín

Přenádherná kniha mého dětství, kterou jsem nade vše milovala.

15.06.2013 5 z 5