Lindulinek Lindulinek komentáře u knih

Ani muk Ani muk David Jackson

Skvělá kniha. Doporučuji.

26.12.2020 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Trochu se kniha vlekla dějově a neměla žádný spád. Hlavní hrdinka mi moc nesedla. Nicméně finále bylo fajn a překvapilo mě.

12.12.2020 3 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Napínavý příběh. Užila jsem si tuto knihu stejně jako ostatní od této autorky.

28.11.2020 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Skvělá kniha. Čekání na další knihu této tvůrčí dvojce se vyplatilo.

28.11.2020 5 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Příběh nebyl špatný. Bylo zde pár překvapivých okamžiků, ale celkově mě hlavní hrdinka rozčilovala. Závěr byl poněkud....no nevím.

21.11.2020 3 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Skvěle sepsaný příběh. Hluboký a emotivní. Síla a schopnost si stát za svým se již v dnešní době moc nevidí. Přitom postihy, které hrozily tenkrát, se nedají s dnešními ani srovnat. Doporučuji

19.11.2020 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Další díl nezklamal. Chvílemi se děj zbytečně natahoval. Popisy rozsáhle. Proto o hvězdičku méně....kniha by mohla mít 2/3 stran a neztratila by na kvalitě. Naopak.

01.11.2020 4 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Moc poutavá kniha. Doporučuji

27.10.2020 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Obsahově velmi propracovaná kniha ve stejném duchu jako příběhy paní Mornštajnové. Nicméně jednu hvězdu odebírám za mé subjektivní hodnocení, že se mi kniha četla těžce a i když nemá mnoho stran, trvalo mi dlouho, než jsem se díky celistvému textu dostala na konec. K románu to sice patří, každopádně já vítám knihy s větším počtem kapitol.

21.10.2020 4 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Autorka opět nezklamala. Kniha přečtena rychle a jedním dechem.

21.10.2020 5 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Fantastická kniha. Rozjezd vlažný, ale pak jsem se nemohla odtrhnout. Už mám další knihu tohoto autora a nemohu se dočkat.

23.09.2020 5 z 5

Smrtící útes Smrtící útes Gregg Dunnett

Skvělá kniha. Plná napětí a zvratů. Závěr jsem nečekala. Přečetla jsem za dva dny!

07.08.2020 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Skvělá kniha. Celou dobu "matku" nesnášíte a pak, když se dozvíte pozadí, koukáte jako blázen . Doporučuji.

03.08.2020 5 z 5

Chladná jako led Chladná jako led Teresa Driscoll

Kniha se mi velice líbila. Pěkně propracovaná časová osa, takže se člověk neztrácel. Závěr překvapivý. Doporučuji.

13.07.2020 5 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Opět fantastická kniha. Silný příběh a naprosto nečekaný závěr

10.06.2020 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Skvěle napsaná kniha s úžasně propracovaným příběhem.

02.06.2020 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Skvěle napsaná kniha. Četla jsem jedním dechem. Čtivá a napínavá. Těším se na další knihu.

24.05.2020 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Kniha mě bavila. Celkem rychle jsem se zorientovala v té velké spoustě postav. Každopádně mi závěr připadal trochu nedovysvětlený a mám tam stále prázdná místa.

14.05.2020 4 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Kniha mě bavila. Do poslední chvíle jsem vůbec netušila, kdo za tím vším stojí.

14.05.2020 5 z 5

První, která zemře První, která zemře Victoria Jenkins

Kniha se mi moc líbila. Měla spád a já ji přečetla jedním dechem. Zápletka výborná a závěr mě překvapil

11.04.2020 5 z 5